Doktorlar bir şey yok diyor yardım

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Alideivid
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Doktorlar bir şey yok diyor yardım

Mesaj gönderen Alideivid »

Öncelikle herkese geçmiş olsun. Arkadaşlar abiler bende hikaye geçen ramazan ayında başladı o zamanlar sınava çok çalıştığım için bel ağrısı oluyordu biraz. Bunu önlemek için sandalyenin uç kısmında dik oturmaya başladım ve şikayetlerim başladı. Kasıklarımda yanma hissediyorum özellikle oturduğum zaman ve yan yattığımda çok rahatsız oluyorum. Ağrıdan ziyade kesik şeklinde bir his önce testis torbasının hemen altında başlıyor oraya basınç yapıcak şekilde oturursam artıyor ve çok huzursuzluk yapıyor. Masturbasyon yaparken ağrım olmuyor ama sertleşme sornum var çok uğraşmam gerekiyor ve aylardır sabah sertliği çok nadir oluyor. 3 doktora gittim sadece grade 1 varikosel çıktı. Ama bu da bu semptomları yapmıyor dediler. İdrarla ilgili bir sorunum yok ağrı fazla işeme vs. Ağrı veya sızı oturmazsam birkaç gün neredeyse tamamen gidiyor kendiliğinden ama sonra başa sarıyor ders çalışınca . Fikirlerinizi alabilir miyim başka doktora gitmeli miyim sizce? Gittiğim doçent alakası yok dedi bunun prostatitle. İdrar testi yaptı sadece. Geçmiş olsun herkese...
Chamber04

Re: Doktorlar bir şey yok diyor yardım

Mesaj gönderen Chamber04 »

Alideivid yazdı:Öncelikle herkese geçmiş olsun. Arkadaşlar abiler bende hikaye geçen ramazan ayında başladı o zamanlar sınava çok çalıştığım için bel ağrısı oluyordu biraz. Bunu önlemek için sandalyenin uç kısmında dik oturmaya başladım ve şikayetlerim başladı. Kasıklarımda yanma hissediyorum özellikle oturduğum zaman ve yan yattığımda çok rahatsız oluyorum. Ağrıdan ziyade kesik şeklinde bir his önce testis torbasının hemen altında başlıyor oraya basınç yapıcak şekilde oturursam artıyor ve çok huzursuzluk yapıyor. Masturbasyon yaparken ağrım olmuyor ama sertleşme sornum var çok uğraşmam gerekiyor ve aylardır sabah sertliği çok nadir oluyor. 3 doktora gittim sadece grade 1 varikosel çıktı. Ama bu da bu semptomları yapmıyor dediler. İdrarla ilgili bir sorunum yok ağrı fazla işeme vs. Ağrı veya sızı oturmazsam birkaç gün neredeyse tamamen gidiyor kendiliğinden ama sonra başa sarıyor ders çalışınca . Fikirlerinizi alabilir miyim başka doktora gitmeli miyim sizce? Gittiğim doçent alakası yok dedi bunun prostatitle. İdrar testi yaptı sadece. Geçmiş olsun herkese...
Kasıklarında ağrı yanma ve genelde sol testisteyse varikosel sol bacağınada uyuşma girer yani ağrıların nedeni varikoseldir eğer tanı yeniyse ilerlemeden ameliyatını onu aradan çıkar ondan sonra prostatitten şüpheliysen prostat sıvısı lökosit kültür yap Varikoselle prostatitin bir bağlantısı olmalı çünkü ya biri ilk başlıyor öbürünü tetikliyor ama ilk hangisi çıktığını bilemem bendede öyleydi varikoselkende mastürbasyon fazla yapma sperm zaten hasarlı sertleşme sorunuda ondandır büyük ihtimalle
Alideivid

Mesaj gönderen Alideivid »

Varikoselim çok başlangıç gözle belli olmuyor ağrı testisimde değil. Zaten ameliyat da yapmıyorlar bu seviyede. Kültür nerde yaptırabilirim bilgi sahibi değilim de pek. Ve iyileşebilir miyim bu her neyse hastalıktan?
herseyiyiolucak

Mesaj gönderen herseyiyiolucak »

Bence prostatit gibi durmuyor ama siz forumda adi geçen doktorlardan birine muayene olun yine de, enfeksiyon var mı yok mu muayenede öğrenirsiniz