Teşhisim ve sonuçlarım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Teşhisim ve sonuçlarım

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Menderes kardeş Eskişehir hüseyin hoca cumartesi 40 dk hastanedeymiş. Ne zaman prostat sivisi alıp kültür yapacak bu kısa zamanda. Gitmek istiyorum ama cumartesi müsaitim. Zafer hocada 20 gün önce prostat sivisi lokosit 7-8 idi. Şık idrar ve erken bosalma ve ereksiyon sıkıntısı testislerim de hassas. 7 yıldır böyleyim daha 2 ay önce zafer hoca da lökosit 10 -12 cıktı ve kronik prostatitim dedi. 3 ay var lökosit sıfırlamam için dedi.
Sıvıyı hemen alır iki damla birine kendi bakar öbürünü düzen labaratuvarına kendin götür 2 güne lab dan sonuç çıkar
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

raci yazdı:Menderes Allah şifa versin kardeşim
kültür sonuçların henüz çıkmamış sanırım
benim prostatın büyüklüğü ile ilgili yorum yapmamıştı Hüseyin Hoca
haftaya kontrolüm var verdiği mantar ilacı bitmek üzere sadece ishalim geçti otururken yumru ve sağ testiste sızlama gelip gidiyor
yoğun bakım bakterisi temizlenmedi sanırım ona savaş açınca şikayetlerim tamamen azalacak

sen düzenlaba verdim demişsin
ben gürlife'a gitmiştim orada tetkik yapmışlardı
ama ben ne olur ne olmaz bu kez 2 yerde de kültür baktırmak istiyorum sonuç garanti olsun

hocanın tavrı çok iyi sohbet etmesi tedavi ederiz demesi seni dinlemesi sinirlenmemesi, daha önce gittiğim doktora hiç benzemiyordu
sana da ilk etapta antibiyotik yazmamış ama illa ki alacağız o zehri önemli olan bakteriye uygun duyarlı antibiyotik ile kökünü kurutmak
içimiz dışımız antibiyotik oldu zaten prostatitten kurtulalım derken başka dertler çıktı bu zehir yüzünden

bakteri türünü ve tedavi yöntemini bizimle paylaşırsın inşallah

haftaya İstanbul'dan Eskişehir'e gideceğim umarım orada olursan görüşürüz belki denk geliriz :D
Allah şifa versin hepimize...
Kardeş cumartesi günü 12.00 - 12.40 gurlife hastanedeymiş hüseyin seçgin hoca.Ben Ankaradan cumartesi gidecem 40 dk yeterli mi prostat sivisi lokosit ve kültür.Bir de düzen labaratuvar cumartesi eskişehirde açılım mi.
celikk

Mesaj gönderen celikk »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
raci yazdı:Menderes Allah şifa versin kardeşim
kültür sonuçların henüz çıkmamış sanırım
benim prostatın büyüklüğü ile ilgili yorum yapmamıştı Hüseyin Hoca
haftaya kontrolüm var verdiği mantar ilacı bitmek üzere sadece ishalim geçti otururken yumru ve sağ testiste sızlama gelip gidiyor
yoğun bakım bakterisi temizlenmedi sanırım ona savaş açınca şikayetlerim tamamen azalacak

sen düzenlaba verdim demişsin
ben gürlife'a gitmiştim orada tetkik yapmışlardı
ama ben ne olur ne olmaz bu kez 2 yerde de kültür baktırmak istiyorum sonuç garanti olsun

hocanın tavrı çok iyi sohbet etmesi tedavi ederiz demesi seni dinlemesi sinirlenmemesi, daha önce gittiğim doktora hiç benzemiyordu
sana da ilk etapta antibiyotik yazmamış ama illa ki alacağız o zehri önemli olan bakteriye uygun duyarlı antibiyotik ile kökünü kurutmak
içimiz dışımız antibiyotik oldu zaten prostatitten kurtulalım derken başka dertler çıktı bu zehir yüzünden

bakteri türünü ve tedavi yöntemini bizimle paylaşırsın inşallah

haftaya İstanbul'dan Eskişehir'e gideceğim umarım orada olursan görüşürüz belki denk geliriz :D
Allah şifa versin hepimize...
Kardeş cumartesi günü 12.00 - 12.40 gurlife hastanedeymiş hüseyin seçgin hoca.Ben Ankaradan cumartesi gidecem 40 dk yeterli mi prostat sivisi lokosit ve kültür.Bir de düzen labaratuvar cumartesi eskişehirde açılım mi.
Yeter abi cumartesi düzen lab açık
maks

Mesaj gönderen maks »

MENDERES1983 yazdı:Arkadaşlarım bu gece itibari ile yola çıkıyorum doktora muayne için yarın saat 1 de öncelikle çıkmış olduğum bu umutsuzlukla dolu yolculukta manevi olarak ve fiziken çok yıprandım ama aciz bir kul olarak kapı kapı şifa arıyorum aranızda çocuklarıma bana dua edebilecek kardeşlerim varmıdır ben kendimden geçtim çünkü duamı ederken sadece ailem için dua ediyorum bedenim yanıt vermiyor çünkü semptomlarım ağır olduğu için Önce allahın adıyla BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM diyerek yolculuğuma başlıyorum sizleri durumumdan haberdar etmek istiyorum buradan eğer rahatsızlık vermez isem 3 aylık hastayım burada kimse iyileşemese bile YÜCE ALLAHIM BİZLERİ RIZIKSIZ AÇ AÇIKTA BIRAKMASIN MERHAMETİ KUDRETİ VE ŞEFKATİ İLE bizlere taşıyamayacağımızdan fazla yük getirmesin inşallah hepinize ağrısız sancısız hayırlı bereketli günler geceler diliyorum
Menderes bey sonuçların çıktı mi? Kültür vb. Hüseyin hoca bir tedavi verdi mi?
MENDERES1983

maks yazdı:
MENDERES1983 yazdı:Arkadaşlarım bu gece itibari ile yola çıkıyorum doktora muayne için yarın saat 1 de öncelikle çıkmış olduğum bu umutsuzlukla dolu yolculukta manevi olarak ve fiziken çok yıprandım ama aciz bir kul olarak kapı kapı şifa arıyorum aranızda çocuklarıma bana dua edebilecek kardeşlerim varmıdır ben kendimden geçtim çünkü duamı ederken sadece ailem için dua ediyorum bedenim yanıt vermiyor çünkü semptomlarım ağır olduğu için Önce allahın adıyla BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM diyerek yolculuğuma başlıyorum sizleri durumumdan haberdar etmek istiyorum buradan eğer rahatsızlık vermez isem 3 aylık hastayım burada kimse iyileşemese bile YÜCE ALLAHIM BİZLERİ RIZIKSIZ AÇ AÇIKTA BIRAKMASIN MERHAMETİ KUDRETİ VE ŞEFKATİ İLE bizlere taşıyamayacağımızdan fazla yük getirmesin inşallah hepinize ağrısız sancısız hayırlı bereketli günler geceler diliyorum
Menderes bey sonuçların çıktı mi? Kültür vb. Hüseyin hoca bir tedavi verdi mi?
Sonuçlar çıkmamış aradım labaratuvarı çelikk diye arkadaşımızın 1 haftada çıkmış bana 2 gün en geç cmts demişlerdi
MENDERES1983

Bu arada hüseyin hocanım yazdığı üromax 4mg alfa blokeri saygı duyduğum birinin tavsiyesi ile cardura 0.4 olarak değiştirip bugün itibariyle başladım çok şükür siz hani diyordunuzya kendini çok saldın bugün içince az çok sağlıklı düşünmeye başladım prostatın şiş oluşunun mesaneye idrar kanalına çevre kaslara yaptığı baskıyı bloke etmiş öldürücü apış arası penis ve testislerde olan ağrıyı yüzde elli gidermiştir yan etkileri kalp atışında hızlanma baş ağrısı biraz halsizlik gibi tansiyonu dengeleyecek bir besinle kullanmam gerekiyor tavsiyenize açığım