Görüş belirtirseniz mutlu olurum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Metincan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Görüş belirtirseniz mutlu olurum

Mesaj gönderen Metincan »

Merhaba. ben 19 yaşında bi kardeşinizim. 15 kasımdan beri idrar sonrası penis başında rahatsızlık,uzun süre (1 buçuk 2 hafta) sonra boşalınca peniste yanma hissi ve son olarak pelvik kasını kasınca penis başında ağrı oluyor. sizce prostatit mi? değilse de nedir? görüşleriniz benim için çok önemli. psikolojimi alt üst ediyor bu olanlar. moralim sıfırlanıyor ölecekmişim gibi hissediyorum
Metincan

Re: Görüş belirtirseniz mutlu olurum

Mesaj gönderen Metincan »

günde ortalama 5 kez idrara gidiyorum, haftada 2 kez boşalıyorum. testiste makatta kasıklarda bacakta karında kuyruk sokumunda hiçbir ağrı sızı baskı acı yok. idrar hızım normal. böbreklerde ağrım yok. görüşleriniz çok önemli
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

Metincan yazdı:günde ortalama 5 kez idrara gidiyorum, haftada 2 kez boşalıyorum. testiste makatta kasıklarda bacakta karında kuyruk sokumunda hiçbir ağrı sızı baskı acı yok. idrar hızım normal. böbreklerde ağrım yok. görüşleriniz çok önemli
Abi ben 16 yaşında bir kardeşinim görüşümü ne kadar ciddiye alırsın bilmiyorum. Ama benim önerim hastaneye gitmen ailenden çekindiğini söylemişsin zaten 19 yaşındasın tek başına gitsen de olur daha erken belki basit Bi idrar yolu enfeksiyonu ve 1 haftalık ilaç içmenle geçecek. Coronadan da korkmana gerek yok maskeni tak git bence yol yakınken. Eğer normal hastaneye gidemiyosan en azından aile hekimine de gidebilirsin o da idrar tahlili yapar bu arada forumda çok takılma her önüne gelen boş şeyler yazıyor insanın psikolojisini bozuyor. Ve forumdaki kişilerin semptomlarını vücudun taklit etmeye başlıyor çok okuma o yüzden. Benim önerim bu
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Metincan yazdı:günde ortalama 5 kez idrara gidiyorum, haftada 2 kez boşalıyorum. testiste makatta kasıklarda bacakta karında kuyruk sokumunda hiçbir ağrı sızı baskı acı yok. idrar hızım normal. böbreklerde ağrım yok. görüşleriniz çok önemli
Kardeşim merhaba üriner sistemde hastalıklar semptom olarak birbirine benziyor. Prostatit olabilir sistir olabilir pelvik kaslarda bir sorun olabilir. Burada teşhis koymamız mümkün değil. Doğru da değil. Bir doktora gidip şikayetlerini anlat rektal tuşe yapabilen bir doktor olursa prostatit olup olmadığın hakkında Bilgi sahibi olursun. Şehirler ve doktorlar forumda yazıyor. Ancak kaygı ve stres yüksek ise problemlerin artar yeni semptomlar kazanırsın. Sorunların çok küçük üstelik kendiliğinden bile geçebilir. Ferah ol biraz .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.