faydalı ingilizce bir yazı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
secret

faydalı ingilizce bir yazı

Mesaj gönderen secret »

Faydalı olacağın düşündüm,isteyen çevirip okuyabilir.

My way to get "cured":

1. Take care of your sugar problems: possibly, a lot of prostatitis patients do not know about their diabetes or sugar intolerance problems. In my case, the control of sugar ingestion, and low glicemy taxes are THE MOST IMPORTANT part of all. If you have high glicemy taxes, you are feeding bacteryes, ans acummulationg sugar in urynary region. This is VERY DANGEROUS.

2. CANDIDA: A lot of us made a loooooooooong use of antibioticles. The antibioticles has one coleteral effect: CANDIDA. In my crisis, i have itch in penis, prostate, uretra, and urinary region. I made some exames and found candida in my blood - I MADE IT, doctors NEVER searshed for that. In my case,ministration of ITRACONAZOL has completely or 98% relief of ALL SINTOMS. In resume: there was almost no bacteria there anymore, but CANDIDA. SOdium bicarbonate can helh in controllying the accid ph of your urinary region.

3. PROSTATE INFLAMATION. Year after year, i got more fat than i was in the beginning of my case, that started 3 years ago. I used to press the abdomem to uncover and hide how fat i was: this constantly and untaturaly exertion just make things worst. In resume, your prostatitis are PROBABLY BACTERIAL and NON BACTERIAL desease, at the same time.

4. VERY ACID VAGINAS: my girfriend has a acid ph in her vagina, what is VERY VERY commom. What is SURELY a nest of bacteryes. You should controlate the accid ph of your girfriend by the use os CONTRACEPTIVE medications. OR ALWAYS, specialy in crisis, use the condon. Ad avoid sex without condon with other sexual partners.

5. EXCESSIVE MASTURBATION. Masturbation is important to unload bacteryes from your prostate. But, in excess, it can cause NON CABTERIAL PROSTATITS AND INFLAMATION. Excess of extreme physycal exercyses, specialy in the pelvic region, can bring you the same desease.

After 1 year os myserable conditoin, i can say i am cured, because i ALMOST NEVER remember i have prostatitis. These were my way to control in 95% or 100% my prostatitis, urinary infection etc. I am now in a candida crisis, after 2 years of VERY GOOD HEALTH. VERY GOOD. But, by the ingest of ITRACONAZOL, sintons are gone away very faster. I dont think i am a lucky guy only, but that researshed a lot aboute my sintoms. What i can say, at all, is that CANDIDA and excessive pressure in prostate are one BIG and ocult vilion. What out this, guys, You maybe are lookying for the solution in the wrong way. Doctors almost never talk about the possibility if candda migrate from the gland to the prostate, but its frequently, just like i discovered in very relates of prostatis patients, in candida foruns.

6 and final: be patient, because, by the control of candida, and STOP ANTIBIOTICLES, the use of vitamin and a low bur regulary physical activity, you can make your body response to prostatitis by itsself. It heapened to my along some months. Low sex activity in the beginning, less masturbation, and, now, i am normal and with completely normal sex activity with my girfriend.

I can say i am cured, because i live ALMOT NORMALY in 98% of time. No pain, no impotence, and a good, very good health. I am sure i have not the universal cure for it, but i do am sure that my way to controll my desease can help A LOT of us, that just dont know this details i have researshed and observate by this years.

RESUME: what out sugar taxes, candida desease, and possibly causes of inflamation. Oral and anal sex mast be avoided, but can be paticed, if you are with a regular sexual partner and good general health. Crisis can come back, but, if can go away by watching this little guide, that worked for me.

Gods what us all.
Lucky for everyone.
Now i am back to the guy i was before. And, because i am a poet, and study literature, i could transformate this infernal desease in a font of resignification of life. This is my way, and i hope it can help other friends, specially because doctors, usually, dont know how to handle the treatmeant., specially in candida cases. The candida threatmeant is long, but has very low side effects, or none side effects, in comparision with antibioticles. You can, even, use both ate the same time.

We are togheter, and i am here to answer alll the questions you have.
I wish lucky for you, mates. And dont give up. Fight with racionality and cautelously observation of your body, treatmeansts and the body resopinses to it.

It can be solved. I didint discart prostate removal in the beginning, but now, this is a veery far solution for me, because i consider myself cured.
Galip

Re: faydalı ingilizce bir yazı

Mesaj gönderen Galip »

Benim yol "tedavi" almak için: senin şeker problemlerinin . özen gösterin: muhtemelen prostatit hastalarının çok onların diyabet ya da şeker intoleransı sorunları hakkında bilmiyorum. Benim durumumda, şeker alımından kontrolü ve düşük glicemy vergileri tüm ÇOK ÖNEMLİ bir parçasıdır. Yüksek glicemy vergiler varsa, bacteryes beslenme, ans urynary bölgede şeker acummulationg vardır. Bu çok tehlikelidir. . CANDIDA: Bir çoğumuz antibioticles bir loooooooooong kullandı. Candida: antibioticles bir coleteral bir etkiye sahiptir. Benim kriz, ben penis, prostat, üretra ve idrar bölgede kaşıntı var. Bazı exames yaptı ve kanımda candida buldum - IT YAPIMI, doktorlar bunun için searshed ASLA. Benim durumumda, itrakonazol ve ministration TÜM SINTOMS tamamen veya% 9 rahatlama vardır. Devam: artık neredeyse, ama CANDIDA hiçbir bakteri yoktu. Sodyum bikarbonat, üriner bölge accid ph controllying içinde helh olabilir. . PROSTAT inflamasyon. Yıl yıl sonra, ben yıl önce başladı benim durumumda başında, olduğundan daha fazla yağ var. Ben ortaya çıkarmak ve ben ne kadar şişman gizlemek için abdomem basın kullandı: Bu sürekli ve untaturaly efor sadece şeyler kötü yapmak. Özgeçmiş olarak, prostatit MUHTEMELEN aynı anda BAKTERİYEL ve OLMAYAN BAKTERİYEL desease vardır. 4. ÇOK ASİT vajinalar: my girfriend ÇOK ÇOK kullanılabilmektedir ne, vajinaya bir asit ph vardır. Ne KESİNLİKLE bacteryes bir yuva olduğunu. Sen kullanım os KONTRASEPSİYON ilaçlar tarafından girfriend ve accid ph controlate gerekir. VEYA HER ZAMAN, özel olarak kriz, Condon kullanın. Reklam diğer cinsel ortakları ile Condon olmadan seks kaçının. 5. AŞIRI MASTURBATION. Mastürbasyon senin prostat gelen bacteryes kaldırmak önemlidir. Ama, fazla, o OLMAYAN CABTERIAL PROSTATITS ve yanması neden olabilir. Aşırı physycal exercyses fazlalığı, özel olarak pelvik bölgede size aynı hastalıktan getirebilir. yıl os myserable conditoin sonra ben NEREDEYSE i prostatit var hatırlıyorum ASLA çünkü ben, tedavi ediyorum diyebilirim. Bunlar ÇOK İYİ SAĞLIK yıl sonra,% 95 veya% 00 benim prostatit, ben bir candida kriz şimdi duyuyorum üriner enfeksiyon vb kontrol edilmesi benim yol vardı. ÇOK GÜZEL. Ama, itrakonazol ve yutmak ile, sintons çok hızlı uzakta gitti. Ben sadece şanslı bir adam olduğumu sanmıyorum, ama bu benim sintoms aboute çok researshed. Ne diyebilirim, hiç, CANDIDA ve prostat aşırı basınç tek BIG ve ocult vilion olmasıdır. Ne bu dışarı çocuklar, belki yanlış bir şekilde çözümü için lookying vardır. Doktorlar candda prostata bezinden göç durumunda hemen olasılığı hakkında konuşmak hiç, ama onun sık sık, ben keşfedilen gibi çok candida foruns olarak, Prostatis hastaların ilgilidir. 6 ve son: candida ve DUR ANTIBIOTICLES, vitamin kullanımı ve düşük bur düzenli fiziksel aktivite kontrolü ile, sen itsself tarafından prostatit vücudunuzun cevabı yapabilir, çünkü sabırlı olun. Bazı aylarda boyunca benimde için heapened. Düşük seks başında etkinlik, daha az mastürbasyon ve şimdi, ben normal ve benim girfriend ile tamamen normal seks aktivitesi ile beraberim. Ben zamanın% 9 normalde ALMOT canlı çünkü ben, tedavi ediyorum diyebilirim. Acı yok, hayır iktidarsızlık, ve bir iyi, çok iyi sağlık. Ben bunun için evrensel çare değil emin değilim, ama sadece bu yıl bu i researshed olan ayrıntıları ve de incelenmesi bilmiyorum ki ben, benim hastalıktan controll benim yolu bize A LOT yardımcı olabilir eminim yoktur. DEVAM: Ne şeker vergileri, candida hastalığının, ve inflamasyon muhtemelen nedenleri dışında. Oral ve anal seks direği kaçınılması, ancak düzenli bir cinsel partneri ve iyi genel sağlık iseniz, paticed edilebilir. Benim için çalıştı bu küçük rehber, izleyerek gitmek eğer kriz, geri gel, ama olabilir. Tanrılar Ne hepimizi. Herkes için şanslı. Şimdi geri ben önceydi adam değilim. Ben bir şair ve çalışma edebiyatı duyuyorum çünkü, ben hayatın resignification bir yazı bu cehennemi hastalıktan transformate olabilir. Bu benim yolum ve ben doktorlar, genellikle Tedaviden nasıl işleneceğini bilmiyorum, özel çünkü, diğer arkadaşlar yardımcı olabilir umuyoruz. Özel candida durumlarda. Candida threatmeant uzun, ama antibioticles ile karşılaştırılarak çok düşük yan etkilere veya hiçbiri yan etkileri vardır. Sen bile, her ikisi de aynı anda yedi kullanabilirsiniz. Biz togheter, ve ben sahip sorulara alll cevaplamak için buradayım. Ben, arkadaşları sizin için şanslı diliyorum. Ve pes yok. Racionality ve vücudunuzun, treatmeansts ve cautelously gözlem ve buna vücut resopinses ile savaşın. Bu çözülebilir. Ben başlangıçta Discart prostat kaldırılmasını didint, ama kendimi tedavi düşünün çünkü şimdi, bu benim için bir sorunum uzak bir çözümdür.

Cihazdan ceviri yapmaya çalıştım umarım anlaşılır.
samskeyti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen samskeyti »

Yazıdaki en önemli iki unsur şeker intoleransı ve sık boşalmanın kronik prostatite yol açabileceği iddası.Şeker intoleransı ve diabetin prostatit semptomlarına yol açabileceğini birkaç defa daha okumuştum.Ayni şekilde Çinli bir üroloğun sık boşalmanın non bakteriyel kronik prostatite yol açabileceğiyle ilgili bir araştırması vardı forumda yayınlamıştım.Bu konular üzerinde ciddi bir araştırılma yapılması hastalığın sebeplerini ve dolayısıyla olası çözümleri geliştirebilir.
Bactrim800
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Bactrim800 »

samskeyti yazdı:Yazıdaki en önemli iki unsur şeker intoleransı ve sık boşalmanın kronik prostatite yol açabileceği iddası.Şeker intoleransı ve diabetin prostatit semptomlarına yol açabileceğini birkaç defa daha okumuştum.Ayni şekilde Çinli bir üroloğun sık boşalmanın non bakteriyel kronik prostatite yol açabileceğiyle ilgili bir araştırması vardı forumda yayınlamıştım.Bu konular üzerinde ciddi bir araştırılma yapılması hastalığın sebeplerini ve dolayısıyla olası çözümleri geliştirebilir.
Sık boşalmanın semptomlarımı arttırdığını gözlemliyorum, özellikle boşladıktan sonraki 48 saat içerisinde yakınmalarım (idrardya yanma, idrar akım hızında yavaşlama, çarpraz işeme, arasıra pembe damlama, idrar yaparken ağrı vb.) artıyor. Cinsel perhiz zamanlarımda daha rahat oluyorum. En iyi olduğum günler, son boşalmamın ardından gelen 4. 5. 6. günler.