Sık idrar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Bactrimforte
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Sık idrar

Mesaj gönderen Bactrimforte »

Herkese Merhaba. Hastalığın ilk başladığı zamanlarda penisde elektrik çarpması hisleri, makat ve testis arası bölümde soğukta kalınca aşırı yanma, boşalma esnasında yanma, yarım saate 1 idrara gitme, ereksiyon sorunları, idrar tazyiğinin az olması gibi şikayetlerim vardı. Bir kaç tedavi aldım çoğu şikayetim geçti, eskiden hergün yanma şikayetlerim varken son 1 yıldır nadiren boşalırken yanma, testis ve makat arası bölgede yanma şikayetlerim oluyor. Bu şikayetlerim çok nadir olduğu için fazla önemsemiyorum. Fakat sık idrara bir türlü çözüm bulamadım. Hala özellikle kış mevsiminde saat başı idrarım geliyor. İdrar sıklığını azaltabileceğim bildiğiniz bir yöntem varsa eğer yardımcı olur musunuz?
Kocaraydin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Sık idrar

Mesaj gönderen Kocaraydin »

Diyet
Soğan kürü
Yapinca hepsi düzeliyor benim öyle oldu yüzde 80 düzeldi
Bactrimforte
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Bactrimforte »

Kocaraydin yazdı:Diyet
Soğan kürü
Yapinca hepsi düzeliyor benim öyle oldu yüzde 80 düzeldi
Soğan kürü ve diyet nasıl yapılmalı?
Kocaraydin

Mesaj gönderen Kocaraydin »

Soğan kürünü internete bakip öğrene bilirsin. Diyete gelince candida, diyeti var tamamen rahatlıyorsun diyete uyunca ve bunun yanı sira masturbasyon sık yapmamaya özen göster elinden geldiğince yapma bende haftada 1 defa yapiyorm ağri sizi asla yanma yok oda etkliyor ilaçlar antibiyotiklerden yiç bir fayda görmedik bu sizin için geçerli olırmı velakin deneyip görmek lazım ama. Herkes diyet yapinca iyiye gtiğine şahit oluyorm karbonhidrat ekmek+un+ şeker vb yiyceklrr alma beli bir süre göreceksin ilerlemeyi araştir candida diyetini veya canan karatay fiyetini faydali olacaktir bundan elinim ama tabi dayanabilirsen kolay değil
eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eylber »

Bactrimforte yazdı:Herkese Merhaba. Hastalığın ilk başladığı zamanlarda penisde elektrik çarpması hisleri, makat ve testis arası bölümde soğukta kalınca aşırı yanma, boşalma esnasında yanma, yarım saate 1 idrara gitme, ereksiyon sorunları, idrar tazyiğinin az olması gibi şikayetlerim vardı. Bir kaç tedavi aldım çoğu şikayetim geçti, eskiden hergün yanma şikayetlerim varken son 1 yıldır nadiren boşalırken yanma, testis ve makat arası bölgede yanma şikayetlerim oluyor. Bu şikayetlerim çok nadir olduğu için fazla önemsemiyorum. Fakat sık idrara bir türlü çözüm bulamadım. Hala özellikle kış mevsiminde saat başı idrarım geliyor. İdrar sıklığını azaltabileceğim bildiğiniz bir yöntem varsa eğer yardımcı olur musunuz?
Cranberry tablet.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Bactrimforte yazdı:Herkese Merhaba. Hastalığın ilk başladığı zamanlarda penisde elektrik çarpması hisleri, makat ve testis arası bölümde soğukta kalınca aşırı yanma, boşalma esnasında yanma, yarım saate 1 idrara gitme, ereksiyon sorunları, idrar tazyiğinin az olması gibi şikayetlerim vardı. Bir kaç tedavi aldım çoğu şikayetim geçti, eskiden hergün yanma şikayetlerim varken son 1 yıldır nadiren boşalırken yanma, testis ve makat arası bölgede yanma şikayetlerim oluyor. Bu şikayetlerim çok nadir olduğu için fazla önemsemiyorum. Fakat sık idrara bir türlü çözüm bulamadım. Hala özellikle kış mevsiminde saat başı idrarım geliyor. İdrar sıklığını azaltabileceğim bildiğiniz bir yöntem varsa eğer yardımcı olur musunuz?
Cranbery tablet dene urınonvef
UzakDiyardanYemekler

Mesaj gönderen UzakDiyardanYemekler »

Galip yazdı:
Cranbery tablet dene urınonvef
Kalıcı olarak işe yarar mı bu tablet? Bende bugün şükürler olsun ağrı olmadı. Ama bu his bazen artıyor.