Sürekli İdrar Hissi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
UzakDiyardanYemekler
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Sürekli İdrar Hissi

Mesaj gönderen UzakDiyardanYemekler »

1 aydır devam ediyor. İlk başlarda sıkıntım daha çoktu. 2 saatte bir çıkıyordum. Şimdi ise epey azaldı ama yine de bu his oluyor.
Pek bir ağrı hissetmiyorum. Rahatsız edecek kadar yok yani. Mastürbasyonda veya idrar yaparken ağrı yok. Yanma da yok. Bi ara hafif vardı ama şu an yok. Birkaç gün soğan kürü denedim. İdrar hissim biraz düzene bindi. Günde 5-6-7 kere falan çıkıyorum galiba. Çok değil yani. Ders çalışırken. Telefonla uğraşırken vs olmuyor bu his. Uyurken de sıkıntım olmuyor. Hatta sabah kalktıktan sonra da gelmiyor hemen. Ama bazı zamanlar özellikle heyecanlı anlarda bu his kendini hatırlatıyor. Açıkçası üniversite sinavlarım ve daha üniye gidicem belki de ve moralim bozuluyor. 1 ay önce de böyle bir başlık açmıştım. O zamandan bu yana biraz daha iyi oldum. Kıvrandıran bir ağrı çok şükür yok. İsteksizlik falan zaten yok yaş 18. Doktor falan hak getire. Daha görmedim.
UzakDiyardanYemekler

Re: Sürekli İdrar Hissi

sianure yazdı:cranberry kullanabilirsin idrar hissi icin
gunde 8e kadar idrara cikmak normaldir
Hocam işe yarar mı? Ben kalıcı bir çözüm istiyorum ya. 1 saat kadar önce yine buralarda dolaştım daha önceki yazılanları okuyunca bi sıkıntı bastı beni. Geçmiyor diyenler. Hayatim bitti diyenler vs
UzakDiyardanYemekler

Re: Sürekli İdrar Hissi

sianure yazdı:
UzakDiyardanYemekler yazdı:
sianure yazdı:cranberry kullanabilirsin idrar hissi icin
gunde 8e kadar idrara cikmak normaldir
Hocam işe yarar mı? Ben kalıcı bir çözüm istiyorum ya. 1 saat kadar önce yine buralarda dolaştım daha önceki yazılanları okuyunca bi sıkıntı bastı beni. Geçmiyor diyenler. Hayatim bitti diyenler vs
bende 1-2 hafta surmustu sik idrar sonra cranberry ve antibiyotiklerle gecti bence denemekten zarar gelmez
foruma da cok takilip psikolojini bozma iyice
Gerçekten sık idrar mıydı yoksa his mi?
Gece falan uyandırıyor muydu?