Ukrayna

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kmlpr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Ukrayna

Mesaj gönderen kmlpr »

Aliveli yazdı:Psikayatriye gittim bi umut sen hastalığı kafana çok takıyorsun diyor kaygı ve stres bozukluğu tanısı koydu verdiği ilaçlar olmayan cinselliği dibe vurdu stetesim hastalık zaten sıkıntım olmasa niye takayım cabası kafa güzel gezdim bir ay baktım olmuyor bıraktım ilacı
5 yil olmus , 5 yilda septomlarinin minumumda olmasi gerekir. Tahminim nuksler yasadin , dikkat etmemis olabilirmisin? Bu hastalikta hepsi sirayla olmakta.

1- yanma idrar yolu mesane penis ici ve prostat icinde. bu kisim antibiyotik ile cozulur. Burayi cozmeden , 2 kisim cozulmuyor.Bitince diger kisimlar basliyo

2- agri sizi ve batmalar iste bu kisim sicak su masaj agri kesici kas gevsetici ile spor takviyelerle duzeltir

Gecmiyor ama yasantini eh iste devam ettiriyorsun.Allah sifa versi n
Turgutkavlak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutkavlak »

Ben de gitmeyi düşünüyorum hangi şehire gideceksiniz
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Ukrayna’da entrecoc ve staph ın tedavisini yapmıyorlar diyordu birisi yani ölmüyorlar diye
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sixfeetunder »

ukrayna'da neredeymis kimmis bu doktor
Eko58

Mesaj gönderen Eko58 »

selam arkadaşlar ukranya ciddi araştıran var mı Dr belli mi toplu gidelim o zaman
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Aliveli yazdı:
Eko58 yazdı:selam arkadaşlar ukranya ciddi araştıran var mı Dr belli mi toplu gidelim o zaman
Ben varım ciddi şekilde gitmeyi düşünüyorum 2 3 tane kilinik var söylenen forumga gidenler var zaten bende haber bekliyorum
Bi arkadas yeni geldi faydasını gormedi bilgi
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

hem tedavi olur, hem de makinayi denersiniz bakalim olmus mu diye. heheh
sixfeetunder
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sixfeetunder »

Aliveli yazdı:
Eko58 yazdı:selam arkadaşlar ukranya ciddi araştıran var mı Dr belli mi toplu gidelim o zaman
Ben varım ciddi şekilde gitmeyi düşünüyorum 2 3 tane kilinik var söylenen forumga gidenler var zaten bende haber bekliyorum
ben de ciddi sekilde gitmeyi dusunuyorum ama gidenlerden haber gelecek mi?
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

Sanos klinigi mesela gidenler vardi. Sonra kapandi, bizdeki ilaclarin benzeri ama kuvvetli antibiyotikler. Malzeme ayni ama icerikleri daha cok olan ilaclari butunlesik olarak kullanan oldu. 10 gunlik tedavi sonrasi tekrar nuks yasadilar. Onun yerine termal kaplicaya gitmek bursa da mesela birde bursada bir doktor var youtubede videolar koymus . Prsotat 6 bolumde anlatiyor. Denemek lazim bence dr berk karatas
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Ukraynada doktor ismi bilmiyorum ama genel olarak araştırdığımda prostatitle doktorlar çok yakın sebebi iste prostatin yaygın ben öğrenciyim idrar sıkıntıları çekiyorum ukrayna ya ciddi gidicek olan varsa birkaç soru sordurtmsk isterim tedavi için ukrayna ya gitmeyi bende düşünüyorum
yaga

Mesaj gönderen yaga »

ukraynanın türkiye den daha gelişmiş bir tıbbı olduğunu hiç zannetmiyorum. Yani dünyaca tanınmış, özel bir prostatik polikiniliği varsa gidin ama boşa da ümit bağlamayın. Size önerim semptomları yazın, sırasıyla her doktora görünün mümkünse özel hastane ya da muayene yerlerine gidin. Sinirler, enfeksiyon, pelvik kas sorunları vs. hepsini değerlendirmeniz lazım.