ZAFER OYMAN MUAYENE

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

ZAFER OYMAN MUAYENE

Mesaj gönderen Farate »

Bu gün canıma tak etti zafer oyman hocaya muayene için geldim
Prostat sıvısı aldı
30 dk ya çıkacak sonuç dedi
Farklı bir mizacı varmış
Prostatit bele vurmaz dedi o biraz canımı sıktı açıkçası
Bakalım sonuç ne olacak .250 TL masaj için 185 TL muayene için verdim...
Farate

Re: ZAFER OYMAN MUAYENE

Mesaj gönderen Farate »

sianure yazdı:iyi yapmissin kardesim en azindan lokositini ogreneceksin enfeksiyon ne durumdaymis haberin olacak
Abi ailey bağlı olduğum için
Dert anlatamıyorum biraz maddi olarak sıkıntı olacak ama mecbur bu gün canıma tak etti devlette yaptıramadım
Ama her gelişte böyle 500 1000 gidecekse işimiz gerçekten zor
Asgari ücretle yaşayan insan hasta olsa ölsün demek ki...
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Bu arada masaj sırasında penis ucunda çok fena yanma oldu sanırım çıkacak bir şeyler
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Arkadaşlar 4 senedir olmasına rağmen kronikleşmiş bir şey yok dedi
Çok hafif iltihap var dedi klindan 1 kutu
5 genta iğne yazdı
Arveles bir.kutu yazdı
Geçer sende bir şey yok dedi
Farate

Mesaj gönderen Farate »

6 7
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Arkadaşlar ben zafer hocanın verdiği iğne ve antibiyotikleri aynı gün kullandım. Igneler bittikten sonra değil.burda bittikten sonra antibiyotik kullanacağız denilmiş. Lökosit 10-12 çıkmıştı geçen ay haftaya cumartesi zafer hocaya gidecem bakalım lökosit düşmüş mu .sikayetler aynı . Şık idrar ereksiyon ve erken bosalma. Erkegin başına gelebilecek en sıkıntı verici durumlar.bunalimdayim.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Farate yazdı:Bu gün canıma tak etti zafer oyman hocaya muayene için geldim
Prostat sıvısı aldı
Farklı bir mizacı varmış
zafer hocanın da öğrenmesi gereken şeyler de var. prostatitin en belirgin şikayetlerinden biri de bele vurmasıdır.
Farate

Mesaj gönderen Farate »

ABittersweetLi yazdı:
Prostat sıvısı aldı
Farklı bir mizacı varmış
zafer hocanın da öğrenmesi gereken şeyler de var. prostatitin en belirgin şikayetlerinden biri de bele vurmasıdır.
Aynen öyle çok sinirlendim yalan yok öyle deyince.
İğne ve antibiyotik hap birlikte mi kullanacaktım söylemiştir de biraz gergindim unuttum
Kadir abi sen ne dersin birlikte mi kullanayım
Farate

Mesaj gönderen Farate »

sianure yazdı:once igneler sonra oral antibiyotik
İkisi bir arada daha etkili olmaz mı abi
Farate

Mesaj gönderen Farate »

sianure yazdı:once igneler sonra oral antibiyotik
Abi araç kullanıyordum bu arada sen sorduğunda geçmezse 1 ay sonra gel ama senin hiçbir şeyin yok öyle abartılacak dedi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Farate yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
Prostat sıvısı aldı
Farklı bir mizacı varmış
İğne ve antibiyotik hap birlikte mi kullanacaktım söylemiştir de biraz gergindim unuttum
Birlikte kullanma, once igne sonra tablet.
Farate

Mesaj gönderen Farate »

kadir yazdı:
Farate yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
Tamam kadir abi 5 tane iğne yazdı ama bu iğne etkili olur inşallah güçlü bir iğne mi abi bu
Ben bu 5 i kullanıp ağrı kesici yazmış onu kullanmayacağım
Olmadı 5 inden sonra semptomlar geçmezse sağlık ocağından rica edeceğim yine yazdircam sence uygun mucut abi
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Bu adam bir bende mi lökosit bulamıyor arkadaş. Öyle yarım saat falan değil sıvıyı alıyor 5 dakika bakıp geliyor, 3 oldu hala lökosit yok daha da gitmem zaten. Lökosit yok ise tedavi de vermiyor zaten
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Valeri yazdı:Bu adam bir bende mi lökosit bulamıyor arkadaş. Öyle yarım saat falan değil sıvıyı alıyor 5 dakika bakıp geliyor, 3 oldu hala lökosit yok daha da gitmem zaten. Lökosit yok ise tedavi de vermiyor zaten
30 dakika bekledim ben sonuç için
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Farate yazdı:
kadir yazdı:
Farate yazdı: Aynen öyle çok sinirlendim yalan yok öyle deyince.
Tamam kadir abi 5 tane iğne yazdı ama bu iğne etkili olur inşallah güçlü bir iğne mi abi bu
Ben bu 5 i kullanıp ağrı kesici yazmış onu kullanmayacağım
Olmadı 5 inden sonra semptomlar geçmezse sağlık ocağından rica edeceğim yine yazdircam sence uygun mucut abi
Semtomlar gecmezse kultur ve antibiogram yaptir. Ona gore ya kullanirsin ya kullanmazsin antiyi. 6-7 lokosit fazla degil.. bu ilaclar düsurur.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Farate yazdı:
Valeri yazdı:Bu adam bir bende mi lökosit bulamıyor arkadaş. Öyle yarım saat falan değil sıvıyı alıyor 5 dakika bakıp geliyor, 3 oldu hala lökosit yok daha da gitmem zaten. Lökosit yok ise tedavi de vermiyor zaten
30 dakika bekledim ben sonuç için
Ne bileyim adamına göre mi sayıyor ne yapıyor anlamadım
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

Hafifden derinden gelen bazen sag testise vuran yanma basladi. Kendime ampirik tedavi uygulayacagim 2 kutu tavanic var evde, 2 kutu daha alicam 28 gun her gun 1 tane almayi dusinuyorum. Ayrica 5 6 tane forcef igne de duriyor. Igneleri vurdurmadan . 4 kutu tavanic ile sinerji olusmasi icin yaninda ne kombin almaliyim?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Sıkıntı orada lökosit ve bakteri olmasada hasta değilsin diyor :( ama belirtiler devam tabii ki ağrılarını azaltması lazim doktorların ilk görevi ağrıya azaltmak sonra tedavi olur. Muhsin hocaya gittin mi kardeşim ona gidipte memnun olan arkadaşlar vardi non bakteriyel prostatit olayına inanmaya başlamış yurtdışına gidip geldikten sonra
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Dostum bence direk kültür ver birkaç kez
Desefin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Desefin »

Zafer hocaya bende bugün gittim...
26 ağustos (her safhada çok fazla lökosit + kültür ureoplasma 10.000 üstü) 6 desefin iğne 2 travid 1 tetradox
8 eylül her safhada 10 12 lökosit 6 desefin iğne 2 travid 1 tetradox
26 eylül(bugün) her safhada 5 6 lökosit 3 iesef iğne 1 travid
****Hocanın yorumları: iyileşmen çok iyi, çok memnunum böyle devam hastalık ilaç bitince geçmesse gel, geçerse sempton hissetmessen kötü olmazsan gelmene gerek yok..
****Benim yorumlarım: ilk kür sonrası %50 azalma haftada 1 2 sabah ereksiyonunun geri gelmesi.
2. Kür sonrası haftada 3 4 sabah ereksiyonunun geri gelmesi cinsel istek artımı ve uzun ereksiyon süresi. İdrar debisinde yükselme.
Güncelleme yapacağım herkese bol şifa.
Farate

Mesaj gönderen Farate »

arapfaik yazdı:Boş bir tedavi 5 iğne 1 kutu klindan kullanman 12 gün sürer. Herhangi bir devlet hastanesine git adam akıllı tablet tedavisi versinler. Bir başkasından da iğne yazdır kendin kullan. 250 tl masaja almış sadece :)
Kardeşim kendinize gelin..
Abi el mahkum
Devlette İstanbul'da bakan Dr söyle gidelim
İğneyi kimseye yazdıramadım ben bu güne kadar zafer hoca yazdı bir tek
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Bak kardeş ürolog sadece sıvını alana kadar sonrası enfeksyoncu bu hatalara bende düştüm sen düşme
freddy310
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen freddy310 »

Geçmiş olsun hocam, umarım iyileşmen devam eder.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

asosyal yazdı:
Sıkıntı orada lökosit ve bakteri olmasada hasta değilsin diyor :( ama belirtiler devam tabii ki ağrılarını azaltması lazim doktorların ilk görevi ağrıya azaltmak sonra tedavi olur. Muhsin hocaya gittin mi kardeşim ona gidipte memnun olan arkadaşlar vardi non bakteriyel prostatit olayına inanmaya başlamış yurtdışına gidip geldikten sonra
Gittim hocam 3 defa zafer'e göre epey ilgili fakat o da antibiyotik yazmıyor :)
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

arapfaik yazdı:

aynen kardeşim bende sürekli orada tedavi oluyorum dünya kadar test yaptırdım. aşırı ilgililer. çok güzel reçeteler veriyorlar. inanılmaz dinliyor detaylı sorular soruyorlar.

benim tavsiyem arkadaşlar. durumu bütcesi olmayan arkadaşlar kesinlikle bu şekilde imkanlarını zorlayarak bu özel muayeneli yola başvurmasınlar. gerekli testler ile bakteri saptayamazlar ise. yüksek şikayet ve rahatsızlık olduğu sürece kullanılan ilaçlar bellidir. burada ismi geçen doktorun bu ilaçları yazarken kesinlikle dikkat ettiği hiç bir husus yok. 5 genta 5 desefin klindan biteral bactrim tarivid tavanic cipro azitro tedradox. ilaclar bunlar. hangi doktora giderseniz gidin zaten bu ilaçlardan en az bu doktorun bilgisi kadar kombinasyon yapar. eğer iyi gelmez ise şikayetler dinmez ise farklı ilaca yönelin fayda görmedim şikayetlerim dinmedi diyerek tedavi alabilirsiniz. ismi geçen doktorun da bakteri ile işi yok bu hastalıgın yaptıgı vicuda saldırıyı bloke ederek tedavi etme yöntemi budur. başka birşey yok. hiç lokosit çıkmayan şikayeti olan çok hasta da var. ilaclardan çok az düşen de var. çok düşürüp ilacı değiştirende var. doktorun faktörü son derece zayıf. sana iyi gelecek ilacı hiç bir doktor bilemez. şikayetin varsa lokosit zaten vardır. lokosit yoksa şikayetim varsa lokositin ebesine atlayım. paranızı bakteri uğruna harcayın. ondan sonra ise güzel ilaç yazan birsürü doktor var. zaferin yazamayacagı ilacları çok kere yazdırıp kullandım. her geçen gün iyiye gidiyorum. durumu olan bu paralar sorun olmayan adam gitsin takipli tedavisini olsun. ama bütçesini sarsan adama yazık. ilaclar bunlar bu hastalıkta mucize yaratan doktor yok. bakteri bulamadıgın sürece bu ilaclardan baska ilac yazan olmaz. he bakteriyi bulursan zaten sonrası belli.