Hemoroid için ne öneriyorsunuz

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Hemoroid için ne öneriyorsunuz

Mesaj gönderen Followme »

Sana öneride bulundum o gün gözüm cin biberine gitti 3 tane cin biberi yedim ve olay patladı iç hemoroidim dış hemoroidle beraber artık dış kısma yakın. Amaliyat olacaz galiba. Aman sakın dikkat et kardeşim kabızlık varsa elma sirkesi, çörek otu kullan aman diyim dikkat et
Orhan196466
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen Orhan196466 »

Zambak yağı.papatya yağı.at kestanesi yağını 20 gram karıştır el kreminin bir faydası yok sadece koyulastirmak için yani rahat sürmek için günde 2 defa sür dıştan içeriye nufus ediyor nasıl rahatladigini hemen hissediyon ama esansı olmasın yağı olacak
Orhan196466

Hepsinden 20 gram olacak kremi az miktarda koy
Orhan196466

Memeleri küçûltuyor bir defa bitir duruma göre İkinci kürü yaparsın
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Hiç takma kafan en basit makat hastalığı bol bol su salatan eksik olmasın ara sıra zeytinyağı tuvalette ıkınma kesinlikle ilerlerse diye korkma ameliyar bile olma durumun olursa muhakkak ama muhakkak doktora sor lazermi kullanacaksın diye çünkü lazer yakarak yok ediyorlar vücudunun herhangi bir yeri olsa eywallah makat içi mukoza çok hassas yakarak işlem yaptığı için o kötü doku o mukozaya zarar verir sonucu makat darlığı gibi derin sorunlara gider en güzeli neşter oda hepsini kesmicek yani şiş olan bölgeye dikkatli bi operasyonla tam hepsini kökünden kazıyayım diye uğraşmayacak cerrah sağlam dokuya müdahale etmicek yüzde 5 lik bi kısım kalsa bile o sen dikkat edersen sağlığına 25 sene götürür ama dışarı taşan dış hemeroid tamamıyla alınır benim dediğim iç hemeroid aklını çelerler 5 dk da ağrısız acısız operasyon diye lazeri yuttururlar ama gir bak internette yğzde ellisi lazer mağduru ben bu işe gecemi gündüzümü kattım sizlere faydam olsun bide içerden iple boğma yapıyorlar lazer hariç en konforlu yöntemi seç ama doktordan yapacağı tüm hamleler için ön bilgi al onlar paraya bakıyor hepsi malesef paracı içlerinde beyfendiliği ile sivriken tek isim ankarada sezai leventoğlu adam yurtdışına dahş sempozyum vermeye gidiyor bilgine