Bursa'da faj tedavisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tolga58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Bursa'da faj tedavisi

Mesaj gönderen tolga58 »

Aritmi Osmangazi Hospital, . Bura ile görüştüm bakteriye yönelik faj çalışması yapıyorlarmis yakın olan arkadaşlar gidip gorusebilirmi
tolga58

Re: Bursa'da faj tedavisi

Mesaj gönderen tolga58 »

maks

Mesaj gönderen maks »

entrikok, staplar dahil bütün bakteriler için sizden aldıkları örnek ile çalışarak faj hazırlıyorlarmış. fiyat bilgisi için yarın arayacaklar. sizden başka arayan 4 kişi oldu dediler.Çok fazla arayip fiyat yükselttirmek yerine bursada olmalar değerlendirdim önce. Üroloji bölümünde sıvıda alınabiliniyormuş
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

maks yazdı:entrikok, staplar dahil bütün bakteriler için sizden aldıkları örnek ile çalışarak faj hazırlıyorlarmış. fiyat bilgisi için yarın arayacaklar. sizden başka arayan 4 kişi oldu dediler.Çok fazla arayip fiyat yükselttirmek yerine bursada olmalar değerlendirdim önce. Üroloji bölümünde sıvıda alınabiliniyormuş
Çok iyi kardesim..
maks

Mesaj gönderen maks »

kadir yazdı:
maks yazdı:entrikok, staplar dahil bütün bakteriler için sizden aldıkları örnek ile çalışarak faj hazırlıyorlarmış. fiyat bilgisi için yarın arayacaklar. sizden başka arayan 4 kişi oldu dediler.Çok fazla arayip fiyat yükselttirmek yerine bursada olmalar değerlendirdim önce. Üroloji bölümünde sıvıda alınabiliniyormuş
Çok iyi kardesim..
kadir abi çok tecrübeleri yok konu ile ilgili yeni başlamışlar ama uzmanları tecrübeliymiş ayrıca İstanbulda da merkezleri varmış. Daha çok eklem ağrılarına sebep olan mikropları yok etmek üzerine çalışıyorlarmış.
İlk bir kadında kronik sistist için uygulamış ve başarılı olmuşlar. Toplanıp değerlendirme yaptıktan sonra telefon ile döndüler ve prostat içinde çalışacaklarını söylediler. Yalniz dikkatimi çeken detay kadının duyarlı antibiyotik ile birlikte kullanılırsa başarı şansı çok yüksek demesi. Direk kullanılacak denmiyor. Hazırlamaları 15 ile 40 gün sürüyormuş. şimdilik kadar bilgi. yarın fiyat bilgisi gelirse paylaşacağım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

maks yazdı:
kadir yazdı:
Çok iyi kardesim..
kadir abi çok tecrübeleri yok konu ile ilgili yeni başlamışlar ama uzmanları tecrübeliymiş ayrıca İstanbulda da merkezleri varmış. Daha çok eklem ağrılarına sebep olan mikropları yok etmek üzerine çalışıyorlarmış.
İlk bir kadında kronik sistist için uygulamış ve başarılı olmuşlar. Toplanıp değerlendirme yaptıktan sonra telefon ile döndüler ve prostat içinde çalışacaklarını söylediler. Yalniz dikkatimi çeken detay kadının duyarlı antibiyotik ile birlikte kullanılırsa başarı şansı çok yüksek demesi. Direk kullanılacak denmiyor. Hazırlamaları 15 ile 40 gün sürüyormuş. şimdilik kadar bilgi. yarın fiyat bilgisi gelirse paylaşacağım.
Sagol kardesim bilgileri bekliyoruz.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Harika haber
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Şu sıralar gidemem kardeşim.

1- işler yoğun.

2- Ayak bileğinden operasyon geçireceğim.

Ayrıca, Muhsin Hoca’ya gitmeyi düşünüyorum. PCR yapıyorlarsa bir bakarım.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Fiyat bilgisi verdiler mi ?
tugberk16

Mesaj gönderen tugberk16 »

Son durum nedir bilgisi olan var mı ?