Yorumlariniz

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tolga58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Yorumlariniz

Mesaj gönderen tolga58 »

Arkadaş herkezde arkada olr benim hep sol apış arası sol testis .sol.kalca Malum.penis yanması. Bide .. bizdemi.bi.anormallik.var anlamadım..
Canaydogan

Re: Yorumlariniz

Mesaj gönderen Canaydogan »

Tolga, bana özelden yazmıştın, benden tavsiye farklı doktorlara görün eğer prostat sıvın temiz ise. Nöropatik ağrılar genelde ya tek tarafta toplanır ya da bir tarafta daha çok hissedilir. Çok fazla prostata kaptırma kendini. Prostat yalnızca bir organ. Ancak o organa iletiyi, sinyali taşıyan sinirlerde çok önemli.
Canaydogan

Kaç tane eğitim araştırma hastanesi dolaştım kaç tane özel isim yapmış doktora gittim. İstanbulda gittiğim bir doktor sayesinde prostata daha fazla kafa yormamam gerektiğini anladım ve doğru yere yoğunlaşarak ağrılarımda şu anda çok büyük bir azalma var. Algolojide tedavim başladı. Şu sıralar verdiği ağrı kesiciler sayesinde rahatım biraz. Semptomlar geçmedi ancak ağrısı azalınca insanın morali yükseliyor.
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

Canaydogan yazdı:Kaç tane eğitim araştırma hastanesi dolaştım kaç tane özel isim yapmış doktora gittim. İstanbulda gittiğim bir doktor sayesinde prostata daha fazla kafa yormamam gerektiğini anladım ve doğru yere yoğunlaşarak ağrılarımda şu anda çok büyük bir azalma var. Algolojide tedavim başladı. Şu sıralar verdiği ağrı kesiciler sayesinde rahatım biraz. Semptomlar geçmedi ancak ağrısı azalınca insanın morali yükseliyor.
Vucuda bir sinyal gidiyorsa orda bir sikinti var demektir. Evde yoksun hirsiz girdi Alarm caldi, o alarmi kapatmak sessize almak, hirsiza daha cok yol , imkan verir. Daha cok zarar verir.

Sinyal geliyor mesala diyorki, prostat iltihapli , iyilestir cozum.bul , semptomlari azalt en azindan, yok ben sinyali kapatacam ,kulaklarim hassas , agri sizi cekmekle olmaz , demekle, daha kotu olunabilir, Yaratici o agriyi siziyi bosuna yaratmamis

Agri sizi olmadan o iltihap bobreklere ulasirsa, bobrekler sinyal verse ama duymasak , sonra bobrekleri elimize verseler, omur boyu diyaliz makinasina muhtac kalmak

Bir dusunce tabi, o yuzden sinyal veren organa , gerekli ilgiyi gostermek gerekir
Canaydogan

Maalesef ki nöropatik ağrı ve sinirlerin işleyişi konusu hakkında hiç bir bilgin olmadığı verdiğin komik örnekten belli. Sinirleri susturmak, onların sinyalini azaltmak öyle kolay bir şey değil. Ayrıca prostat iltihabı bir hastalık ''nedeni'' değil bir hastalığın ''sonucudur''. Bu düşünceden bile yola çıkarak lökosit yoksa veya oldukça düşükse sen prostatınla ne kadar ilgilenirsen ilgilen hastalığın asıl nedenini tıbben kanıtlayamadığın sürece kısır döngüden asla kurtulamayacaksın.. Bir süre geçer, sonra geri gelir, tetik etkeni bulmalısın. Tetik etkenden kasıt boşaldığın zaman ağrının artması değil, iltihaba veya inflamasyona sebep olan şeyin bulunması. Her şeye prostata bağlamak tamamen saçmalık. İşte bu düşünce tarzından forumun genel olarak vazgeçmesi gerekli. Bende sizler gibi 7-8 yıl kronik prostatit ayağına sürüyle tedavi gördüm semptomları iyi bilirim. Ben prostattan çok çektim. İdrar yaparken yanmalar, penis ucunda batmalar, makatta yanmalar. Ancak benim prostatımda gerçekten enfeksiyona dayalı bir iltihap olsaydı bu kadar tedaviye rağmen hastalık tekrar etmezdi. Haliyle altında yatan neden çok önemli...
Canaydogan

Hatta sizi aydınlatmak adına şöyle bir bilgi vereyim. İzmirde isim yapmış gastroentroloji doktorlarına gittim yanmam ve semptomlarım için, işeme fonksiyonum için en iyi ürolojilere ve sinirsel problem olup olmadığını test etmek için en iyi nörolojilere gittim. Bana hepsinin dediği şey, senin hastalığın psikolojik. Sinirlerle ilgili bir şey olmadığına eminmisiniz diye sorduğumda, hepsi hayır dedi. Çünkü test sonuçları normaldi. Ne hikmetse bu işleri bilen bir doktor bana pelvik tabandaki bu tip problemlerde testlerde bir şey çıkmaz dedi, teşhisimi o zaman aldım. Allah herkesin yardımcısı olsun. Ama bence bu forumun en büyük problemi herkes birbrini yanlış yönlendiriyor. Hala çalınacak kapılar var, olunablecek tedaviler var. KOskoca bölümler boşa kurulmadı...
hepten

Mesaj gönderen hepten »

canaydoğan....bende senin gibi düşünüyorum...

şu an ne decere iyisin..
Canaydogan

hepten yazdı:canaydoğan....bende senin gibi düşünüyorum...

şu an ne decere iyisin..
Genel olarak ağrı kesiciler ve kendime iyi bakmam sayesinde iyiyim. Pazartesi yatışım var algolojiye. Ondan sonrası daha önemli bir süreç. İnşallah tedavimde büyük ilerleme kaydedeceğim operasyon sonrası.
hepten

Mesaj gönderen hepten »

eski yazılarına baktım.......mantıklı şeyler yazmışsın, kendi vücudunu tanıyorsun....

bende kendimdeki sıkıntının sinir-kas sıkıntısı olduğunu düşünüyorum...

ben geçen sene duloksetin kullanmaya başladım....etkisini ilk günden gördüm...
kullandığım süre içinde baya iyiydim..

2.5 ay içinde yavaş yavaş bırakmaya çalıştım, bıraktım...
bıraktım ama iyi gelmedi....
şu an ki semptomlar hayat kalitemi pek etkilemesede kullanım sırasında ilacın yarattığı konfora o kadar alışmışım ki şimdi küçük semptomlara bile katlanmak istemiyorum....
ilaca yarın tekrar başlayacam....
şimdilik günü kurtarma kafasında devam ediyim ilerde bakarız artık...

iyi bak kendine...
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

hepten yazdı:eski yazılarına baktım.......mantıklı şeyler yazmışsın, kendi vücudunu tanıyorsun....

şu an ki semptomlar hayat kalitemi pek etkilemesede kullanım sırasında ilacın yarattığı konfora o kadar alışmışım ki şimdi küçük semptomlara bile katlanmak istemiyorum....

iyi bak kendine...
Hocam sende yüksek lökosit ve bakteri vardı diye hatırlıyorum ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Canaydogan

hepten yazdı:eski yazılarına baktım.......mantıklı şeyler yazmışsın, kendi vücudunu tanıyorsun....

iyi bak kendine...
Acil şifalar diliyorum. Umuyorum ki en kısa zamanda iyileşirsin.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

Canaydogan yazdı:

şu an ne decere iyisin..
Genel olarak ağrı kesiciler ve kendime iyi bakmam sayesinde iyiyim. Pazartesi yatışım var algolojiye. Ondan sonrası daha önemli bir süreç. İnşallah tedavimde büyük ilerleme kaydedeceğim operasyon sonrası.

Sizde ne tür bir ağrı varda algolojiye gittiniz yani siz prostatit değilmisiniz
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
Canaydogan

mustafaa yazdı:
Canaydogan yazdı:

şu an ne decere iyisin..

Sizde ne tür bir ağrı varda algolojiye gittiniz yani siz prostatit değilmisiniz
Şu 3-4 mesaj önce 2 mesajı üst üste yazdım orayı okursan sevinirim. Ayrıca profilimden önceki yazdığım mesajlarada bir göz atabilirsin. Prostatit e ve ağrıya yeterince değindim.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Canaydogan yazdı:Maalesef ki nöropatik ağrı ve sinirlerin işleyişi konusu hakkında hiç bir bilgin olmadığı verdiğin komik örnekten belli. Sinirleri susturmak, onların sinyalini azaltmak öyle kolay bir şey değil. Ayrıca prostat iltihabı bir hastalık ''nedeni'' değil bir hastalığın ''sonucudur''. Bu düşünceden bile yola çıkarak lökosit yoksa veya oldukça düşükse sen prostatınla ne kadar ilgilenirsen ilgilen hastalığın asıl nedenini tıbben kanıtlayamadığın sürece kısır döngüden asla kurtulamayacaksın.. Bir süre geçer, sonra geri gelir, tetik etkeni bulmalısın. Tetik etkenden kasıt boşaldığın zaman ağrının artması değil, iltihaba veya inflamasyona sebep olan şeyin bulunması. Her şeye prostata bağlamak tamamen saçmalık. İşte bu düşünce tarzından forumun genel olarak vazgeçmesi gerekli. Bende sizler gibi 7-8 yıl kronik prostatit ayağına sürüyle tedavi gördüm semptomları iyi bilirim. Ben prostattan çok çektim. İdrar yaparken yanmalar, penis ucunda batmalar, makatta yanmalar. Ancak benim prostatımda gerçekten enfeksiyona dayalı bir iltihap olsaydı bu kadar tedaviye rağmen hastalık tekrar etmezdi. Haliyle altında yatan neden çok önemli...
Hocam yazdıklarınız mantıklı ancak daha açıklayıcı olmalı mesela benim prostatit hikayemde cinsel geçmiş yok anksiyete atakları yaşarken peniste titreme elektrik çarpması boşalırken yanma vs ile başladı şimdi bu durumda bakterisiz olma ihtimali yüksek görünüyor ancak kullandığım antibiyotikler boşalırken yanma ve penis ucundaki sızıyı geçirdi daha sonra birçok semptom eklenmiş olsa da. Üstelik ilk semptomlarımdan isteksizlik ereksiyon da devam ediyor. Pelvik ağrılarım hep cılız ağrılardı azaldı da zamanla lökosit 1 kutu cipro sonrası 7 8 çıkmıştı şimdi de idrar tahlilinde nitrit ve lökosit görünüyor buradan ne çıkarmalıyım ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
sagalassos

Mesaj gönderen sagalassos »

Merhaba arkadaşlar ilk defa bir forum sitesinde yazıyorum yanlışım olu ise affola. 40 yaşındayım, Sorunlarım var; Kasıklarda sağ testis üzerinde künt vasıflı şiddetli ağrı ve yanma mevcuttu. Testislerde sağda 5,9 mm ve solda 4,6 mm damar genişlemesi ve reflü akımı mevcuttu.Sağ testiste 3 mm kist mevcuttu. Yapılan tedaviler; 5-6 uzman doktor ile görüşülmüş, sağ tarafın ağrısı geçer düşüncesi ile sol varikosel ameliyatı olunmuş başarı sağlanamamıştır. Başka bir hastanede sağ inguinal kanaldan 3 ayrı yerden sinir blokajı işlemi yapılmıştır fakat işe yaramamıştır. Pudendal kanaldan sinir blokajı işlemi yapılacakken bir genel cerrahın ‘’Masum bir işlem değil yaptırma’’ tavsiyesi ile yaptırmaktan vazgeçilmiştir. Sağ kasık ve testiste yanma şeklinde ağrım şiddetlenerek hayatımı olumsuz etkileyecek şekilde devam etmektedir. En son 25 Temmuz 2020 tarihinde çift taraflı varikosel ameliyatı olunmuştur. Yanma tarzında ağrılarım devam etmektedir. İyileşme sağlanamadı. Sağ testisteki yanma ve ağrı devam etmektedir.Hayat kalitem çok düşmüştür.Prostat için birkaç iğne yapıldı iyileşme sağlanamadı.Pudendal sinir sıkışmasından şüpheleniyorum.Ne tavsiye edersiniz.Teşekkürler
Allah herkese sağlık versin.
Canaydogan

Hergele yazdı:
Canaydogan yazdı:Maalesef ki nöropatik ağrı ve sinirlerin işleyişi konusu hakkında hiç bir bilgin olmadığı verdiğin komik örnekten belli. Sinirleri susturmak, onların sinyalini azaltmak öyle kolay bir şey değil. Ayrıca prostat iltihabı bir hastalık ''nedeni'' değil bir hastalığın ''sonucudur''. Bu düşünceden bile yola çıkarak lökosit yoksa veya oldukça düşükse sen prostatınla ne kadar ilgilenirsen ilgilen hastalığın asıl nedenini tıbben kanıtlayamadığın sürece kısır döngüden asla kurtulamayacaksın.. Bir süre geçer, sonra geri gelir, tetik etkeni bulmalısın. Tetik etkenden kasıt boşaldığın zaman ağrının artması değil, iltihaba veya inflamasyona sebep olan şeyin bulunması. Her şeye prostata bağlamak tamamen saçmalık. İşte bu düşünce tarzından forumun genel olarak vazgeçmesi gerekli. Bende sizler gibi 7-8 yıl kronik prostatit ayağına sürüyle tedavi gördüm semptomları iyi bilirim. Ben prostattan çok çektim. İdrar yaparken yanmalar, penis ucunda batmalar, makatta yanmalar. Ancak benim prostatımda gerçekten enfeksiyona dayalı bir iltihap olsaydı bu kadar tedaviye rağmen hastalık tekrar etmezdi. Haliyle altında yatan neden çok önemli...
Hocam yazdıklarınız mantıklı ancak daha açıklayıcı olmalı mesela benim prostatit hikayemde cinsel geçmiş yok anksiyete atakları yaşarken peniste titreme elektrik çarpması boşalırken yanma vs ile başladı şimdi bu durumda bakterisiz olma ihtimali yüksek görünüyor ancak kullandığım antibiyotikler boşalırken yanma ve penis ucundaki sızıyı geçirdi daha sonra birçok semptom eklenmiş olsa da. Üstelik ilk semptomlarımdan isteksizlik ereksiyon da devam ediyor. Pelvik ağrılarım hep cılız ağrılardı azaldı da zamanla lökosit 1 kutu cipro sonrası 7 8 çıkmıştı şimdi de idrar tahlilinde nitrit ve lökosit görünüyor buradan ne çıkarmalıyım ?
maalesef ki ben doktor değilim. O yüzden çıkarman gereken sonucu söyleyemem. Ancak, yazdıklarım sadece bildiğim şeylerin ufak bir kısmı. Çok uzun süre makale okudum araştırmalar yaptım. Burada hastalıklar ve bir çok şey için aşırı bilgi vermeye başlarsam doktorculuk oynamaya başlamış olurum ona da hiç gerek yok. Ben önceki yazılarım dada belirttiğim gibi gerekli bölümlerde gerekli uzmanlara görünme taraftarıyım. Onlardan sonuç mutlaka alırsın. Elektrik çarpması gibi semptomlar doğrudan sinirle alakalı. Bunu elbette doğrudan prostata bağlamak istersen bir şey diyemem.
Canaydogan

sagalassos yazdı:Merhaba arkadaşlar ilk defa bir forum sitesinde yazıyorum yanlışım olu ise affola. 40 yaşındayım, Sorunlarım var; Kasıklarda sağ testis üzerinde künt vasıflı şiddetli ağrı ve yanma mevcuttu. Testislerde sağda 5,9 mm ve solda 4,6 mm damar genişlemesi ve reflü akımı mevcuttu.Sağ testiste 3 mm kist mevcuttu. Yapılan tedaviler; 5-6 uzman doktor ile görüşülmüş, sağ tarafın ağrısı geçer düşüncesi ile sol varikosel ameliyatı olunmuş başarı sağlanamamıştır. Başka bir hastanede sağ inguinal kanaldan 3 ayrı yerden sinir blokajı işlemi yapılmıştır fakat işe yaramamıştır. Pudendal kanaldan sinir blokajı işlemi yapılacakken bir genel cerrahın ‘’Masum bir işlem değil yaptırma’’ tavsiyesi ile yaptırmaktan vazgeçilmiştir. Sağ kasık ve testiste yanma şeklinde ağrım şiddetlenerek hayatımı olumsuz etkileyecek şekilde devam etmektedir. En son 25 Temmuz 2020 tarihinde çift taraflı varikosel ameliyatı olunmuştur. Yanma tarzında ağrılarım devam etmektedir. İyileşme sağlanamadı. Sağ testisteki yanma ve ağrı devam etmektedir.Hayat kalitem çok düşmüştür.Prostat için birkaç iğne yapıldı iyileşme sağlanamadı.Pudendal sinir sıkışmasından şüpheleniyorum.Ne tavsiye edersiniz.Teşekkürler
Merhabalar, öncelikle acil şifalar diliyorum. Umarım en yakın zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. Eğer semptomlarınız sadece ağrı ile alaklıysa kesinlikle algoloji bölümüne görünmelisiniz. Eğer algolojiye doğrudan erişim sağlayamazsanız ''anestezi ve reanimasyon'' algolojinin alt dalı. Oradaki doktorlar uygun görürse sizleri algolojiye aktarır. Ağrılardan kurtulmak bazen kolay değildir. Ancak bu işle ilgilenen tek bölümde algoloji. O yüzden denemenizde fayda var. Ben pudendal blokaj oldum. Tecrübeli doktorun elinde bir sıkıntısı yok. Ha blokaj sonrası ağrılarınız artabilir bir süreliğine. O tip durumda doktor zaten size kuvvetli ağrı kesiciler yazar ve konforunuzu artırır. Endişelenmeyin, ne gerekiyorsa yapın. Ağrı çok kötü bir şey, o yüzden sizi iyi anlıyorum. Sağlıcakla kalın ve gelişmelerden bizi haberdar edin.
sagalassos

Mesaj gönderen sagalassos »

Canaydogan yazdı:
sagalassos yazdı:Merhaba arkadaşlar ilk defa bir forum sitesinde yazıyorum yanlışım olu ise affola. 40 yaşındayım, Sorunlarım var; Kasıklarda sağ testis üzerinde künt vasıflı şiddetli ağrı ve yanma mevcuttu. Testislerde sağda 5,9 mm ve solda 4,6 mm damar genişlemesi ve reflü akımı mevcuttu.Sağ testiste 3 mm kist mevcuttu. Yapılan tedaviler; 5-6 uzman doktor ile görüşülmüş, sağ tarafın ağrısı geçer düşüncesi ile sol varikosel ameliyatı olunmuş başarı sağlanamamıştır. Başka bir hastanede sağ inguinal kanaldan 3 ayrı yerden sinir blokajı işlemi yapılmıştır fakat işe yaramamıştır. Pudendal kanaldan sinir blokajı işlemi yapılacakken bir genel cerrahın ‘’Masum bir işlem değil yaptırma’’ tavsiyesi ile yaptırmaktan vazgeçilmiştir. Sağ kasık ve testiste yanma şeklinde ağrım şiddetlenerek hayatımı olumsuz etkileyecek şekilde devam etmektedir. En son 25 Temmuz 2020 tarihinde çift taraflı varikosel ameliyatı olunmuştur. Yanma tarzında ağrılarım devam etmektedir. İyileşme sağlanamadı. Sağ testisteki yanma ve ağrı devam etmektedir.Hayat kalitem çok düşmüştür.Prostat için birkaç iğne yapıldı iyileşme sağlanamadı.Pudendal sinir sıkışmasından şüpheleniyorum.Ne tavsiye edersiniz.Teşekkürler
Merhabalar, öncelikle acil şifalar diliyorum. Umarım en yakın zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. Eğer semptomlarınız sadece ağrı ile alaklıysa kesinlikle algoloji bölümüne görünmelisiniz. Eğer algolojiye doğrudan erişim sağlayamazsanız ''anestezi ve reanimasyon'' algolojinin alt dalı. Oradaki doktorlar uygun görürse sizleri algolojiye aktarır. Ağrılardan kurtulmak bazen kolay değildir. Ancak bu işle ilgilenen tek bölümde algoloji. O yüzden denemenizde fayda var. Ben pudendal blokaj oldum. Tecrübeli doktorun elinde bir sıkıntısı yok. Ha blokaj sonrası ağrılarınız artabilir bir süreliğine. O tip durumda doktor zaten size kuvvetli ağrı kesiciler yazar ve konforunuzu artırır. Endişelenmeyin, ne gerekiyorsa yapın. Ağrı çok kötü bir şey, o yüzden sizi iyi anlıyorum. Sağlıcakla kalın ve gelişmelerden bizi haberdar edin.

Teşekkür ediyorum, Tıp fakültesinde Konsey'e çıktım algolojiye gönderdiler orada Contramal Retard ve Pregabalin verdiler akabinde 4 ayrı kanaldan (Pudendal hariç) sinir blokajı işlemi yapıldı. Şu an ilaçları kullanmaya devam ediyorum fakat iyileşme maalesef yok, pandemiden dolayı da tedavinin devamı gelmedi.Konyadaki bütün hastaneler şu anda pandemi hastanesi.Derdimi anlayabilecek bu tedaviyi uygulayabilecek tavsiye edebileceğiniz bir merkez ya da doktor var mıdır.Teşekkürler.
Allah herkese sağlık versin.
Canaydogan

pudendal hariç blokaji niye yapmislar anlamadim. Banada baslarda bir doktor oyle yapacakti ancak baska doktora gittigimde dir3k pudendal blokaj uygun gordu. Eger watsapp uzeridnen iletisim kuramazsak bildiklerimi buraya yazmYa calisirim
Canaydogan

Ozellikle watsapp dememun nedeni o ilaclari bende kullandim. Detayli bilgi vermwk isterim
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Komik ornegi okuyanlarin biraz olsun yuzu gulsun diye yazdim aslinda, isin gercegide o zaten, 10 yildir baska bir isim olmasina ragmen ondan onceki 6 senede ars uygulama hastanesinde bilgi islem hasta kabul memuru olarak gorev yaptim bu surec icersinde bir cok polikinikte calistim. Noroloji de dahil. Prostat iltihabida bir hastalik. Bu hastalik ta herkes.bir cozum ariyor, 1 sene oldu bu hastalikta ugrasiyorum yuzde 90 iyiyim , yanmalar gecti, agri ve sizi kaldi bunlarda pelvik kaslardan , bakteri bulunamadi , ama supheli bir iliski ile basladi Allah Affetsin.

Simdi pazrtesi bir operasyona gireceksin bir umut ins iyilesirsin algoji bolumunde , ağrının olduğu bölgeye ait sinir bloklarının yakmak suretiyle devre dışı edeceksin ,

Ondan sonrasini iyi dusun, haatanede calisirken bir cok vaka gordum. Dogum kontrol hapi kullanmaktan bagirsak dugumlenmesi olup ameliyat olan, kronik hale gelip surekli bagirsaklarindan kisim kisim kesmek zorunda kalan 3 operasyonda vefat edeni genc kizida gordum.

Yuzundeki beni almak icin cildiye giden lazerle yakan , sonra efeksiyon kapip 3 ayda yuzunun yarisi iltihap olan kadini da gordum, yogun bakima acil olarak kaldirilirken yuzundeki kurtlardan kokudan duramamistik.

Bla bla bla , girisimsel bir islem yapicaksin , riskleri cok iyi dusundunmu. Bobrek yetmezligi, cinsellik, idrar tutamama vb.

Allah sifa versin.
Canaydogan

kmlpr yazdı:
Komik ornegi okuyanlarin biraz olsun yuzu gulsun diye yazdim aslinda, isin gercegide o zaten, 10 yildir baska bir isim olmasina ragmen ondan onceki 6 senede ars uygulama hastanesinde bilgi islem hasta kabul memuru olarak gorev yaptim bu surec icersinde bir cok polikinikte calistim. Noroloji de dahil. Prostat iltihabida bir hastalik. Bu hastalik ta herkes.bir cozum ariyor, 1 sene oldu bu hastalikta ugrasiyorum yuzde 90 iyiyim , yanmalar gecti, agri ve sizi kaldi bunlarda pelvik kaslardan , bakteri bulunamadi , ama supheli bir iliski ile basladi Allah Affetsin.

Simdi pazrtesi bir operasyona gireceksin bir umut ins iyilesirsin algoji bolumunde , ağrının olduğu bölgeye ait sinir bloklarının yakmak suretiyle devre dışı edeceksin ,

Ondan sonrasini iyi dusun, haatanede calisirken bir cok vaka gordum. Dogum kontrol hapi kullanmaktan bagirsak dugumlenmesi olup ameliyat olan, kronik hale gelip surekli bagirsaklarindan kisim kisim kesmek zorunda kalan 3 operasyonda vefat edeni genc kizida gordum.

Yuzundeki beni almak icin cildiye giden lazerle yakan , sonra efeksiyon kapip 3 ayda yuzunun yarisi iltihap olan kadini da gordum, yogun bakima acil olarak kaldirilirken yuzundeki kurtlardan kokudan duramamistik.

Bla bla bla , girisimsel bir islem yapicaksin , riskleri cok iyi dusundunmu. Bobrek yetmezligi, cinsellik, idrar tutamama vb.

Allah sifa versin.
Sinir bloklarını yakmak diye bir şey yok ki. Sen bunu nerenden ürettin anlamadım. Ben sakral nöromodülasyona gireceğim. Sinirleri devre dışı etmek sadece ilk blokajda 8 saatliğine oluyor. Garip...
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Canaydogan yazdı:
kmlpr yazdı:

Allah sifa versin.
Sinir bloklarını yakmak diye bir şey yok ki. Sen bunu nerenden ürettin anlamadım. Ben sakral nöromodülasyona gireceğim. Sinirleri devre dışı etmek sadece ilk blokajda 8 saatliğine oluyor. Garip...

Sen bunu derken , hitap seklini duzelt, samimi degiliz , arkadasin da degilim , siz ile baslaman gerekir. Hitap ve uslup seklini duzeltmen lazim. Bu garip...

Hic bilgim olmadigini, komedi oldugunu soylerek dalga mi gectin cok garip , gerci aldin cevabi

Allah sifa versin demisim , Halada ters konusuyirsun , Geri aldim.
Gecmesin hastaligin. Allah dagina gore kar veriyor.
Canaydogan

Yahu sen ne dediğini ne anladığını bilmiyorsun ki. Bana uygulanacak olan tedaviyi kafanda bitirmişssin gereksiz muhalefet olarak yanlış bilgi lanse ediyorsun. Bela okuman umrumda bile değil. Senin iyi duaların vrya kötü dualarının hastalığım üzerinde etkisi yok. Git o içindek nefreti başkasına kus
maks

Mesaj gönderen maks »

Canaydogan yazdı:Yahu sen ne dediğini ne anladığını bilmiyorsun ki. Bana uygulanacak olan tedaviyi kafanda bitirmişssin gereksiz muhalefet olarak yanlış bilgi lanse ediyorsun. Bela okuman umrumda bile değil. Senin iyi duaların vrya kötü dualarının hastalığım üzerinde etkisi yok. Git o içindek nefreti başkasına kus
içinde bulunduğunuz durum psikolojik baskı yapıyor ne olur her şey söylensin ama kimse kimseye beddua etmesin