Genel bir tetkik için üniversite doktoru önerisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Genel bir tetkik için üniversite doktoru önerisi

Mesaj gönderen insirah13 »

Prostatitten yana şikayetlerim azaldı. Zafer hoca sağolsun. Ama başka şikayetlerim var ve beni dinleyecek, gereken hee türlü testi yapacak biri lazım. 0 libido, sertleşme bozukluğu(prostatitten önce de vardı,yani onun etkisi olduğuju düşünmüyorum), hidrosel vb sıkıntılarım var. Yakın zamanda evlenme durumum olabilir ve ben elimi çektiğim anda penisim saliseler içinde iniyor. Artık kafayı yiyeceğim mahcubiyet duygusundan. Nereye gitsem psikolojik msikolojik demeden adam akıllı ilgilenir,kalp-damar,hormon her şeye bakar acaba?

Bir ara prolaktin yüksek çıkmisti, bursadan bir doktor onun icin ilac vermisti. Zafer hoca o oyle olculmez dedi kullanmadım. Belki hormonal sikintilar vardir da uzerine giderim diye umudum var en azindan...
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Genel bir tetkik için üniversite doktoru önerisi

Mesaj gönderen Angara »

insirah13 yazdı:Prostatitten yana şikayetlerim azaldı. Zafer hoca sağolsun. Ama başka şikayetlerim var ve beni dinleyecek, gereken hee türlü testi yapacak biri lazım. 0 libido, sertleşme bozukluğu(prostatitten önce de vardı,yani onun etkisi olduğuju düşünmüyorum), hidrosel vb sıkıntılarım var. Yakın zamanda evlenme durumum olabilir ve ben elimi çektiğim anda penisim saliseler içinde iniyor. Artık kafayı yiyeceğim mahcubiyet duygusundan. Nereye gitsem psikolojik msikolojik demeden adam akıllı ilgilenir,kalp-damar,hormon her şeye bakar acaba?

Bir ara prolaktin yüksek çıkmisti, bursadan bir doktor onun icin ilac vermisti. Zafer hoca o oyle olculmez dedi kullanmadım. Belki hormonal sikintilar vardir da uzerine giderim diye umudum var en azindan...
Prolaktin bende de yüksek baya, jinekomasti sorunum önceden de vardı bununla da alakalı olabilir daha önce neydi bu deger bilmiyorum ama cinsel isteği azaltan prolaktin olabilir endokrinci öyle söylemişti,, prostatit öncesi azgın teke gibi dolanan biri olarak söylüyorum şu an peniste hassasiyet ağrı, ve libido düşüklüğü , sertleşme sorunları var. Testesteron seviyem eskiden de hep sinirdaydi ancak sürekli isteğim vardı anında sertleşir dün anında. Velhasıl hormonel değişiklikler de yapıyor bence prostatit çünkü uzun zaman sonra testo sınırın altına düşmüş
hasan3
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Genel bir tetkik için üniversite doktoru önerisi

Mesaj gönderen hasan3 »

insirah13 yazdı:Prostatitten yana şikayetlerim azaldı. Zafer hoca sağolsun. Ama başka şikayetlerim var ve beni dinleyecek, gereken hee türlü testi yapacak biri lazım. 0 libido, sertleşme bozukluğu(prostatitten önce de vardı,yani onun etkisi olduğuju düşünmüyorum), hidrosel vb sıkıntılarım var. Yakın zamanda evlenme durumum olabilir ve ben elimi çektiğim anda penisim saliseler içinde iniyor. Artık kafayı yiyeceğim mahcubiyet duygusundan. Nereye gitsem psikolojik msikolojik demeden adam akıllı ilgilenir,kalp-damar,hormon her şeye bakar acaba?

Spor yapıyor musunuz ? Yapmıyorsanız hafif orta kilolarla vücut geliştirme yapmanızı öneririm.