Enfeksiyoncu istanbul tavsiye

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Eyupsab
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Enfeksiyoncu istanbul tavsiye

Mesaj gönderen Eyupsab »

Merhaba
Arkadaşlar uzun süredir yazmıyordum
Dün yine Psa baktırdım yine yüksek çıktı biraz fazla yükseldi Muayene temiz dedi ama atlamayalım diye MR istedi
Hemen yine ultra medikal MR çektirdim 11 ay öncede çektirmiştim temizdi bu sefer doktorda korktu fakat bugün MR çeken radyolog doktor rica ettim baktı çok şükür iltihap çıktı Kötü bir şey yok dedi raporumu detaylı yazıcam dedi ama kötü çıkmadı dedi doktoruma söyledim emfeksiyoncu ya gidicem dedim çünkü cipro antibiyotik alerji yapıyor
İstanbul da iyi bir enfeksiyoncu varmı önerebileceğiniz
Antibiyotik alerjimde var sizden ricam önerilerinizi doktor olarak tşk ederim herkese Allah şifa versin 2 gündür çok korktuk herkese iyi akşamlar
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Enfeksiyoncu istanbul tavsiye

Mesaj gönderen Eskihasta »

Eyupsab yazdı:Merhaba
Arkadaşlar uzun süredir yazmıyordum
Dün yine Psa baktırdım yine yüksek çıktı biraz fazla yükseldi Muayene temiz dedi ama atlamayalım diye MR istedi
Hemen yine ultra medikal MR çektirdim 11 ay öncede çektirmiştim temizdi bu sefer doktorda korktu fakat bugün MR çeken radyolog doktor rica ettim baktı çok şükür iltihap çıktı Kötü bir şey yok dedi raporumu detaylı yazıcam dedi ama kötü çıkmadı dedi doktoruma söyledim emfeksiyoncu ya gidicem dedim çünkü cipro antibiyotik alerji yapıyor
İstanbul da iyi bir enfeksiyoncu varmı önerebileceğiniz
Antibiyotik alerjimde var sizden ricam önerilerinizi doktor olarak tşk ederim herkese Allah şifa versin 2 gündür çok korktuk herkese iyi akşamlar

Bakteriyi buldunuz mu ki enfeksiyon doktoruna gidecekseniz.Üreme oldumu idrarda prostat sıvısında vs
mehmet75

Re: Enfeksiyoncu istanbul tavsiye

Mesaj gönderen mehmet75 »

anadolu yakasındaysanız avicenna umut hastanesi kartal prf.dr.vedat turhan