Prostat masajı ustalari nerelerdesiniz

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Prostat masajı ustalari nerelerdesiniz

Mesaj gönderen Hergele »

Ben prostatı buluyorum ama henüz sıvı gelmedi ama sızlıyor dokununca sağlıklı insanda da sızlar mı acaba
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Hergele yazdı:Ben prostatı buluyorum ama henüz sıvı gelmedi ama sızlıyor dokununca sağlıklı insanda da sızlar mı acaba
hayır sağlıklı insanın prostatı dokununca sızlamaz.
ödem vardır sizinkinde.
Ferhatdgn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ferhatdgn »

red yazdı:
Highhopes yazdı:
red yazdı: zevk sıvısı getirirken ereksiyon olurken prostat şişiyor. bu da semptoma neden oluyor.
çömelerek o bulduğunuz sert şeyin en dibine kadar parmağınızı itin, en dipten bastırarak çekin.
çekerken sert bastırın biraz. yılmayın. zamanla gelecek.
bisiklete binmek gibi, bir kez getirdikten sonra istediğiniz zaman getirebilirsiniz.
ben 15 saniyede getiriyorum mesela.
çömelin, yaparken hafif ayağa kalkın sıvı gelecek sonunda..
Red dostum peki şuan durumunuz nedir ne kadar süre yaptınız masajı kurtulabildiniz mi tamamen yoksa rahatlatma amaçlı bi uygulama mı son olarak da sert olan bölgenin altına mı giriyoruz yoksa bulduğumuz bölgeyi mi bastırıyoruz en dipten bastırarak çekin demişsiniz parmak o kadar gitmemesi durumunda yine de baskı metoduyla biraz da olsa gelen sıvı akmasa dahi idrarla atılabilir mi yoksa illa akacak mı bu sıvı miktar olarak ne kadar gelecek tahmini az bi şey mi
şuan genel olarak iyiyim. semptom denecek bir semptomum yok. kronik bir hastalık olduğu için her zaman dikkat etmek gerekiyor.
masajı çok sık yapmıyorum, zaman zaman birkaç haftada bir yapıyorum.
en dipten çekin dememin sebebi eğer ortasına bastırır ya da üstten bastırır da iterseniz enfeksiyonu içeri itme ihtimaliniz olur bu da risk teşkil eder.
parmağınız kısa kalıyorsa bir tane masaj aleti ya da kendi alternatif aletinizi yapabilirsiniz. forumda bıçak sapı, kapı kolu gibi aletleri masaj aletine dönüştüren üyeler var..
Biz daha prostatı bulamıyoruz dibi neresi üstü neresi nerden anlayacağız tam olarak prostat makat girişinin hangi yönünde
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Ferhatdgn yazdı:
red yazdı:
Highhopes yazdı:
Red dostum peki şuan durumunuz nedir ne kadar süre yaptınız masajı kurtulabildiniz mi tamamen yoksa rahatlatma amaçlı bi uygulama mı son olarak da sert olan bölgenin altına mı giriyoruz yoksa bulduğumuz bölgeyi mi bastırıyoruz en dipten bastırarak çekin demişsiniz parmak o kadar gitmemesi durumunda yine de baskı metoduyla biraz da olsa gelen sıvı akmasa dahi idrarla atılabilir mi yoksa illa akacak mı bu sıvı miktar olarak ne kadar gelecek tahmini az bi şey mi
şuan genel olarak iyiyim. semptom denecek bir semptomum yok. kronik bir hastalık olduğu için her zaman dikkat etmek gerekiyor.
masajı çok sık yapmıyorum, zaman zaman birkaç haftada bir yapıyorum.
en dipten çekin dememin sebebi eğer ortasına bastırır ya da üstten bastırır da iterseniz enfeksiyonu içeri itme ihtimaliniz olur bu da risk teşkil eder.
parmağınız kısa kalıyorsa bir tane masaj aleti ya da kendi alternatif aletinizi yapabilirsiniz. forumda bıçak sapı, kapı kolu gibi aletleri masaj aletine dönüştüren üyeler var..
Biz daha prostatı bulamıyoruz dibi neresi üstü neresi nerden anlayacağız tam olarak prostat makat girişinin hangi yönünde
orta parmağın ucuyla dokunduğunuzda anlarsınız zaten prostat olduğunu, biraz sertçedir.
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Arkadaşlar prostat masajını kaç saniye yapıyorsunuz ben en fazla 15 20 saniye yapabiliyorum şimdilik