Şeffaf Akıntısı Olan Arkadaşlar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Lucifer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Şeffaf Akıntısı Olan Arkadaşlar

Mesaj gönderen Lucifer »

Sadece bu semptom var bende de siyah baksırda kuruduğunda hafif beyaz leke bırakıyor. Ancak hem kültür, hem pcr tespit edebildiğim bir şey yok. Lökosit sayım ise stabil 1 senedir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bu şeffaf akıntı sertlesme öncesi, meninin kolay cikması icin yolu kayganlaştirmaya yarayan mezi denilen sıvıdır. Sertlesme öncesi ve hatta sonrası görülmesi dogal bir olgudur. Prostatitli insanlarda biraz daha fazla görülebilir bu sıvı doku deformasyonu olduğu için.
Lucifer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Lucifer »

Yalnız sertleşme ile gelen zevk suyu ben bundan bahsetmiyorum. Benim bu bahsettiğim şeffaf akıntı sadece sabah uyandığımda penisi sıkınca geliyor ya da baksıra bulaşmış oluyor 1-2 damla en fazla. Her sabah olmuyor o da. Gün içerisinde gelen bir şey yok bu arada.
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

Bende cinsel ilişkisiz şeffaf akıntıyla başladı oturduğum yerde sıvı geliyordu
Şuan mesaneyi tam boşaltamama var ve arada idrar hissi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Aynı akintidan bahsediyoruz. Bu bir enfeksiyonlu akıntı degil. Lokosit olmayabilir. Mikropta olmayabilir. Hastalik sebebi ile deformasyon geciren prostat yapisinin bozulması ile alakali bir semptom bu. Prostatitin bir diger adida prostat nezlesidir. Bozuk bir muslugun su damlatması gibi. Dedigim gibi bu sıvı dogal bir sıvi ...sorun sadece aşırı gelmesi. Aşırı gelmiyorsa sorun yok. Sabahları sıktıginız zaman ucunda belirebilir.. gece ereksiyonu ile alakalı bir durum bu. Korkulacak bir şey yok.
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen akrepp »

Bende bu meniden önce gelen şeffaf sıvı salgılanınca yanma oluyor nedense. Bu salgı prostat sıvısıyla aynı değilmi.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

bu şekilde bir reçete oluşturmanız. ve saçma bir düzen ile kullanımı nereden uydurduğunuzu merak ediyorum. tedradox çift çift yutulmaz hiç duymadım. bu tip ilaçlar efendi gibi 12 saat de 1 içilir. ayrıca da zaten normal şeffaf akıntı biraz fazla ise ne antibiyotik kullanırsan kullan yavaşlıyor normale dönüyor. zamanla da kendi geçiyor. yani siz kafadan böyle kullanırsam geçer diyip geçirdiyseniz normal şekilde de kullansanız geçerdi zaten. haftanın belli günü kullanılma şeklinde olan tedavi var. azitro çift çift yutulabilir. bactrim haftada 3 gün kullanılabilir. ama ciproyu günde 1 tedradox u çift çift tamamen sallamasyon ergumansız bir reçete doğru bişey değil.