Çözülemeyen Bacak Arası Ağrısı Lütfen Herkes Tecrübesini Yazsın

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
AKINBAKI

Çözülemeyen Bacak Arası Ağrısı Lütfen Herkes Tecrübesini Yazsın

Mesaj gönderen AKINBAKI »

Herkese merhaba, Forumu epeydir takip ediyorum. Aradığım sorunun cevabını bulamadığımdan dolayı size sorma gereği duydum.

Sol bacak aramda yanma oluyordu.Bacak arası dediğim yer tendonun bittiği ve penis köküne testise gelen yer. Bu ağrı eğildiğimde sol alt karın boşluğumda kas ağrısı yapıyor. Uzandığımda sol alt karın kasında çekme ve arka kalçada çekme yapıyor.Sol testiste yukarı çekme yapıyor.Solbacağımı kapattığımda arası ağrıyor.

Doktora gittim elle varikosel ve prostat baktı. Prostat yumusak varikosel yok , bu sebeple sadece idrar tahlili yaptı ve eritrosit çıktı. Genel cerraha yönlendirdi kasık fıtığıda çıkmadı.Mr çekildim birşey çıkmadı.;Pelvik mr temiz.

Senede 3 kere 1 ay süreyle oluyor. Bir başladığında 1 ay geçmiyor. Bu bacak arasındaki yanma sık boşalma , gerek ilişki gerek mast sonrası oluyor. Yani 2 ay ağrım yoksa ve haftada 7 kere boşalıyorsam 1 ay sonra ağrısını çekmeye başlıyorum. 15 gün hiç boşalmazsam ağrı azalmaya başlıyor ve 1ay sonra geçiyor ama yine de hissettirerek orada kalıyor.

Kendim ağrı yerini tespit ettiğimde penis kökünün içi ve testisin tam pubis kemiğine giren yerde bağlar ve sinirler olur ya, İşte orada bir ufak nokta var.O noktaya bastırdıgımda resmen iğneyi batırır gibi inanılmaz acıyor.Bastırdığım yer pubis kemiği değil bir bağ dokusu ,sinir , lenf yada testis kordonu bilmiyorum. Yukarıda dediğim gibi 15 gün hiç boşalmazsam o iğne batırılmış gibi ağrıyan noktanın ağrısı azalmaya başlıyor dolayısıyla diğer şikayetlerimde azalmaya başlıyor. Bir 15 gün daha haftada en fazla 1 boşalırsam geçiyor.

Bu ağrı nedir , Cok boşaldığımdan prostat mı şişiyor. Meni yollarında taş iltihap mı var , Lenflerde iltihapmı oluyor , Seksten dolayı oradaki bağımı yırtmışım bir türlü düzelmiyor tekrarlıyor. Ne ben ne doktorlar bulamadı.Bu sebeple tecrübelerinize göre ne olabilir.

Lütfen bilgilerinizi eksik etmeyin , Saygılar
Kartal42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Re: Çözülemeyen Bacak Arası Ağrısı Lütfen Herkes Tecrübesini Yazsın

Mesaj gönderen Kartal42 »

Slm kimse yazmamis ben yazayim kardes eger bosalmayla geliyorsa agri prostatit var dir bende de oldugu zamanlar oldu ordaki kas sinirler veriyor yanma tarzinda bi agridir bu sicak suya otur prostat sivi aldir bi baktir