Devlet Hastanesi Tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Devlet Hastanesi Tavsiyesi

Mesaj gönderen ahmet24 »

https://lutfikirdareah.saglik.gov.tr/TR ... oloji.html

Arkadaşlar sanırım Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi şu an Türkiye'nin en büyük devlet hastanesi üroloji bölümüne sahip. Ben Mete Kösemen adında bir doktora görünmüştüm, bana prostatit olabileceğimi ama kendisinin tedavi edemeyeceğini söylemişti. Maddi konuda sıkıntı çeken arkadaşlar için, iyi bir hekim bulunduğu takdirde, ücretsiz bir şekilde en azından bir çok tetkiki yapabilecekleri kanısındayım, o kadar deneme yapıyorken, burası da denenebilir.

https://www.aa.com.tr/tr/saglik/kamuda- ... or/1699467

Şu haberden gördüğüm kadarıyla alanında başarılı, Oktay Akça adında bir hekimde hastanede mevcut. Ben Zafer Hoca ile devam ediyorum ama gitmiş olan veya gidecek olan arkadaşların yorumlarını bekliyor olacağım. Teşekkürler
crunkstar

Re: Devlet Hastanesi Tavsiyesi

Mesaj gönderen crunkstar »

bu nasıl bir doktor ya. kronik prostatit olabilirsin ama ben tedavi edemem. yani ben geçmez hiç bir zaman geçmeyecek toplumun %25 inde var. boşa ilaç içme diyeni çok gördüm de. ben tedavi edemem belki başkası edebilir diyeni hiç görmedim. ilac prespektüslerinde bile bu hastalıgın tedavi yöntemleri var. kitaplarda bile var. işe yarar yada yaramaz. ben marmara üni ye gittim. cocuklar kitaptan bu hastalık icin uygulanan güncel dökümanları gösterdi ben bu tedaviler beni düzeltmez dedim. biz kitap ne derse onu yaparız. düzelmezse o zaman gerekenleri yönlendiririz dediler. hiç birşey bilmiyorsan bile yönergeye göre hareket edersin. meraba hoş geldin derdiniz nedir. ben yardımcı olamam. bana denk gelen böyle doktorları haşlıyorum. koridorda herkes noluyor diye oraya toplanıyor. koridorun ortasında bi doktoru manyağa çevirdim manyak oldu adam döndü gitti. ilaç yazmamıştı bana. ızdırap olurum. yok öyle doktor benim ben bilirim.
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Devlet Hastanesi Tavsiyesi

Mesaj gönderen ahmet24 »

crunkstar yazdı:bu nasıl bir doktor ya. kronik prostatit olabilirsin ama ben tedavi edemem. yani ben geçmez hiç bir zaman geçmeyecek toplumun %25 inde var. boşa ilaç içme diyeni çok gördüm de. ben tedavi edemem belki başkası edebilir diyeni hiç görmedim. ilac prespektüslerinde bile bu hastalıgın tedavi yöntemleri var. kitaplarda bile var. işe yarar yada yaramaz. ben marmara üni ye gittim. cocuklar kitaptan bu hastalık icin uygulanan güncel dökümanları gösterdi ben bu tedaviler beni düzeltmez dedim. biz kitap ne derse onu yaparız. düzelmezse o zaman gerekenleri yönlendiririz dediler. hiç birşey bilmiyorsan bile yönergeye göre hareket edersin. meraba hoş geldin derdiniz nedir. ben yardımcı olamam. bana denk gelen böyle doktorları haşlıyorum. koridorda herkes noluyor diye oraya toplanıyor. koridorun ortasında bi doktoru manyağa çevirdim manyak oldu adam döndü gitti. ilaç yazmamıştı bana. ızdırap olurum. yok öyle doktor benim ben bilirim.
kafayı yememek elde değil. iki tane test yaptı, testislere ve prostata baktı, "bunlar temiz gözüküyor. prostat iltihabı hastanın anlatımlarına göre teşhis edilir ve tedavi edilir, antidepresan veren var, antibiyotik veren var, ama ben testlerine baktığım, yapabileceğim bu kadar, ya çapanın androloji servisine git ya da bizim burada ayda bir gelen bir doçent var ona randevu al dedi" . Ama hastanenin imkanları geniş olduğu için, makul bir doktor bulunursa belki bir aşama kaydedilebilir diye, ücretsiz olması hasebiyle de bir başlık açayım, maddi sıkıntılar çeken arkadaşlar için bir faydası olabilir belki diye düşündüm. Çünkü devlet hastanelerinin geneli pis ve eski. Hasekide benden sperm örneği istediler, tuvaletler işemeden bile imtina edeceğin durumdaydı