Teşhisim ve sonuçlarım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Teşhisim ve sonuçlarım

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Malesef umutsuzdum umutsuz bi şekilde evime dönüyorum inşallah kültürde iç açıcı bir sonuç gelir
MENDERES1983

Kültür çıkana kadar alfa bloker kullanıcam idarda zorlanma olduğu için değerli yorumlarınızı eksik etmeyin hüseyin hocanım yazdığı:üromax 0.4 aklımda kalan cardura ve xatral kullananların yorumu bilgili kardeşlerimin yorumunu bekliyorum xatralı sordum hüseyin hocaya üromaxın ayrı bişeyi var dedi anlamadım
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

MENDERES1983 yazdı:
Valeri yazdı:
MENDERES1983 yazdı: Abi kültür çıkmadı daha bi yorumlarmısın sana zahmet aşağıdaki yazımı lokositin 2-3 arası dedi prostatın yumuşak ama büyük dedi nasıl şişliği normal hale getirebiliriz dedim net bi cevap vermedi yaşlı olsaydın tur önerirdim dedi lokositim 2-3 ama şişlik var bu nasıl inecek kültür temiz çıkarsa ben ilaç almıyacakmıyım?lokositi böyle tutarsam şişlik kendiliğinden inecek olsa hoca söylemezmiydi?
Prostat boyutunu küçültmek için bitkisel kürler var araştırabilirsini. Burada bir arkadaş saw palmetto ile prostat boyutunu küçültmüştü
Şimdi loksitin 2-3 arası dedi eğer kültürde de ne lokosite ne bakteriye saptanmaz sa durumum ne olacak?bu prostat kendiliğinden küçülürmü bi litihap var sonuçta değilse ne diye şişsin ama loksitin normal dedi hüseyin hoca
Bende az önce masaj sonrası kültür aldırdım. Şu an örneği düzen labaratuvarina vermeye gidiyorum. Bak abicim lökosit değişkenlik gösterebilir belki ödemli bölgeden gelmemiştir sıvı belli olmuyor o. Şansın varsa çıkan sıvıdan 2 farklı yere kültür ver, yine birşey çıkmaz ise ampirik tedavi alırsın. Sıkıntıların belki de prostatın büyük olduğu içindir. PCR yaptirmana gerek yok şu anlık boşuna para verme.
maks

Mesaj gönderen maks »

MENDERES1983 yazdı:Kültür çıkana kadar alfa bloker kullanıcam idarda zorlanma olduğu için değerli yorumlarınızı eksik etmeyin hüseyin hocanım yazdığı:üromax 0.4 aklımda kalan cardura ve xatral kullananların yorumu bilgili kardeşlerimin yorumunu bekliyorum xatralı sordum hüseyin hocaya üromaxın ayrı bişeyi var dedi anlamadım
Ezbere ilaç vermemiş bu iyi bir durum değil mi kültürde bir şey çıkarsa tedaviye başlar. Prostatit teşhisi koydu mu hoca hiç yorum yapmadı mi? Moral vermedi mi? Ne bilim gide arkadaşlar çok memnun hocadan ben de telde görüştüm.hakaten pozitif bir dr.
MENDERES1983

maks yazdı:
MENDERES1983 yazdı:Kültür çıkana kadar alfa bloker kullanıcam idarda zorlanma olduğu için değerli yorumlarınızı eksik etmeyin hüseyin hocanım yazdığı:üromax 0.4 aklımda kalan cardura ve xatral kullananların yorumu bilgili kardeşlerimin yorumunu bekliyorum xatralı sordum hüseyin hocaya üromaxın ayrı bişeyi var dedi anlamadım
Ezbere ilaç vermemiş bu iyi bir durum değil mi kültürde bir şey çıkarsa tedaviye başlar. Prostatit teşhisi koydu mu hoca hiç yorum yapmadı mi? Moral vermedi mi? Ne bilim gide arkadaşlar çok memnun hocadan ben de telde görüştüm.hakaten pozitif bir dr.
Kağıda kr.prostatit yazdı ayağını üşütme asitli içme düzenli ilişkiye gir sanki bunla yaşamaya alış der gibiydi ama kültür sonucu bi gelsin benim için önemli olan o dedi ağladım baya bi tutamadım kendimi
MENDERES1983

Valeri yazdı:
MENDERES1983 yazdı:
Valeri yazdı: Prostat boyutunu küçültmek için bitkisel kürler var araştırabilirsini. Burada bir arkadaş saw palmetto ile prostat boyutunu küçültmüştü
Şimdi loksitin 2-3 arası dedi eğer kültürde de ne lokosite ne bakteriye saptanmaz sa durumum ne olacak?bu prostat kendiliğinden küçülürmü bi litihap var sonuçta değilse ne diye şişsin ama loksitin normal dedi hüseyin hoca
Bende az önce masaj sonrası kültür aldırdım. Şu an örneği düzen labaratuvarina vermeye gidiyorum. Bak abicim lökosit değişkenlik gösterebilir belki ödemli bölgeden gelmemiştir sıvı belli olmuyor o. Şansın varsa çıkan sıvıdan 2 farklı yere kültür ver, yine birşey çıkmaz ise ampirik tedavi alırsın. Sıkıntıların belki de prostatın büyük olduğu içindir. PCR yaptirmana gerek yok şu anlık boşuna para verme.
Sordum şişlik iki tarafta da var yumuşak ama büyük dedi halbuki ben semptomları sol tarafta yaşıyorum mesela sol kalça ağrısı
MENDERES1983

Ailemde prostat büyümesi yada rahatsızlığı olan varmı dedi bende yok dedim normalden büyük prostatın dedi ama 3 ay önce normal olan prostat bir anda büyüyüp prostat kanalını tıkamaz var iltihabi bir durum tek şans kültüre kaldı
Farate

Mesaj gönderen Farate »

MENDERES1983 yazdı:
maks yazdı:
Kağıda kr.prostatit yazdı ayağını üşütme asitli içme düzenli ilişkiye gir sanki bunla yaşamaya alış der gibiydi ama kültür sonucu bi gelsin benim için önemli olan o dedi ağladım baya bi tutamadım kendimi
Abi ağlayacak bir durum yok savaşacağız
Bak ben bekarım evlensem sıkıntı şuan sertleşmemi bile etkiliyor iktidarsızlıkta var biraz
Çoluğun çocuğun olmuş bu kadar takma ayrıca atlatırsın
MENDERES1983

Farate yazdı:
MENDERES1983 yazdı:
maks yazdı: Ezbere ilaç vermemiş bu iyi bir durum değil mi kültürde bir şey çıkarsa tedaviye başlar. Prostatit teşhisi koydu mu hoca hiç yorum yapmadı mi? Moral vermedi mi? Ne bilim gide arkadaşlar çok memnun hocadan ben de telde görüştüm.hakaten pozitif bir dr.
Bak ben bekarım evlensem sıkıntı şuan sertleşmemi bile etkiliyor iktidarsızlıkta var biraz
Prostatın büyük dedi biliyorum çünkü idrara baskı yapıyor şişlik var apış arası ağrı kasılmada yapıyor bu şişlik nasıl inecek aklım almıyor bir türlü
Farate

Mesaj gönderen Farate »

MENDERES1983 yazdı:
Farate yazdı:
MENDERES1983 yazdı: Kağıda kr.prostatit yazdı ayağını üşütme asitli içme düzenli ilişkiye gir sanki bunla yaşamaya alış der gibiydi ama kültür sonucu bi gelsin benim için önemli olan o dedi ağladım baya bi tutamadım kendimi
Prostatın büyük dedi biliyorum çünkü idrara baskı yapıyor şişlik var apış arası ağrı kasılmada yapıyor bu şişlik nasıl inecek aklım almıyor bir türlü
Şiştiği gibi iner :) ümit var ol abi
celikk

Mesaj gönderen celikk »

2020 yılında teknoloji çağında çektiğimiz çileye bak arkadaş ya .
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

celikk yazdı:2020 yılında teknoloji çağında çektiğimiz çileye bak arkadaş ya .
Bu hastalığı her erkeğe bulaştırmak lazım özellikle psikolojik diyen senin Bişeyin yok diyen üroloji doktorları bu hastalığa yakalanması lazım bak 1 hafta içinde eşek gibi çalışır ilacını bulur bizim profesörler :lol:
celikk

Mesaj gönderen celikk »

Chamber04 yazdı:
Bu hastalığı her erkeğe bulaştırmak lazım özellikle psikolojik diyen senin Bişeyin yok diyen üroloji doktorları bu hastalığa yakalanması lazım bak 1 hafta içinde eşek gibi çalışır ilacını bulur bizim profesörler :lol:
Valla abi ya nasıl bi derde düştük anlamadım gitti
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen insirah13 »

Menderes abi colugun cocugun var ne guzel. Biz genciz cekiyoruz gelecek mechul. Ama umutsuzluga kapilmiyoruz. Ne hastaliklar var bu hicbir sey. Sen boyle devam edersen kendine daha cok hastalik alacaksin sadece. Saw palmetto prostati kucultur, yaki otu da kucultur. Belki prostatit degilsin prostat buyumen var sadece. Kulturde bir sey cikmazsa dunyalari yakacak bir durum yok. Bak bi yere sabitlendigin ve olumsuz baktigin icin oldugundan kotu goruyorsun her seyi. 1 yil sonra boyle dusunmeyeceksin. Ben forumda uzun suredir olup da hic ilerleme kaydetmeyen kimseyi gormedim. Bi yerden sonra eyvallah deyip hayata devam etmek gerekiyor.
MENDERES1983

insirah13 yazdı:Menderes abi colugun cocugun var ne guzel. Biz genciz cekiyoruz gelecek mechul. Ama umutsuzluga kapilmiyoruz. Ne hastaliklar var bu hicbir sey. Sen boyle devam edersen kendine daha cok hastalik alacaksin sadece. Saw palmetto prostati kucultur, yaki otu da kucultur. Belki prostatit degilsin prostat buyumen var sadece. Kulturde bir sey cikmazsa dunyalari yakacak bir durum yok. Bak bi yere sabitlendigin ve olumsuz baktigin icin oldugundan kotu goruyorsun her seyi. 1 yil sonra boyle dusunmeyeceksin. Ben forumda uzun suredir olup da hic ilerleme kaydetmeyen kimseyi gormedim. Bi yerden sonra eyvallah deyip hayata devam etmek gerekiyor.
Nickin gibi çok anlamlı konuştun kardeşim sağol varol sizde en azından yüzde 99 iyi olup bi yuva kuracaksınız allahın izni ile
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Geçmiş olsun Menderes,
Seni çok ıyi anlıyorum. Ilk senin gibi olduğumda ben de çok ağlamıştım. Ve psikolojim bozulmuştu. Bu yüzden hayatımda ilk defa antidepresan kullanmak zorunda kalmıştım.
Bana da dediler bununla yasamaya alış diye.Hatta bir prof ameliyat yapayım dedi.
Gelelim sorularına;
Ben 12 yıldır cardura kullanıyorum. Cardura ve xatral hariç hepsi meniyi geri veriyor. Aslında hepsinin görevi aynı. Kasları düzleştirmek.
Prostattatki şişlik enfeksiyonla ilgili.Ben doktora gittiğimde antibiyotik ve nsai ilaç kullanıyordum. Her kontrole gittiğimde prostatın büyüklüğü düşüyordu. Bu zamanla yavaş yavaş düşecek.
Kültür sonucunu beklemeden ilaç kullanmak daha kötü. Ilk 3 ayda kullandigim antiler dirençli çıkmıştı.
Bu hastalık sabır işi.Basedemiyorsan antidepresan al.iyilrsince bırakırsın. Ki ben o zaman öyle yaptım. 10 sene sonra şimdi tekrar alıyorum. Geçince bırakıcam.
Hepimiz zor günlerden geçiyoruz. Bendeki 8 semptomdan 6si geçti.iki tane kaldı.
Inan senin de öyle olacak. Zamanla hepsi geçecek.
Bazen ben de ümidimi kaybediyorum fakat sabredersek üstesinden gelebiliriz.sana yazdığım su dakikada makata vuran ağrı yaşıyorum. Ama eskisi kadar şiddetli değil. Belki de geçiyor
Son olarak forums bak .Bir-çok arkadaşın 1ile 1bucuk yılda iyileştiğini göreceksin.
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

celikk yazdı:
Chamber04 yazdı:
Bizi bizden kimse anlamıyor. Ben de diyorum.Nasil bi derde düştük. Neydi Allahım günahımız. Hemen her hastalığın ağrı kesicisi var.Birak bunun tedavisini modern tıp bir ağrı kesici bile bulamamış.Allah kahretsin.
MENDERES1983

duman64 yazdı:
Geçmiş olsun Menderes,
Seni çok ıyi anlıyorum. Ilk senin gibi olduğumda ben de çok ağlamıştım. Ve psikolojim bozulmuştu. Bu yüzden hayatımda ilk defa antidepresan kullanmak zorunda kalmıştım.
Bana da dediler bununla yasamaya alış diye.Hatta bir prof ameliyat yapayım dedi.
Gelelim sorularına;
Ben 12 yıldır cardura kullanıyorum. Cardura ve xatral hariç hepsi meniyi geri veriyor. Aslında hepsinin görevi aynı. Kasları düzleştirmek.
Prostattatki şişlik enfeksiyonla ilgili.Ben doktora gittiğimde antibiyotik ve nsai ilaç kullanıyordum. Her kontrole gittiğimde prostatın büyüklüğü düşüyordu. Bu zamanla yavaş yavaş düşecek.
Kültür sonucunu beklemeden ilaç kullanmak daha kötü. Ilk 3 ayda kullandigim antiler dirençli çıkmıştı.
Bu hastalık sabır işi.Basedemiyorsan antidepresan al.iyilrsince bırakırsın. Ki ben o zaman öyle yaptım. 10 sene sonra şimdi tekrar alıyorum. Geçince bırakıcam.
Bazen ben de ümidimi kaybediyorum fakat sabredersek üstesinden gelebiliriz.sana yazdığım su dakikada makata vuran ağrı yaşıyorum. Ama eskisi kadar şiddetli değil. Belki de geçiyor
Son olarak forums bak .Bir-çok arkadaşın 1ile 1bucuk yılda iyileştiğini göreceksin.
Şu yazında kendimi görmüş kendim yazmış gibi hisettim samimi dostça dürüst ne kadar teşekkür etsem azdır sadece şunu duymak istiyorum sık idrarım geçermi zamanla yolculuk çalışmak sürekli idrar hissi yaşamaktan bezdirdi inan kalbim sıkıntıya girdikçe kalp hastası olucam
MENDERES1983

duman64 yazdı:
celikk yazdı:
Chamber04 yazdı: Bu hastalığı her erkeğe bulaştırmak lazım özellikle psikolojik diyen senin Bişeyin yok diyen üroloji doktorları bu hastalığa yakalanması lazım bak 1 hafta içinde eşek gibi çalışır ilacını bulur bizim profesörler :lol:
Bizi bizden kimse anlamıyor. Ben de diyorum.Nasil bi derde düştük. Neydi Allahım günahımız. Hemen her hastalığın ağrı kesicisi var.Birak bunun tedavisini modern tıp bir ağrı kesici bile bulamamış.Allah kahretsin.
Sık idrar be zorlanma var onlar geçsin yeter
duman64

Mesaj gönderen duman64 »

MENDERES1983 yazdı:
duman64 yazdı:
Geçmiş olsun Menderes,
Gelelim sorularına;
Şu yazında kendimi görmüş kendim yazmış gibi hisettim samimi dostça dürüst ne kadar teşekkür etsem azdır sadece şunu duymak istiyorum sık idrarım geçermi zamanla yolculuk çalışmak sürekli idrar hissi yaşamaktan bezdirdi inan kalbim sıkıntıya girdikçe kalp hastası olucam
Benim ilk sikayetlerim sık idrar peniste yanmaydi. Bir yere gittiğimde önce wc arıyordum. Bazen cami minaresi gözetliyordum. Sik idrar kötü ama en kötüsü ıdrar yapamamak. Hepsini yaşadım. Alfa bloker ikisi için de bire-bir. Hepsi geçmişti. Şehirlerarası yolculuklar yaptım. Balıkesirden Sivasa gittim. Antalya ya arabamla iki defa geldim. Bunlar geçer. Ben size daha önce de bunları söylemiştim.
Ah bu ağrıyı geçirsek diyorum.Kafir abi ve eskihasta nickli arkadaş geçirmiş. Geçer bakalım . Nelerde geçer.Omurumuz geldi geçiyor
MENDERES1983

Hüseyin hocanın insanlığı teşhisi moral vermesi masajı çok iyi ama bana prostatın büyük dedi şu kadarını söylerim ben yakalanmadan önce en sağlıklı insandan bile daha küçük prostatım olduğuna her bahse girerim çünkü sürekli aktif çalışan moralmen yüksek enerji dolu alkol kullanmayan sporu yürüyüşü seven bir insandım ne olduda bu organ 3 ayda büyüdü?iltihap yada ödem yüzünden şişti demesi gerekirdi prostat büyümesi aile ve sülalade yoksa çok zayıf bi ihtimal heleki bu yaşta mesela masajtan sonra o hisettiğim dolgunluk hissi bayağı azaldı insan kendini bilmezmi tek derdim bu şişliği indirmek idrar sorunu yüzde 90 çözülecek apış arasına ağrı ve basıyı yapanda bizzat şiş olan prostatın kendisi bu şişlikiçin takviye doğal ilaç ne varsa tavsiyelerinizi esirgemeyin bu tıp madem bize sırtını dönüyor bizde birbirmize destek olalım mesela benim tecrübeme göre aç karna ekmek arası yarım soğan idrar debisini yükseltiyor ama şu an ilk işim kültür sonucu ve ödemi indirmek
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen insirah13 »

MENDERES1983 yazdı:Hüseyin hocanın insanlığı teşhisi moral vermesi masajı çok iyi ama bana prostatın büyük dedi şu kadarını söylerim ben yakalanmadan önce en sağlıklı insandan bile daha küçük prostatım olduğuna her bahse girerim çünkü sürekli aktif çalışan moralmen yüksek enerji dolu alkol kullanmayan sporu yürüyüşü seven bir insandım ne olduda bu organ 3 ayda büyüdü?iltihap yada ödem yüzünden şişti demesi gerekirdi prostat büyümesi aile ve sülalade yoksa çok zayıf bi ihtimal heleki bu yaşta mesela masajtan sonra o hisettiğim dolgunluk hissi bayağı azaldı insan kendini bilmezmi tek derdim bu şişliği indirmek idrar sorunu yüzde 90 çözülecek apış arasına ağrı ve basıyı yapanda bizzat şiş olan prostatın kendisi bu şişlikiçin takviye doğal ilaç ne varsa tavsiyelerinizi esirgemeyin bu tıp madem bize sırtını dönüyor bizde birbirmize destek olalım mesela benim tecrübeme göre aç karna ekmek arası yarım soğan idrar debisini yükseltiyor ama şu an ilk işim kültür sonucu ve ödemi indirmek
sabah akşam yakı otu demle iç abi iki hafta. saw palmetto kullan testesteronu basklılayabiliyor ama bana iyi gelmişti. bunlar hep fayda/maliyet olayı. iyi geliyo kullanmak gerekiyor. yeşil çay iç her gün. sıcak su oturması. ama özellikle il iki dediğim seni rahatlatacaktır. ve bence kültürde çıkmasa da ampirik tedavi bir ara dene. iyi gelirse anlarsın ki bir iltihap var.
MENDERES1983

duman64 yazdı:
MENDERES1983 yazdı:
duman64 yazdı: Geçmiş olsun Menderes,
Gelelim sorularına;
Benim ilk sikayetlerim sık idrar peniste yanmaydi. Bir yere gittiğimde önce wc arıyordum. Bazen cami minaresi gözetliyordum. Sik idrar kötü ama en kötüsü ıdrar yapamamak. Hepsini yaşadım. Alfa bloker ikisi için de bire-bir. Hepsi geçmişti. Şehirlerarası yolculuklar yaptım. Balıkesirden Sivasa gittim. Antalya ya arabamla iki defa geldim. Bunlar geçer. Ben size daha önce de bunları söylemiştim.
Ah bu ağrıyı geçirsek diyorum.Kafir abi ve eskihasta nickli arkadaş geçirmiş. Geçer bakalım . Nelerde geçer.Omurumuz geldi geçiyor
Sana şu kadarını sölicem sık idrarın gittiyse birtek ağrın kaldıysa daha fazla fiziksel haraket gerekirse çömel doğrul çömel doğrul merdiven çık tempolu eğer prostat baskı yapmıyorsa makatın içinden apış arasına diğer kalça bel ağrıları çok yönlü haraketle zamanla azalarak kayboluyor bizzat kendi deneyimim ama benim apış arası kasıldığı için haraket etmekten tiksindim uzanınca daha iyi geliyor
MENDERES1983

insirah13 yazdı:
MENDERES1983 yazdı:Hüseyin hocanın insanlığı teşhisi moral vermesi masajı çok iyi ama bana prostatın büyük dedi şu kadarını söylerim ben yakalanmadan önce en sağlıklı insandan bile daha küçük prostatım olduğuna her bahse girerim çünkü sürekli aktif çalışan moralmen yüksek enerji dolu alkol kullanmayan sporu yürüyüşü seven bir insandım ne olduda bu organ 3 ayda büyüdü?iltihap yada ödem yüzünden şişti demesi gerekirdi prostat büyümesi aile ve sülalade yoksa çok zayıf bi ihtimal heleki bu yaşta mesela masajtan sonra o hisettiğim dolgunluk hissi bayağı azaldı insan kendini bilmezmi tek derdim bu şişliği indirmek idrar sorunu yüzde 90 çözülecek apış arasına ağrı ve basıyı yapanda bizzat şiş olan prostatın kendisi bu şişlikiçin takviye doğal ilaç ne varsa tavsiyelerinizi esirgemeyin bu tıp madem bize sırtını dönüyor bizde birbirmize destek olalım mesela benim tecrübeme göre aç karna ekmek arası yarım soğan idrar debisini yükseltiyor ama şu an ilk işim kültür sonucu ve ödemi indirmek
sabah akşam yakı otu demle iç abi iki hafta. saw palmetto kullan testesteronu basklılayabiliyor ama bana iyi gelmişti. bunlar hep fayda/maliyet olayı. iyi geliyo kullanmak gerekiyor. yeşil çay iç her gün. sıcak su oturması. ama özellikle il iki dediğim seni rahatlatacaktır. ve bence kültürde çıkmasa da ampirik tedavi bir ara dene. iyi gelirse anlarsın ki bir iltihap var.
Evet kardeşim yakı otu ve saw palmetto bunları listeme ekledim elde 2 diğer arkadaşların da tavsiyeleri olacaktır kültür sonucundan sonra bütün verilere göre haraket edicem teşekkür ederim
MENDERES1983

Amprikte şu kanaatteyim benim gibi lokositi çıkmayıp kinolon grubu dahil yada hariç cinsel bulaşı olmayan onlara iyi gelen semptomları nı dindiren ilaçlarla başlamak doktora desen cipro ile başlar doruyu bulana dek 3. Kuşak antiyi bitirmiş oluruz bünyede mahvolur en azından aynı veriler aynı başlangıçlarla hastaların tecrübe ettiği ilaçlarla başlamak lokosite rastlanmayan hastalarda kinolon grubu iyi gelmiyor diye duydum çoğunluktan vardır muhakkak ama yüksek veriler önemli