PSA

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Amates
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

PSA

Mesaj gönderen Amates »

Merhabalar Trabzon da ilk defa doğru dürüst bir doktora rastladım. Yapılması gereken prosdrü direk kendisi ben hiç bişe demeden bastan sona anlattı. Ve sonuc kan ve idrar tahlili aldı bide idrar kültürü bunların sonuca göre prostat sıvısına bakcam dedi. Adam içimi rahatlattı vallahi gelelim psa olayına forumda aradım ben bulamadım.. Psa nedir önemi nedir benimkisi free psa 0.146 total pls 0.492 bu ne anlama geliyor bilen varmı şikayetlerim başta ereksyon bozukluğu 2 cisi testis ağrısı genelde sol testis sperm katı ve sarı renkli. Aydınlatacak biri varmı psa konusu da
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: PSA

Mesaj gönderen efsane2036 »

Amates yazdı:Merhabalar Trabzon da ilk defa doğru dürüst bir doktora rastladım. Yapılması gereken prosdrü direk kendisi ben hiç bişe demeden bastan sona anlattı. Ve sonuc kan ve idrar tahlili aldı bide idrar kültürü bunların sonuca göre prostat sıvısına bakcam dedi. Adam içimi rahatlattı vallahi gelelim psa olayına forumda aradım ben bulamadım.. Psa nedir önemi nedir benimkisi free psa 0.146 total pls 0.492 bu ne anlama geliyor bilen varmı şikayetlerim başta ereksyon bozukluğu 2 cisi testis ağrısı genelde sol testis sperm katı ve sarı renkli. Aydınlatacak biri varmı psa konusu da
Psa iltıhap ve kanser durumunda bakarlar siizn degerler gayet guzel
Amates
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: PSA

Mesaj gönderen Amates »

Eyw teşekkürler