Sonuçlarım çıktı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
selimy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Sonuçlarım çıktı

Mesaj gönderen selimy »

Merhabalar, bir süredir kroinik prostatitten şüphelendim ve sonunda test yaptırdım ama sonuçlar temiz görünüyor. o zaman benim hastalığım ne olabilir arkadaşlar? Daha önce detaylı konu açtım ama burada da özet geçeyim. Geçen yıl kasım ayında pelvik ağrılarım başladı, cinsel isteksizlik de peşinden geldi. 2020 şubat gibi idrarımda yanmalar başladı, tam idrarı yapamama ve tam boşalamama hissi, boşalırken aşırı ağrı vardı, sol testisim sanki kasığıma yapışıyor gibi bir his vardı, erekte olunca bile ağrılar oldu, belim her gün ağrıyordu. devlet hastanesinde ultrason, doppler falan yapıldı bir şey çıkmadı ezbere antibiyotik verdiler faydası olmadı. en son bir böbrek usd'sinde azcık kum döküyorsun dediler o kadar ama bu belirtiler kum dökmeyle ilgili de değil. şubat gibi başlayan sorun haziran ortalarına doğru bitebildi.
son 1 aydır pelvik ağrılar geri döndü beraberinde ereksiyon ve erken boşalma da geldi. belim de sürekli ağrıyor ama öyle bel ağrısı değil de huzursuz bir ağrı. sıcak kompres yaparak rahatlatıyorum kasık ve bel ağrılarını. diğer belirtiler de başlamadan çoğu kişi ve kadir abinin tavsiyesiyle testlerimi yaptırdım, sonuçlar az önce çıktı. bir sorun yok diyor gördüğüm kadarıyla. şimdi nasıl bir yol önerirsiniz? benim hastalığım nedir?
semen ve prostat sıvısı sonuçlarım;
https://hizliresim.com/geec9i
https://hizliresim.com/5tLSsR
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Sonuçlarım çıktı

Mesaj gönderen kadir »

Selimy kardeşim patojen ürememiş..klamidya ve üro-mikoplazmaya bakilmamis sanirim.. altta arzu edilirse bakılır diye yaziyor.Hangi lab bu?
selimy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen selimy »

kadir abi düzen lab. bu. bakılması için arayayım mı?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

selimy yazdı:kadir abi düzen lab. bu. bakılması için arayayım mı?
Bakilmadiysa eger baktirmanda fayda var ama bu sefer farkli laba vermeni öneririm örnekleri.