İdrar yaparken durduruyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

İdrar yaparken durduruyorum

Mesaj gönderen mustafaa »

Hastalıkla beraber bu senptom başlamıştı daha öncesinde yoktu zaten idrar tazziği az ve idrar başlatma zor oluyor

İdrarı başlatıyorum hemen geri durduruyorum bu 2 3 bazen 4 5 kez idrar bitene kadar tekrarlıyor yani idrarımj durdurup başlatıyorum buda prostata zarar veren bir durummuş böyle durumla karşılaşan varmı acaba
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: İdrar yaparken durduruyorum

Mesaj gönderen sixfeetunder »

4 sene yasadim bu semptomla
mustafaa

Mesaj gönderen mustafaa »

sixfeetunder yazdı:4 sene yasadim bu semptomla
Üstadım sanki beyin oraya dur komutu veriyor çok ilginç bir durum.
İyi olduğun beni memnun etti ve moral oldu kardeşim.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sixfeetunder »

prostat masajinin iyi geldigini dusunuyorum o duruma
ismail55

Mesaj gönderen ismail55 »

mustafaa yazdı:Hastalıkla beraber bu senptom başlamıştı daha öncesinde yoktu zaten idrar tazziği az ve idrar başlatma zor oluyor

İdrarı başlatıyorum hemen geri durduruyorum bu 2 3 bazen 4 5 kez idrar bitene kadar tekrarlıyor yani idrarımj durdurup başlatıyorum buda prostata zarar veren bir durummuş böyle durumla karşılaşan varmı acaba
Geçmiş olsun öncelikle,
Bu semptomu bende yaşadım bi süre, bu tamamen psikolojik bişi. İdrar yaparken aklımda başka bişi varsa hiç kesilmeden geliyor, ama aklımda bu rahatsızlık varsa ve acaba yine kesilecek mi korkusuyla idrar yaptığım da kesiliyor. Ben genel de idrarı başlatırken bakmıyorum ve gözlerimi kapatıyorum çünkü insan taziği görünce panik yapıp idrarı durduruyor.
Followme

Mesaj gönderen Followme »

ismail55 yazdı:
mustafaa yazdı:Hastalıkla beraber bu senptom başlamıştı daha öncesinde yoktu zaten idrar tazziği az ve idrar başlatma zor oluyor

Geçmiş olsun öncelikle,
Bu semptomu bende yaşadım bi süre, bu tamamen psikolojik bişi. İdrar yaparken aklımda başka bişi varsa hiç kesilmeden geliyor, ama aklımda bu rahatsızlık varsa ve acaba yine kesilecek mi korkusuyla idrar yaptığım da kesiliyor. Ben genel de idrarı başlatırken bakmıyorum ve gözlerimi kapatıyorum çünkü insan taziği görünce panik yapıp idrarı durduruyor.
Evet yarı piskolojik yarıda idrar tazziği az biraz kuvvetli olsa belki durdurmayacağım önerin için çok sağol kardeşim.