Uzun suren mastürbasyon zararlı mı?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Aksakallidede

Uzun suren mastürbasyon zararlı mı?

Mesaj gönderen Aksakallidede »

Selamlar. Ben uzun süren mastürbasyonlar yapıp en son boşalıyorum. Bu prostatite neden olur mu?
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Uzun suren mastürbasyon zararlı mı?

Mesaj gönderen Eskihasta »

Aksakallidede yazdı:Selamlar. Ben uzun süren mastürbasyonlar yapıp en son boşalıyorum. Bu prostatite neden olur mu?
Olur hemde en kötüsüne bile neden olur.kronik pelvik agri sendromu olabilirsin buda hic bir bakteri bulunmasa bile sık idrar,şiddetli ağrı,beyzbol topu gibi bir prostatin gibi sikayerlerin olmasına neden olur.
Arthur12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Arthur12 »

Arkadaşlar kendi sorunumu özetleyip sormak istediğim bir başlık açmak istiyorum lakin bulamıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz , başlik açma butonu nerde.
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

Arthur12 yazdı:Arkadaşlar kendi sorunumu özetleyip sormak istediğim bir başlık açmak istiyorum lakin bulamıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz , başlik açma butonu nerde.
Anasayfada aşağıda "hastalık hakkinda " yaziyor. Ordan bölümünü sec sonra sol üstte yeni başlık yazar.
Arthur12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Arthur12 »

igozukara yazdı:
Arthur12 yazdı:Arkadaşlar kendi sorunumu özetleyip sormak istediğim bir başlık açmak istiyorum lakin bulamıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz , başlik açma butonu nerde.
Anasayfada aşağıda "hastalık hakkinda " yaziyor. Ordan bölümünü sec sonra sol üstte yeni başlık yazar.
Çok teşekkür ederim , forum yardımına sorunumu ilettim , yardımcı olup öneride bulunursanız sevinirim.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Eskihasta yazdı:
Aksakallidede yazdı:Selamlar. Ben uzun süren mastürbasyonlar yapıp en son boşalıyorum. Bu prostatite neden olur mu?
Olur hemde en kötüsüne bile neden olur.kronik pelvik agri sendromu olabilirsin buda hic bir bakteri bulunmasa bile sık idrar,şiddetli ağrı,beyzbol topu gibi bir prostatin gibi sikayerlerin olmasına neden olur.
Ercan abi, lökositi stabil haldeyken kac ay sonra ereksiyon sorunu ve idrar hissi geçer.lswt ne zaman yapsak ereksiyon için.degerlendirmen için abi Çok teşekkür ederim.