Hemoroid-Makat çatlağı idrar yolu ilişkisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Hemoroid-Makat çatlağı idrar yolu ilişkisi

Mesaj gönderen Valeri »

Arkadaşlar çatlak veya hemoroid idrarın debisinde düşüş göstermesine sebebiyet verebilir mi ? Kaslarin kasıldığını hissediyorum ve pelvik bölgede ağrılar olabiliyor. Antibiyotik pek kullanmak istemiyorum zaten sindirim sistemini yeterince bozdu. Yakın zamanda tekrar lökosit ölçümüne gideceğim şimdiye kadar hiç çıkmadı ne bakteri ne lökosit. İyi olduğum zamanlarda bile idrar debisi hala düşük olması makat sorunundan kaynaklı olduğunu düşündürüyor bana
Valeri

Re: Hemoroid-Makat çatlağı idrar yolu ilişkisi

Mesaj gönderen Valeri »

nefessizkesersapi yazdı:
Valeri yazdı:Arkadaşlar çatlak veya hemoroid idrarın debisinde düşüş göstermesine sebebiyet verebilir mi ? Kaslarin kasıldığını hissediyorum ve pelvik bölgede ağrılar olabiliyor. Antibiyotik pek kullanmak istemiyorum zaten sindirim sistemini yeterince bozdu. Yakın zamanda tekrar lökosit ölçümüne gideceğim şimdiye kadar hiç çıkmadı ne bakteri ne lökosit. İyi olduğum zamanlarda bile idrar debisi hala düşük olması makat sorunundan kaynaklı olduğunu düşündürüyor bana
Evet çişini bile yapamayabilirsin..Hemoroidde %5lik kısımda idrara vuruyor..Yanma ağrı sızı yoksa xatral falan kullan antibiyptik içme zaten..
Hemoroid yok çatlak var bende kas gevşetici veya rahat idrar için başka tavsiye edebileceğin birşey varmı
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

nefessizkesersapi yazdı:
Valeri yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: Evet çişini bile yapamayabilirsin..Hemoroidde %5lik kısımda idrara vuruyor..Yanma ağrı sızı yoksa xatral falan kullan antibiyptik içme zaten..
Hemoroid yok çatlak var bende kas gevşetici veya rahat idrar için başka tavsiye edebileceğin birşey varmı
Valla dostum nsai ilaçlar kullan derim veya antidepresanlar iş yapabilir..
Sanırım kalıcı olarak değil geçici tedaviye yönelik bahsettiğiniz ilaçlar
jeanvaljean
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen jeanvaljean »

Makat ağrısı beni perişan etti artık.anestol vs hiç etkilemiyor, at kestanesi kremi dediler onu kullandim o da en fazla bir iki saat kesiyor. Acaba makat içine masaj yapayim derken apsenin iltihabını mi dağıtıyorum bilmiyorum ki. Ne önerirsiniz makat ağrısı için arkadaşlar? Nitrogliserin merhemler var diyorlar onu mu kullansam acaba
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

jeanvaljean yazdı:Makat ağrısı beni perişan etti artık.anestol vs hiç etkilemiyor, at kestanesi kremi dediler onu kullandim o da en fazla bir iki saat kesiyor. Acaba makat içine masaj yapayim derken apsenin iltihabını mi dağıtıyorum bilmiyorum ki. Ne önerirsiniz makat ağrısı için arkadaşlar? Nitrogliserin merhemler var diyorlar onu mu kullansam acaba
Makat için sarı kantaron yağını alıyorsun en ince uçlu şırınga ile makat içine enjekte ediyorsun kardeşim. Ev yapımı yoğurt yiyorsun ve kefir içiyorsun bir şeyin kalmıyor
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr »

Kara merhem derler eskiler , araştirmakda fayda var