Peniste yanma, pelvik taban kası

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Peniste yanma, pelvik taban kası

Mesaj gönderen mustafaa »

Bugün bişeyleri fark ettim acıkcası penisteki yanmanın prostattan değil kaslardan olduğunu düşündüm sebebi ise

Makatın hemen yanında bulunan ve testis altına kadar uzanan kaslar var tuvalet esnasında hep kontrol ediyorum çok sert o kaslar birkaç kez bu kaslara baskı yaparak içerde kalan idrarı dışarı atıyordum çünki nekadarda idrarı atsakta içerde bir miktar idrar kalıyordu bu kası üretraya doğru hareket ettirdiğim zaman ve baktımki idrar çıkıyor ama yanma artıyordu bugün gene baktım o kas sert peniste yanma yoktu o an gene ordaki sert kaslara baskı yaptım yanma geri geldi, şuan bizim peniste yanma yapan bu kaslarmı acaba diye düşünmeye başladım.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Peniste yanma, pelvik taban kası

Mesaj gönderen Angara »

mustafaa yazdı:Bugün bişeyleri fark ettim acıkcası penisteki yanmanın prostattan değil kaslardan olduğunu düşündüm sebebi ise

Makatın hemen yanında bulunan ve testis altına kadar uzanan kaslar var tuvalet esnasında hep kontrol ediyorum çok sert o kaslar birkaç kez bu kaslara baskı yaparak içerde kalan idrarı dışarı atıyordum çünki nekadarda idrarı atsakta içerde bir miktar idrar kalıyordu bu kası üretraya doğru hareket ettirdiğim zaman ve baktımki idrar çıkıyor ama yanma artıyordu bugün gene baktım o kas sert peniste yanma yoktu o an gene ordaki sert kaslara baskı yaptım yanma geri geldi, şuan bizim peniste yanma yapan bu kaslarmı acaba diye düşünmeye başladım.
Bende de aynı sorunlar var özellikle penis boğumu çok hassas
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

mustafaa yazdı:Bugün bişeyleri fark ettim acıkcası penisteki yanmanın prostattan değil kaslardan olduğunu düşündüm sebebi ise

Makatta ki kaslar fizyoterapist ile yumusatabiliyirsun kardeşim
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

Maleaef bizim burada çok fizyoterapist var ama bizim hastalığa yapılacak masaj tekniğini bilmiyorlar. Hangi kaslara masaj yapılacak ondan bihaberler.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet