Sonsuza dek acı çekmek

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Sonsuza dek acı çekmek

Mesaj gönderen kadir »

İnşallah kardesim
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

huseyin252 yazdı:
kadir yazdı:
MENDERES1983 yazdı:İyi olsam gecemi gündüzüme katar çok çalışırdım beni asıl yıpratan bu oldu
Calisirsin calismayi etkilemez bu. Biraz psikolojiyi bozar yanliz oda gecicidir. kardesim. Rahat ol. Geçecek..salma kendini yahu. Tedavine bak sen.
Psikolojik aşamalari var bu hastaligin.
1- Hastalikla karsilasma.
2- Yüzlesme
3- Kendine acima
4-Hastaliga itiraz
5-Kabul etme
6-Alışma
7- İyilesmeye baslama ( Tedavi olursan)
Aynen öyle abi bu seviyeler doğru bence arkadaş ilk evrelerde akut dönem yaşıyor bende 6 ıncı seviye alışma evresindeyim sonuna gelmişiz inşallah yakında sıfırlar iyileşiriz
İnşallah
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Menderes kardeşim evli 2 cocuk babasiyim 6 yıl dir bende çekiyorum ama Umut var içimde hala birgün iyi olacağız hepimiz sık idrar için ben i tabağa yoğurdu sarımsak ve soğan ile karıştıriıp yiyorum ve 1 tatlı kaşığınada kekik yağı damlat 2 damla iç
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

bende prostatit teşhisini ilk duyduğumda başıma bundan daha beter bir şey gelmez heralde diyordum. ama çok daha beterleri geldi. prostatit bazı hastalılara nazaran leblebi çekirdek kalıyor. buna da şükür deyin bence.
karbonateroll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen karbonateroll »

Sevgili kardeşim canını sıkma ben 15 yıl çektim. Gecede 15 kere işemeye gittiğimi bilirim. Uykusuz moralsiz kac kere intihari düşündüm. Geçiyor, baskilaniyor. Tedavini ol. Buradaki insanların tecrübelerini dinle asla vazgeçme. Unutma gecenin en karanlık zamanı güneş doğmadan hemen öncedir.
MENDERES1983

Hepinizden Rabbim razı olsun 36-37 sene sağlıklı yaşadım aklımın ucundan bile varlığından haberdar dahi olmadığım bi hastalığa yakalandım inşallah sağlığımıza kavuşuruz
MENDERES1983

Demekki kaderde var dostlarım bir adam tanıyorum her fırsatta köyün alkolikleri ile bir araya gelir hergün içerler durumuda iyi yaşı 65-70 adam hala içiyor mesela ben alkolu çok sevmem hasta olacaksa o adam olur ama ben içsem olacağı varsa 1-2 yılda siroza yakalanırım kadere inanıyorum demekki ben bu çileyi çekeceğim ağrıyı tolere ederim ama oturamıyorum ağır kaldıramıyorum tempolu çalışamıyorum ben rızkımı ömür boyu kazanamazsam bu yük ağır değilmi dostlarım saolun varolun
maks

Mesaj gönderen maks »

MENDERES1983 yazdı:Bugün iyiysen gece yastığa kafanı koyunca yarın kötüleşirmiyim diye korkarak uyumak hastalık ömür boyu yakanı bırakmaz diye iyileşssen bile nüks olur diye sürekli panik atak yaşamak şeker hastası olursun hapın var ilacın var tansiyon,kolestrol,kalp,hepsinin ilacı var rahatlıyorsun bu nasıl bişey dostlarım ölümcül hastalığa yakalansam bir gün bile üzülmem çünkü biliyorsun acıların son bulacak takma kafana demesi kolay psiklojini moralini yüksek tut demesi kolay ama olmuyor olmuyor olmuyor bazen taş olmak istersin bazen toprak bazek kuş bazen böcek hayallerin var yarım kalan umutların var gözyaşı döktüren Yaradana sığınırım yine onun şerrinden bu bünye bunu kaldırmıyor artık isyan değil asilik değil ama hergün acı çekmeye dayanmıyor yüreğim dayanmıyor elim ayağım RABBİM YAŞAMAM HAYIRLI İSE YAŞAT BENİ ÖLÜM HAKKIMDA HAYIRLI İSE AL CANIMI cahilliğimin karşısında sonsuz ilmine sığınırım....
menderes bey lucifer diye bir kullanıcı var okur musunuz onu? 10 ay önce intihar etmek istiyorum yazmış. Son yazısı hiç bir semptomum kalmadı ölmeyecek bakteri yoktur diye? Onu okuduğunuzda başlangıcın ne kadar zor olduğunu göreveksiniz ama sonunda nasıl düzeldiklerini.
MENDERES1983

Arkadaşlar şu an 2-3 tane doktor sayesinde iyileşen çok hasta var benim durumum o doktorlara gitmeye müsait değil devlet hastanesine gittim sık idrar dı ilk başta cipro yazıp gönderdi bi işe yaramadı yine aynı hastanede başka bi doktor buldum ilgi alanı prostat özellikle biliyorum bu işin kesin tanısı prostat sıvısından anlaşılır ama dediğim gibi durumum elvermiyor şimdi doktor prostatit tanısına yaklaşması için ultrason yada başka bi şekilde bendeki duruma yönelik bi teşhis koyabilirmi idrar tahlilinde zaten bişey çıkmayacak ben buna hastanede sonda takıldıktan sonra yakalandım kafam allak bullak bi fikir verin en azından o meşhur doktorlara gidene kadar saolsun kadir abimizin amprik tedavi için önerdiği ilaçları da doktoruma yazdıracağım
MENDERES1983

ABittersweetLi yazdı:bende prostatit teşhisini ilk duyduğumda başıma bundan daha beter bir şey gelmez heralde diyordum. ama çok daha beterleri geldi. prostatit bazı hastalılara nazaran leblebi çekirdek kalıyor. buna da şükür deyin bence.
Bende de başka fıtık menisküs gibi rahatsızklırda var allahım sanada şifa verir inşallah
MENDERES1983

karbonateroll yazdı:Sevgili kardeşim canını sıkma ben 15 yıl çektim. Gecede 15 kere işemeye gittiğimi bilirim. Uykusuz moralsiz kac kere intihari düşündüm. Geçiyor, baskilaniyor. Tedavini ol. Buradaki insanların tecrübelerini dinle asla vazgeçme. Unutma gecenin en karanlık zamanı güneş doğmadan hemen öncedir.
Seviliyorsun teşekkürler olsun saol varol