Foruma girmeyen iyilesen hastalar...

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Jumbo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Foruma girmeyen iyilesen hastalar...

Mesaj gönderen Jumbo »

kadir yazdı:Ahbe kardesim daha dün Turkick nikli bir hastaya "mükerrer ejekulasyon" nüks sebebidir "iyileşme evresinde" yapmayın diye öneride bulundum. Çünkü bu evrede iyileşmeyi olumsuz etkiler. Dün foruma girmedin herhalde?
Ama lokosit varsa ve ona yönelik tedavi verildiyse yine eski seviyeye gelirsin ama tabi biraz zaman geçer.
Jumbo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Jumbo »

kadir yazdı:Ahbe kardesim daha dün Turkick nikli bir hastaya "mükerrer ejekulasyon" nüks sebebidir "iyileşme evresinde" yapmayın diye öneride bulundum. Çünkü bu evrede iyileşmeyi olumsuz etkiler. Dün foruma girmedin herhalde?
Ama lokosit varsa ve ona yönelik tedavi verildiyse yine eski seviyeye gelirsin ama tabi biraz zaman geçer.
Ah kıymetli abim banada çok telkinde bulundun aman dikkat diye inşallah biran önce toparlamak ümidiyle hatalardan ders çıkarmak gerek
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Toparlarsin kardesim sen bilinçli hastasın merak etme. %98 seviyesine gelmiştin. Yine gelirsin.
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Selam lar acil servis te yazılan sistit teşhis ide aldım artı kusma dan dolayı reflü ilacı nexium artı 750 cipro artı tek doz uromar antibiyotik aza indirgesede ağrıyı rahatlama söz konusu değil henüz maalesef cipro yu içince az bunalım pskoz etkileri mevcut ikincisi ni içtim bekliyor um eskiden anında ederdi etki şimdi Yok maalesef): dikkat etmediği m için sadece hayıflanıyorum kendime ilaca devam. Ön dolgu diş kırığı prostat it sistit, reflü 3 ağrı makata ve belede vuruyor şimdi lik durumum bu önce iye sistit tedavi si ve diş.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Sistit tedavisinde antibiyotik etkisiz kaliyorsa eger, idrardan kültür yaptirip üreyen mikroba göre antibiyotik alınmalidir.
ekin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ekin »

kadir yazdı:Arkadaslar, gecen forumda bir goz gezdirdim. Iyilesen hastalarin % 98 i artik girmiyor. Ayrica forumun yaklasik %70 i inaktif..
Bu ara forumda faal olan hastalar yeni hastalar. Bu inaktif hastalarin girmemesi bana iyi olduklari izlenimi veriyor. Sizde gorüşlerinizi bu baslik altina yazabilirsiniz.
Herkese geçmiş olsun,
ben buraya hiç yazmamışım, %100 durumdayım, valla yoğunluktan giremedim uzun süredir, Kadir abinin yazdıklarının sadece bir kısmını yaparak ileri seviyedeki prostatiti atlattım (berbat durumdayda idim) hem de 2 kez, bayağa zaman geçti üzerinden, "prostatit neydi" neredeyse o moddayım, kadir abi şifan daim olsun, sağlığına duacıyım, herkese acil şifalar. Atlatacaksınız inşallah
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ekin yazdı:
kadir yazdı:Arkadaslar, gecen forumda bir goz gezdirdim. Iyilesen hastalarin % 98 i artik girmiyor. Ayrica forumun yaklasik %70 i inaktif..
Bu ara forumda faal olan hastalar yeni hastalar. Bu inaktif hastalarin girmemesi bana iyi olduklari izlenimi veriyor. Sizde gorüşlerinizi bu baslik altina yazabilirsiniz.
Herkese geçmiş olsun,
ben buraya hiç yazmamışım, %100 durumdayım, valla yoğunluktan giremedim uzun süredir, Kadir abinin yazdıklarının sadece bir kısmını yaparak ileri seviyedeki prostatiti atlattım (berbat durumdayda idim) hem de 2 kez, bayağa zaman geçti üzerinden, "prostatit neydi" neredeyse o moddayım, kadir abi şifan daim olsun, sağlığına duacıyım, herkese acil şifalar. Atlatacaksınız inşallah
İyi olduguna çok sevindim @ekin kardeşim şifan daim olsun.
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

kadir yazdı:Sistit tedavisinde antibiyotik etkisiz kaliyorsa eger, idrardan kültür yaptirip üreyen mikroba göre antibiyotik alınmalidir.
Saol Kadir abi ama bu idrar dan kültür ü acil servis ler yapmıyor nereye gideyim devlet olur mu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dertlii yazdı:
kadir yazdı:Sistit tedavisinde antibiyotik etkisiz kaliyorsa eger, idrardan kültür yaptirip üreyen mikroba göre antibiyotik alınmalidir.
Saol Kadir abi ama bu idrar dan kültür ü acil servis ler yapmıyor nereye gideyim devlet olur mu
Olur tabiki.
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Saol Kadir abi bu antibiyotik ler in 2ci günü bitiyor bir hafta ya biter randevu alıp gidecem sigorta m var sadece sağlık teknisyeni yim tanınıyor um ama üroloji uzmanı arkadaş var eski serviste geçici sağlıklı günler imde çalışmıştık olmadı ona giderim devleteyse masaj salonu na Ocak ayında iki kez gdip beraber lik oldu korunmalı ama hem idrar hem bulaş testi isteyecem inş abi az idrar oluyor sanki penis kökünde tıkanık kaşıntı yangı ile birlikte can sıkıcı bir durum abi bin pişmanım gerçek ten tabi yoğun uyuşturucu madde kullanımı bnde pskiatri sorunları na ve dengesiz riskli davranış biçimi ne neden oldu maalesef. Herkese şifalar diliyorum
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

kadir yazdı:@Dertli kardesim kronik prostatitli ve iyileşme evresindeki bir hastaya masturbasyon yaramiyor heleki mükerrer ejekülasyon tam bir irritasyon sebebi ve yarayı/inflamasyonu azdiran bir facia.
Bu benim ve bircok hastanin yasadigı bir olgu ve bu konuda anlamlı bir cok anekdotum var.
Sadece mükerrer ejakülasyonun kendisi bile sağlıklı bir prostatı, prostatite çevirebilir mi acaba?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dertlii yazdı:Saol Kadir abi bu antibiyotik ler in 2ci günü bitiyor bir hafta ya biter randevu alıp gidecem sigorta m var sadece sağlık teknisyeni yim tanınıyor um ama üroloji uzmanı arkadaş var eski serviste geçici sağlıklı günler imde çalışmıştık olmadı ona giderim devleteyse masaj salonu na Ocak ayında iki kez gdip beraber lik oldu korunmalı ama hem idrar hem bulaş testi isteyecem inş abi az idrar oluyor sanki penis kökünde tıkanık kaşıntı yangı ile birlikte can sıkıcı bir durum abi bin pişmanım gerçek ten tabi yoğun uyuşturucu madde kullanımı bnde pskiatri sorunları na ve dengesiz riskli davranış biçimi ne neden oldu maalesef. Herkese şifalar diliyorum
Bundan sonra dikkat et kardesim... iyilesirsin takibini birakmaz isen.
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

İnş. Allah abi çok saol olumlu bir gelişme olursa inşallah bin duacınm abi antibiyotik bitimi ve kontrol tetkik takip ve forum u her an okuyacağım inş.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

İyi haberlerini bekliyorum kardeşim.