zafer oyman kontrol

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Targocid

Re: zafer oyman kontrol

Mesaj gönderen Targocid »

Muhsin Hoca da yapıyor. O da olur. Muhsin Hoca’nın artısı çok bütünsel yaklaşmasıymış. Ben daha gitmedim.
fatih89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: zafer oyman kontrol

Mesaj gönderen fatih89 »

kadir yazdı:
fatih89 yazdı:bugun 3. kez zafer hocaya gittim ilk gidisimde 12-14 cikan lokosit ikincide 1-2 cikmisti bugun 2-3 cikti az cok agri sizi var hoca 5 genta igne tetradox bide taravid verdi ins iyi gelir kadir abiye bir sorum olucak pcr kultur yaptirmama gerek varmi yoksa lokositi bu seyirde tutmam uzun vadede iyilestirirmi agri mast dan sonra bide buyuk abdsstden sonra rahatsiz ediyor idrarda yanma az var

Kardesim ben tahlilin herturlusunu tavsiye ederim pcr dahil,yeterki ekonomik durumun iyi olsun. Lokositi uzun sureli stabilde tutmak önemli. Lokositi normale döndurdugunuzde semptomlar şak diye kesilmez. Buda bir surectir. Detaylar forumda yazili kardesim. Gecmis olsun.
abi cok sagol eger gecmezse bakteri arayacagim bide genel.cerraha gidip arka yollarida gostermek istiyorum bi umut belki ordan bi sikinti yapiyodur buyuk abdestden sonra tam bosaltamama ne biliyim idrar yok ama varmis hissi bi yarim saat huzursuz ediyor geciyor bide iliskide resmen pelvik bolgeye kramplar giriyor