Forumda drlara hakaret etmeyin!

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Forumda drlara hakaret etmeyin!

Mesaj gönderen kadir »

Bazı üyeler drlara hakaret ediyor. Buna izin vermem. Sizin bu sekilde yazmaniz bu forumu hukuksal anlamda zora sokuyor. Adam bizi mahkemeye verse haklı.Uygun bir dille eleştirirsin bu başka bir sey. Ama aşağilayici küfürlü konuşmaya ne gerek var kardesim? Kimse seni zorla götürmüyor o dra.. Adamin calisma stili belli. Gitme kardesim gitme. Niye küfür ediyorsun? Buldun klavyeyi oturduğun yerden atıp tutuyorsun. Nasıl olsa karşindaki kişinin cevap verme şansi yok degilmi?Elestiri yapmayıda bilmiyorsan bu foruma girme. Zafer, muhsin, huseyin, ahmet yada mehmet.Fayda gormediysen fayda gormedim dersin. Kimsenin elinde sihirli degnek yok. Gitmezsin olur biter. Kimsenin kisilik haklarina, mesleki kariyerine saldırı yapmayın. Eleştiri hakkını saklı tutabilirsin fakat hakaret edemezsin.Forum kurallarıni okuyun. Okumuyorsanız yazmayin.
crunkstar

Re: Forumda drlara hakaret etmeyin!

Mesaj gönderen crunkstar »

bende hiç gidip muayene olmadım en başından beri hiç bir zaman mantıklı gelmedi. koskoca hastanede ne doktorlarla görüştüm. ne docent ne profosorlere tedavi oldum. marmara üni hastanesinde 1 muayenem 45 dakika sürdü. adamlar sormadık soru bırakmadı. yapılmadık tahlil bırakmadı. zafer kim ?. aynı lokosit sayısına sahip 2 farklı kişiye alaksız farklı reçete yazıp canı sıkılan adama bi daha gelme diyerek bu hastalıktan kurtulunuyor ise. ben en az 3 tane zafer in birebir reçetelerini kullandım. toplamda 12 farklı doktorla görüştüm. bu hastalıkta iğnenin yeri asla yok diyor. 2 3 iğneyi bile rica minnet yazıp boşa vurunuyorsun zerre faydası olmaz diyor. ben yinede zaferin bi bildiği var diyerek farklı doktorlara iğne yazdırıp üzerine tarivid biteral tavanic gibi ilacları sayısız kez kullandım. çok kötü değilim. ama sonrasında oral tabletlerden açık ara daha cok fayda gördüm iğne vurunmayı bıraktım. 10 tane doktordan daha fazla şey bilme ihtimali yok bu adamın. ben her yerde yazıyorum kimse pes etmesin. devlet hastanelerinde bu hastalığa inanan ve ciddi agresif tedaviler veren çok doktor var. evet bazen hiç ilaç yazmayıp geçmez bu diyen mal doktorlarda çok. umudunuzu kaybetmeyin başka doktorlara şikayetinizin çok olduğunu söyleyin inanın. ben 1 doktora 1 er hafta ara ile gidip toplamda 1 aylık ziyaretimde 8 iğne 6 kutu ilaç yazdı ve ben yazın demedim. zor hastalık sen ne gerekiyorsa yapmışsın. kurtulursan herşeyi doğru yaptığından kurtulursun dedi. iğneye bu kadar bel bağlama bu hastalıkta hiç bir etkisi yok heleki 5 7 gibi uzun kullanımın zarardan başka hiç bir faydası olmaz dedi. çok şükür müthiş tedaviler aldım. şuan zafere gitsem bu kadar iyi olmazdım. marmara üni hastanesi. kartal üroloji hastanesi. tuzlada ender kavukcu müthiş bilgili adamlar. kendi mahallemde bir ürolog ilaç makinesi. çok kovalayan doktor oldu gelme bi daha geçmez diyende cok oldu. ama bu hastalığa inanan 1.5 aylık tedavi uygulayan çok doktor var. birine genta tarivid birine desefin tedradox sallamayla iyi olunuyorsa lokositi ölçmekten baska yaptıgı hiç bir şey yok. şikayetiniz azalmadan günler geçiyor ise zaten lokosit vardır. bunu anlamak icin üstün zekaya gerek yok. bu hastalıkta 1 defa agresif uzun tedavi sonrası peşini bırakmadan 30 45 gün süreler ile düzenli tedavi almak en çok sonuç vermiş bir yöntemdir. artık ilaç kullandığınızda hastalık ileri gitmiyor ise ilac kullanmanın da mantığı yoktur.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaslar, eleştirini yaparsin. Ama hakaret yok. Benim demek istedigim budur. Bakın bu arkadaş daha önce banlanmisti farkli bir rumuzla tekrar üye olmuş.Bu forum insanlara hakaret etmek için kurulmadi. Şikayetiniz varsa gidersiniz calistigi hastaneye sikayetinizi yaparsiniz. Niye küfür edersiniz arkadaş? Benim forumumu niye alet edersin? Edebinle adabınla elestirebilirsin. Kim olursa olsun küfüre musade etmem kimse kusura bakmasın.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

kadir abi maalesef bazı arkadaşlar hastalığın verdiği öfkeyle hayali düşman yaratıyor.
biz memnun kaldığımız doktorun adını söylediğimizde "reklam yapıyor" şeklinde itham ediyorlar.
oysa kendileri hakaretler ederek ismi geçen doktoru zikrettiği zaman gayet doğal bir durum olduğunu düşünüyorlar.
ben bu arkadaşların cehaletine veriyorum...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

red yazdı:kadir abi maalesef bazı arkadaşlar hastalığın verdiği öfkeyle hayali düşman yaratıyor.
biz memnun kaldığımız doktorun adını söylediğimizde "reklam yapıyor" şeklinde itham ediyorlar.
oysa kendileri hakaretler ederek ismi geçen doktoru zikrettiği zaman gayet doğal bir durum olduğunu düşünüyorlar.
Gercekten öyle oluyor red kardesim. Sanki ben adi gecen dru koruyormuşum gibi havaya giriyor bazi kisiler. Enteresan kisilikler maalesef var. Gitmeyin kardeşim begenmiyorsaniz. Benmi yolluyorum sizi zorla o dra. Başka drlara gidin.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

kadir yazdı:
red yazdı:kadir abi maalesef bazı arkadaşlar hastalığın verdiği öfkeyle hayali düşman yaratıyor.
Gercekten öyle oluyor red kardesim. Sanki ben adi gecen dru koruyormuşum gibi havaya giriyor bazi kisiler. Enteresan kisilikler maalesef var. Gitmeyin kardeşim begenmiyorsaniz. Benmi yolluyorum sizi zorla o dra. Başka drlara gidin.
abi inş. bir gün gelir şu ismi geçen doktorların sayısı 15-20'ye çıkar..
ben izmir'de tedavi olmak varken neden istanbula gidip geleyim..
ürologlarıın % 90'ı bu hastalıkla uğraşmak bile istemiyor..
millexplorer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen millexplorer »

Apış arasından 5 tane ne olduğu belirsiz karışımı vücuduma zerk eden adama küfür ediyorum ama buradan değil. :)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

millexplorer yazdı:Apış arasından 5 tane ne olduğu belirsiz karışımı vücuduma zerk eden adama küfür ediyorum ama buradan değil. :)
Ona bende ediyorum ama o sayılmaz)) ona mustehaktir. Malum dr.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Kimi insan tedaviden yarar saglıyor kımısı benım gibi saglamıyor mesela doktorun en fazla sana yazacagı reçete antıbıyotık vb rahatlatıcı ılaclardır Baska bilinen tedavisi yok bu rahatsızlığın adamın elinden gelen bırsey yok kendinize dikkat etmenizde gerekiyor kronik hastalarda sadecee abtıbıyotık degıl cozum sabırda onemlı bır etken
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatx33 yazdı:Kimi insan tedaviden yarar saglıyor kımısı benım gibi saglamıyor mesela doktorun en fazla sana yazacagı reçete antıbıyotık vb rahatlatıcı ılaclardır Baska bilinen tedavisi yok bu rahatsızlığın adamın elinden gelen bırsey yok kendinize dikkat etmenizde gerekiyor kronik hastalarda sadecee abtıbıyotık degıl cozum sabırda onemlı bır etken
Evet kardeşim yararli bir paylasim olmuş.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

kadir yazdı:Arkadaslar, eleştirini yaparsin. Ama hakaret yok. Benim demek istedigim budur. Bakın bu arkadaş daha önce banlanmisti farkli bir rumuzla tekrar üye olmuş.Bu forum insanlara hakaret etmek için kurulmadi. Şikayetiniz varsa gidersiniz calistigi hastaneye sikayetinizi yaparsiniz. Niye küfür edersiniz arkadaş? Benim forumumu niye alet edersin? Edebinle adabınla elestirebilirsin. Kim olursa olsun küfüre musade etmem kimse kusura bakmasın.
Evet, abi. Bunu ben de hiç anlamam. Lakin, kişi kendini belli ediyor. Bu, bahsi geçen arkadaş örneğin, neredeyse yazdığı her yazıda karşı tarafı tahrik etme ve çatışma çabası vardı.

Çok normal ve nahifçe bir şey söylemenize rağmen, kötü niyetli ve agresif bir yaklaşım içerisindeydi. Ben, böyle bir şey olabileceğini tahmin ediyordum açıkçası. Bunun için forumu kullanan insanların da analiz edilmesi ve incelenmesi gerek ayrıca. Bazılarımız hatırlar, Ocak veya Şubat aylarında da bir arkadaş bana hakaret etmek için burayı kullanmıştı.

Telefonum açık, numaram var, whatsapp’tan yazabiliyorsun. Burayı neden kullanırsın be kardeş? Söylemek istediğin bir şey varsa yüzüme söyle. Çok çirkin ve insanları forumdan soğutan yaklaşımlar bunlar. Sözün özü, burada konu x veya y edilgen kişisi değil yani. Etken kişinin karakteri. Umarım böyle bir vakaya tekrar rastlamayız desek de çeşit çeşit insanların olduğu yerde her şey olabiliyor.

Bu tarz insanlar da var, bulunduğum ortamlarda senelerce arasam bulamayacağım Asosyal gibi melek gibi bir insan da var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet Targocid kardesim..forumumuzda çok iyi insanlarin olduğu gibi böyle psikolojisi bozuk sürekli hakaretten, küfürden nemalanan, hatta deşarj olan insanlar var. Bozuk kişiliğini her defasinda belli eden bu tip insanlar forumu kullanarak birilerine klavye kolaycılığı yapıyorlar. Dediğim gibi begenmedigin insanlar icin eleştiri hakkinı saklı tutarsin. Edebinle, adabınla elestirirsin. Bununda bir sınırı var. Burası nihayetinde bir medya...demokrasi ve insan hakları diye bir sey var.Bu konuyla alakali ilgili örnek bir yazı paylasiyorum biraz sonra.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

yaklaşık 5 senedir bu hastalık ile yaşıyorum. ilk iki yıl zorlu geçti. eski şiddetinde olmasa da hala devam eden şikayetlerim var. hayatıma son derece dikkatli bir şekilde devam ediyorum. vakti zamanında zafer hocaya ve nicelerine ben de gittim. kimden fayda göreceğiniz belli olmaz. burası hakaret etme yeri değil. bir önceki forum sahibi bir doktora hakaret edildi diye forumu kapatıp gitmişti. yani bu forum birbirimize faydalı olmak için var. başkalarına hakaret etmek için değil. sonuçta kimse kimseye şu doktora zorla git demiyor. doktor reklamı da yapılmıyor. zaten kadir abinin de bu doktor ile ilişkisi hasta-doktor ilişkisinden başka bir şey değil. bunu yakinen bildiğim için söylüyorum. ayrıca bu forumdan sadece hasta olanlar faydalanmıyor. doktorlarda bu foruma girip tedavi şekilleri bakımından yeni şeyler öğreniyorlar. bir nevi onlar için de farkındalık oluştu. bu forumlar olmasaydı bu hastalık ile ilgilenen doktorların belki de hiç biri bu hastalık için uğraş vermeyecekti. ayrıca zafer hocaya gitmeden onu kötüleyen de ilk kez gördüm forumda :) devlet hastanelerinde de iyi doktorlar var. ama kime var? hastane de bir tanıdığı olmadan kaç kişi adam akıllı tedavi olabiliyor? bunları da düşünmek lazım.
Targocid

O, az önce paylaştığın yazıdaki maddeleri geçtim, karşı taraf konuşmak istemiyorsa 3. defa karşı tarafa “merhaba” mesajı atmanın bile ceza kanununda yeri var. Huzur ve sükun bozmaya giriyor. Ne kadar uygulanıyor kısmı ayrı bir husus tabii ki veya kaç kişi buna istinaden hukuki süreç başlatmış tartışılır. Tabii bunlar biraz da madalyonun diğer yüzündeki kötü niyetli insanların motifleri. Belirtmek istedim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Targocid yazdı:O, az önce paylaştığın yazıdaki maddeleri geçtim, karşı taraf konuşmak istemiyorsa 3. defa karşı tarafa “merhaba” mesajı atmanın bile ceza kanununda yeri var. Huzur ve sükun bozmaya giriyor. Ne kadar uygulanıyor kısmı ayrı bir husus tabii ki veya kaç kişi buna istinaden hukuki süreç başlatmış tartışılır. Tabii bunlar biraz da madalyonun diğer yüzündeki kötü niyetli insanların motifleri. Belirtmek istedim.
Aynen öyle kardeşim.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Abi küfür kesinlikle doğru değil , tepkimizi birdaha gitmeyerek gösterebiliriz..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

En doğru ve en etkili davranış.
Tugberk34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Tugberk34 »

Öncelikle iyi akşamlar ben yeni üyeyim nasıl yeni konu açacağımı bilmediğim için şikayetlerimi buraya yazıyorum belki yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır.Son zamanlarda kola,meyveli soda,sigara kullanımım arttı üstüne gece soğukta kaldım ve başka bir hastalıktan dolayı stres altındaydım biraz evhamlı bir insanım.4 gün önceye kadar herhangi bir sorunum yoktu 4 gün önce duşta penisimin hafif uyuşuk olduğunu fark ettim ereksiyonda ve meni atımında bir sorun yoktu zaman geçtikçe uyuşukluk arttı ve penis ucunda yanma,idrar yaparken yanma,kalçada sanki kas ağrısıymış gibi bir yorgunluk hissi oluştu ve ereksiyon çok az hatta ereksiyon olunca ağrım oluyor o yüzden ereksiyon da olamıyorum.Özel hastanede doçent tarafından muayene oldum bugün kan idrar tahlilleri ve ultrasonda hiçbir şey çıkmadı ancak ultrason böbrekler mesane ve prostatla sınırlı hani penisi hiçbir şekilde görmedi ve elle muayene etmedi.Ürocit ve lifta yazdı ben de prostatit olma ihtimalim var mı acaba dedim gözlerini devirerek öyle olduğunu düşünmüyorum 1 hafta sonra geçmezse tekrar gel dedi ama benim şikayetlerim prostatitle birebir uyumlu.Yarın üniversite hastanesinde muayene olacağım daha yaşım 22 ve hastalığın çaresi olmadığı söyleniyor.Cinsel birlikteliğim olmadı şimdiye kadar ve hastalık ömür boyu devam ediyorsa da bundan sonra olamayacak gibi duruyor çünkü yanma var ve ereksiyon yok.Bu hastalığı atlatan var mı psikolojik açıdan kötü durumdayım her gece ağlıyorum yardım edebilecek birileri var mı lütfen
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Tugberk34 yazdı:Öncelikle iyi akşamlar ben yeni üyeyim nasıl yeni konu açacağımı bilmediğim için şikayetlerimi buraya yazıyorum belki yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır.Son zamanlarda kola,meyveli soda,sigara kullanımım arttı üstüne gece soğukta kaldım ve başka bir hastalıktan dolayı stres altındaydım biraz evhamlı bir insanım.4 gün önceye kadar herhangi bir sorunum yoktu 4 gün önce duşta penisimin hafif uyuşuk olduğunu fark ettim ereksiyonda ve meni atımında bir sorun yoktu zaman geçtikçe uyuşukluk arttı ve penis ucunda yanma,idrar yaparken yanma,kalçada sanki kas ağrısıymış gibi bir yorgunluk hissi oluştu ve ereksiyon çok az hatta ereksiyon olunca ağrım oluyor o yüzden ereksiyon da olamıyorum.Özel hastanede doçent tarafından muayene oldum bugün kan idrar tahlilleri ve ultrasonda hiçbir şey çıkmadı ancak ultrason böbrekler mesane ve prostatla sınırlı hani penisi hiçbir şekilde görmedi ve elle muayene etmedi.Ürocit ve lifta yazdı ben de prostatit olma ihtimalim var mı acaba dedim gözlerini devirerek öyle olduğunu düşünmüyorum 1 hafta sonra geçmezse tekrar gel dedi ama benim şikayetlerim prostatitle birebir uyumlu.Yarın üniversite hastanesinde muayene olacağım daha yaşım 22 ve hastalığın çaresi olmadığı söyleniyor.Cinsel birlikteliğim olmadı şimdiye kadar ve hastalık ömür boyu devam ediyorsa da bundan sonra olamayacak gibi duruyor çünkü yanma var ve ereksiyon yok.Bu hastalığı atlatan var mı psikolojik açıdan kötü durumdayım her gece ağlıyorum yardım edebilecek birileri var mı lütfen
Hangi ildesiniz
Tugberk34

Malatyadayım
Angara yazdı:
Tugberk34 yazdı:Öncelikle iyi akşamlar ben yeni üyeyim nasıl yeni konu açacağımı bilmediğim için şikayetlerimi buraya yazıyorum belki yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır.Son zamanlarda kola,meyveli soda,sigara kullanımım arttı üstüne gece soğukta kaldım ve başka bir hastalıktan dolayı stres altındaydım biraz evhamlı bir insanım.4 gün önceye kadar herhangi bir sorunum yoktu 4 gün önce duşta penisimin hafif uyuşuk olduğunu fark ettim ereksiyonda ve meni atımında bir sorun yoktu zaman geçtikçe uyuşukluk arttı ve penis ucunda yanma,idrar yaparken yanma,kalçada sanki kas ağrısıymış gibi bir yorgunluk hissi oluştu ve ereksiyon çok az hatta ereksiyon olunca ağrım oluyor o yüzden ereksiyon da olamıyorum.Özel hastanede doçent tarafından muayene oldum bugün kan idrar tahlilleri ve ultrasonda hiçbir şey çıkmadı ancak ultrason böbrekler mesane ve prostatla sınırlı hani penisi hiçbir şekilde görmedi ve elle muayene etmedi.Ürocit ve lifta yazdı ben de prostatit olma ihtimalim var mı acaba dedim gözlerini devirerek öyle olduğunu düşünmüyorum 1 hafta sonra geçmezse tekrar gel dedi ama benim şikayetlerim prostatitle birebir uyumlu.Yarın üniversite hastanesinde muayene olacağım daha yaşım 22 ve hastalığın çaresi olmadığı söyleniyor.Cinsel birlikteliğim olmadı şimdiye kadar ve hastalık ömür boyu devam ediyorsa da bundan sonra olamayacak gibi duruyor çünkü yanma var ve ereksiyon yok.Bu hastalığı atlatan var mı psikolojik açıdan kötü durumdayım her gece ağlıyorum yardım edebilecek birileri var mı lütfen
Hangi ildesiniz
Targocid

Tugberk34 yazdı:.4 gün önceye kadar herhangi bir sorunum yoktu 4 gün önce duşta penisimin hafif uyuşuk olduğunu fark ettim ereksiyonda ve meni atımında bir sorun yoktu zaman geçtikçe uyuşukluk arttı ve penis ucunda yanma,idrar yaparken yanma,kalçada sanki kas ağrısıymış gibi bir yorgunluk hissi oluştu ve ereksiyon çok az hatta ereksiyon olunca ağrım oluyor o yüzden ereksiyon da olamıyorum.
Prostatit. Hastalık kroniktir, ömür boyu sizinle devam eder. Ancak, belli bir yerde baskılayıp kurallara uyarak uyumaya alabilirsiniz. Geçmiş olsun.
tiesto
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen tiesto »

Öncelikle sakin olun siz depresyondasınız kardeşim çağımızın illet ve sinsi hastaşılığı kimse ciddiye almaz ama beyin isterse herşeyi bozarda yaparda, eğer ürolojiden sonuç alamadıysanız psikiyatri sizin sorunuzu çözer yüzde yüz eminim geçmiş olsun.
Targocid

Hepimiz geçtik aynı yollardan. Hatta ben, daha sonraları başıma bela olacak insanlara sarılarak çok daha kötü ve ezilmiş bir ruh haliyle atlatmaya çalıştım. Benim bu konudaki şahsi fikrim; ne kadar çabuk kabulleniş, o kadar rahat atlatma ve boşvermişlik sonucunda daha güçlü hissetmek. Gerçeklerle yüzleşmek ve bu duruma göre yaşamak. En azından, baskılanacağını ve hep aynı devam etmeyeceğini biliyorsunuz. Kaldı ki ne kadar erken müdahale edilirse bu hastalığı baskılamak o kadar kısa süre alıyor.
Tugberk34

Peki cinsel ilişki sırasında da yanma ve ağrı hep böyle oluyor mu umursamaz doktorlar yüzünden forumlarda çare arıyorum benim gibi olanlardan yardım almaya çalışıyorum hep kız çocuğum olsun istemiştim artık imkanı kalmadı sanırım
Targocid yazdı:Hepimiz geçtik aynı yollardan. Hatta ben, daha sonraları başıma bela olacak insanlara sarılarak çok daha kötü ve ezilmiş bir ruh haliyle atlatmaya çalıştım. Benim bu konudaki şahsi fikrim; ne kadar çabuk kabulleniş, o kadar rahat atlatma ve boşvermişlik sonucunda daha güçlü hissetmek. Gerçeklerle yüzleşmek ve bu duruma göre yaşamak. En azından, baskılanacağını ve hep aynı devam etmeyeceğini biliyorsunuz. Kaldı ki ne kadar erken müdahale edilirse bu hastalığı baskılamak o kadar kısa süre alıyor.
Targocid

Prostatitle kısırlık farklı şeyler. Çocuğu olan birçok üye var. Herkeste farklı seyrediyor. Eski konulara girip okumanızı öneririm.