Prostat sıvısından kültür

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostat sıvısından kültür

Mesaj gönderen huseyin252 »

ahmet24 yazdı:
Kocaraydin yazdı:Adana ilker ünsal muazam sıvı çıkartıyor dün yanına gitim çok iyidi
duruşmam sebebiyle bu perşembe adanaya gideceğim. ilker hocadan memnun kaldınız mı? bir de muayene ücreti vs. ne kadar acaba?
Ankara Mesut tülde güzel sıvı çıkartıyor Ankara’daki arkadaşlar bu doktora masaj İçin gidebilir ama tedavi ne verir onu bilmiyorum
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ahmet24 »

Kocaraydin yazdı:
ahmet24 yazdı:
Kocaraydin yazdı:Adana ilker ünsal muazam sıvı çıkartıyor dün yanına gitim çok iyidi
duruşmam sebebiyle bu perşembe adanaya gideceğim. ilker hocadan memnun kaldınız mı? bir de muayene ücreti vs. ne kadar acaba?
75 tl veya 95 tl muane ücreti wardi ama çok iyi sıvı çıkardi tahlül sonuclarını bklyrm
peki masaj için ayrıca para istiyor mu?
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ahmet24 »

Prostat masajı için ayrıca para alıyor mu peki?
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Ben özel muane aldım 90 TL ödedim masaj yaptırdım numuneleri aldım çıktım sanırım almıyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

ahmet24 yazdı:
Benden daha önce penis ucuna cam lam değdirerek lökosit bakılıyordu. İlker hoca 5 6 damla sıvı getirdi. Kesinlikle o konuda tavsiye ederim. Düzen laba sıvı götürdüm tahlil sonucu bekledi ona göre yazdı tedavisi de az buz değil sadece zaman konusunda pek riske girmiyor. Yani 10 20 max günlük tedavi uyguluyor.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Kocaraydin

Mesaj gönderen Kocaraydin »

ahmet24 yazdı:
Kocaraydin yazdı:
ahmet24 yazdı: duruşmam sebebiyle bu perşembe adanaya gideceğim. ilker hocadan memnun kaldınız mı? bir de muayene ücreti vs. ne kadar acaba?
75 tl veya 95 tl muane ücreti wardi ama çok iyi sıvı çıkardi tahlül sonuclarını bklyrm
peki masaj için ayrıca para istiyor mu?
Yooo hiçbirşey için para almıyor iyi birisi maşalah
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Kocaraydin yazdı:
ahmet24 yazdı:
Merhaba Aydın,
Nihayetinde doktora gitmişsin. Sanırım tahlil versin sonuçları bekliyorsun. Doktor ne dedi? Prostat şiş , sert falan dedi mı?Baya sıvı çıkarttığını söylüyorsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ahmet24 yazdı:halil ibrahim hoca benden de iki tane prostat sıvısı getiremedi. çok iyi ve ilgili bir hekim, her soruyu yanıtlamaya çalışıyor ama masajı başarılı değil. ağrılı ve sıvı getiremiyor. o yüzden sperm kültürü yaptırdı bana. bilmiyorum artık sperm kültürü ve prostat sıvı kültürü aynı sonucu veriyor mu
Aynı sonucu kesinlikle vermez. Cunku meninin geldigi yer farkli bir yer...prostat sekresyonun geldigi yer farkli bir yer. Enfeksiyon lokalizasyonu prostat içi oldugundan oradan alinan ornek daha dogru sonuç verir.
Kocaraydin

duman64 yazdı:
Kocaraydin yazdı:
ahmet24 yazdı: duruşmam sebebiyle bu perşembe adanaya gideceğim. ilker hocadan memnun kaldınız mı? bir de muayene ücreti vs. ne kadar acaba?
Merhaba Aydın,
Nihayetinde doktora gitmişsin. Sanırım tahlil versin sonuçları bekliyorsun. Doktor ne dedi? Prostat şiş , sert falan dedi mı?Baya sıvı çıkarttığını söylüyorsun.
Dorudur kardeşim çok ödem war dedi sonuc bekliyrm
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Kocaraydin yazdı:
duman64 yazdı:
Kocaraydin yazdı: 75 tl veya 95 tl muane ücreti wardi ama çok iyi sıvı çıkardi tahlül sonuclarını bklyrm
Merhaba Aydın,
Ödem ağrı yapıyor muydu?

Sonuçların gelince eğer antibiyotik kullanman gerekirse mutlaka prostat masajı da yaptır. Mümkünse haftada en az 2 defa. Masaj ödemi boşaltmanın yanında antibiyotiğin içeri girmesini ve yeni lökositlerin içeri girmesini sağlıyor .

Bilseydik ben de baştan yapardım. Şimdi yaptırıyorum ama antibiyotik almadan oluyor.Belki ikisi aynı anda olsaydı durum daha değişim olabilirdi.

Sonucları alınca görüşelim.
Mete6

Mesaj gönderen Mete6 »

ahmet24 yazdı:halil ibrahim hoca benden de iki tane prostat sıvısı getiremedi. çok iyi ve ilgili bir hekim, her soruyu yanıtlamaya çalışıyor ama masajı başarılı değil. ağrılı ve sıvı getiremiyor. o yüzden sperm kültürü yaptırdı bana. bilmiyorum artık sperm kültürü ve prostat sıvı kültürü aynı sonucu veriyor mu
ANKARADA 3 dr gittim ikincisi yapti prostat sivisi gelmedi, ucuncusude yapti gelmedi sperm kulturu ver dedi. Sperm kulturunde lokasit 5-6 cikti hafif iltihap var dedi 2 kutu tavanix yazdi, sikayetler gecmedi tekrar sperm testi verdim bu sefer lokasit 8-10 oldu ve bakteri goruldu (ne bakterisi yazmiyor) dedi. İlac kullandik lokasit arttir bakteri uredi. Simdi 4 kutu avelox bitti gozle gorulur duzelme olmadi, 9-10 gun sonra bu hastaligin en net teshis edilmesini saglayan prostat sivisini alacak bir doktor bulup gidecegim. Gunlerim cok agrili gecmiyor, semptomlarim agir gitmiyor, ama ustune gitmezsem kötü günler beni bekliyor diye dusunuyorum. Hayirlisi olsun hakkimizda.
Kocaraydin

duman64 yazdı:
Kocaraydin yazdı:
duman64 yazdı: Merhaba Aydın,
Ödem ağrı yapıyor muydu?

Sonuçların gelince eğer antibiyotik kullanman gerekirse mutlaka prostat masajı da yaptır. Mümkünse haftada en az 2 defa. Masaj ödemi boşaltmanın yanında antibiyotiğin içeri girmesini ve yeni lökositlerin içeri girmesini sağlıyor .

Bilseydik ben de baştan yapardım. Şimdi yaptırıyorum ama antibiyotik almadan oluyor.Belki ikisi aynı anda olsaydı durum daha değişim olabilirdi.

Sonucları alınca görüşelim.
Olur kardeşim tşkrler