ENJEKSİYONDAN 3 AY SONRAKİ TESDE BAKTERİ BULUNAMADI

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

ENJEKSİYONDAN 3 AY SONRAKİ TESDE BAKTERİ BULUNAMADI

Mesaj gönderen kenan »

ARKADAŞLAR 3 ENJEKSİYONDAN 3 AY SONRA BAKTERİ BULUNAMADI ŞÜKÜRLER OLSUN
MİKROBİYOLOJİ SONUCU
TETKİTLER
SONUÇ UNİTE REFERANS
GRAM BOYAMA 0-0
ÜRETRAL AKINTI KÜLTÜRÜ 0-0

ÜRETRAL AKINTI KÜLTÜRÜ
GRAM: NADİR LÖKOSİT GÖRÜLDÜ. BAKTERİ GÖRÜLMEDİ.
KÜLTÜR: ÜREME OLMADI.
ARKADAŞLAR biraz penisde sabah ve akşam 30 dakka süren acı gibi yanma gibi oluyordu sağlam olsun diye iğleşiyim diye 4. enjeksiyonuda oldum şuanda en büyük şikayaetim cinsel arzu uyarılma sıfır sertleşme orta derecede bunuda çoğu arkadaş piskolojik dedi eisle ilgiili şaka yapılmışdı korkmuşdum ondan sanırım bide ben herşeyi kafayı çok takan biriyim piskiyatriye gittim bi hap verdi yakında o hapı kullancam evlenmem yakın şu cinselliğimide düzeltirim işl. sizlere durumumu söliyim dedim allah ben ve bütün hastalara şifa versin enjeksiyonu konyada oldum
Zuspat

Re: ENJEKSİYONDAN 3 AY SONRAKİ TESDE BAKTERİ BULUNAMADI

Mesaj gönderen Zuspat »

daha önce bakteri çıktı mı ki ? ne kadar zamanda oldun peki ? ayrıca hangi ilaçları kullandı doktor ? makattan mı apiş arasından mı enjeksiyonu yaptı ?
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

kenan yazdı:ARKADAŞLAR 3 ENJEKSİYONDAN 3 AY SONRA BAKTERİ BULUNAMADI ŞÜKÜRLER OLSUN
MİKROBİYOLOJİ SONUCU
TETKİTLER
SONUÇ UNİTE REFERANS
GRAM BOYAMA 0-0

ÜRETRAL AKINTI KÜLTÜRÜ
ARKADAŞLAR biraz penisde sabah ve akşam 30 dakka süren acı gibi yanma gibi oluyordu sağlam olsun diye iğleşiyim diye 4. enjeksiyonuda oldum şuanda en büyük şikayaetim cinsel arzu uyarılma sıfır sertleşme orta derecede bunuda çoğu arkadaş piskolojik dedi eisle ilgiili şaka yapılmışdı korkmuşdum ondan sanırım bide ben herşeyi kafayı çok takan biriyim piskiyatriye gittim bi hap verdi yakında o hapı kullancam evlenmem yakın şu cinselliğimide düzeltirim işl. sizlere durumumu söliyim dedim allah ben ve bütün hastalara şifa versin enjeksiyonu konyada oldum
İnşallah Tamammen iyileşirsin hayırlı sıyla tez zamanda evlenirsin
Elhamdülillah
kenan

Mesaj gönderen kenan »

allah razı olsun jumber sende iğleşirsin saol kardeşim
kenan

Mesaj gönderen kenan »

önceki bakteri s.aureas 3 enjeksiyonu 1 hafta arayla oldum tetrodox felan kullandım 3. enjeksiyondan 3 ay sonra bu testi oldum ve 4 enjeksiyonu oldum
şuan tek hap kullanıyorum 1 kutu sadece pyolsyt diye bir hap adını tam yazamadım bilirsiniz makattan oldum ultrason eşliğinde içeriye iğneyle enjekte ediliyor ilaçlar
tatar35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen tatar35 »

kenan yazdı:ARKADAŞLAR 3 ENJEKSİYONDAN 3 AY SONRA BAKTERİ BULUNAMADI ŞÜKÜRLER OLSUN
MİKROBİYOLOJİ SONUCU
TETKİTLER
SONUÇ UNİTE REFERANS
GRAM BOYAMA 0-0

ÜRETRAL AKINTI KÜLTÜRÜ
Kardesim iyi olmana sevindim bende pazartesi igneye basliyorum etkili deme iyilisetiryor agri sizi kalmiyor deme bir seyin
freeman

Mesaj gönderen freeman »

MİKROBİYOLOJİ SONUCU
TETKİTLER
SONUÇ UNİTE REFERANS
GRAM BOYAMA 0-0

ÜRETRAL AKINTI KÜLTÜRÜ
Geçmiş olsun....Senin tahlildeki urelral akıntı nasıl alındı kendiliğinden mi geldi yoksa penis icine pamuklu çubuk sokup mu aldılar? Cinsellikle ilgili sorunlar enjeksiyondan önce de varmiydı?
kenan

Mesaj gönderen kenan »

cinsellikle ilgili sıkıntılar hastalık girmeden 3 ay önce başladı sonra birden bire bu rahatsızlık 1 gün içinde çöküverdi penise yanma ağrı girdi böbreklere mideye vurdu sonra ağrılı boşalma felan sonraları batma yara acısı gibi penisin altında acı üretal akıntı prostatda prmakla baskı yapıldıkdan sonra çıkan sıvı penisin ucuyla cubukla alındı idrar tahlili yaapdırdım bide yanlız idararrımda bol lokosit görüldü önceki idrarda lokosit 1 2 di dokdorda şaırdı bu basıl oldu diye şüpeli ilişkin oldumu diye olmadı gercekdende 3 4 iğne verdi bide hap verdi pyolsty şuan şükür iyim havalar soğudu korkuyorum su yazıyorum ben belediyede dışarda 10 saat yürüyorum kendimi sıcak tutcam ama korkuyorum freemen sence piskolojikmi abi bu cinsellik durumu
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

kenan yazdı:cinsellikle ilgili sıkıntılar hastalık girmeden 3 ay önce başladı sonra birden bire bu rahatsızlık 1 gün içinde çöküverdi penise yanma ağrı girdi böbreklere mideye vurdu sonra ağrılı boşalma felan sonraları batma yara acısı gibi penisin altında acı üretal akıntı prostatda prmakla baskı yapıldıkdan sonra çıkan sıvı penisin ucuyla cubukla alındı idrar tahlili yaapdırdım bide yanlız idararrımda bol lokosit görüldü önceki idrarda lokosit 1 2 di dokdorda şaırdı bu basıl oldu diye şüpeli ilişkin oldumu diye olmadı gercekdende 3 4 iğne verdi bide hap verdi pyolsty şuan şükür iyim havalar soğudu korkuyorum su yazıyorum ben belediyede dışarda 10 saat yürüyorum kendimi sıcak tutcam ama korkuyorum freemen sence piskolojikmi abi bu cinsellik durumu
dostum geçmiş olsun.inşallah en kısa zamanda cinsellik sorununda çözülür.soğuklar için kalın çoraplar ve içlik giymeni öneririm.
kenan

Mesaj gönderen kenan »

abi ben enjeksiyonun yararını gördüm iyim şükürler olsun allah bida bu hastalığı bana göstermez işl piskoloji kalmadı çünkü umarım sende iğleşirsin yanlız korkma allah büyük de zinayada uzak durmalıyız abi allaah zinayı boşuna yasaklamamış yanlız bu enjeksiyon basit bir şey değil allah korkusu olan işini iyi bilen tek derdi para olmayan hastasının geleeceni düşünen dokdorları bulmak lazzım
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

haklısın kardeşim.bu hastalık için ön yargısız herkes her şeyi denemeli bence.her zaman söylerim bu hastalık kendi kendine iyileşen bir hastalık değil.hiç bir şey yapmazsan ölene kadar üzerinde kalır.konyadaki doktordan fayda gören sanırım 3.kişisin..zaten adam 3 kişiye enjeksiyon yaptı.hepside fayda gördü.şeytan kulağına kurşun..
kenan

Mesaj gönderen kenan »

memet diye bi arkadaş vardı telde görüşdüm allah ondanda razı olsun beni bilgilendirdi dokdora şikayetlerimi anlattım hemen enjeksiyona yönlendirmedi bir kaç hap verdi geçmedimi dedi testlerimde çıkmışdı mikrop bulundu istiyosan enjeksiyon yapalım dedi olur dedim durum bu 4 enjeksiyon oldum iyim şuanda bi ağrız sızı yanma olmaz bakteri tamamen temizlenmişdir işl cinselliğimde düzeldimi allahdan başka bir şey istemem paranın dünyanın boş olduğunu sağlığın daha önemli olduğunu anladm
kenan

Mesaj gönderen kenan »

kadir abide sağolsun dertlerimi dinledi hiç kulak arkası etmedi bilgilendirdi oda bilgili biri saolsun vitamin takviyesinide düşünüyorum vucud güçlü olamalı bende b12 vitamin eksikliği var sınırda vucud hastalanmamamsı için hiç dikkat etmiyordum şimdi köpek gibi vucudumu düşünüyorum
kenan

Mesaj gönderen kenan »

bu enjeksiyon işine bazı üniversite hastaneleride başlamş diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum ankara numuneyi felan duydum selcuklu tıp fakültesini duydum net bilgim yok duyum sadece
halilhalil

Mesaj gönderen halilhalil »

Kenan abi suan iyisiniz dimi
kenan

Mesaj gönderen kenan »

şükür iyiğim ama soğuklar etkiliyor 5 dakkada olsa yanma oluyor çok ağaz burası ben 10 saat felan soğukda geziyorum su yazıyorum durmadan yürüyorum
halilhalil

Sevindim abi iyi olmana inş bizlerde olacagız
halilhalil

Abi merak ettigim şu cinsel istek yerine geldimi ve agrılar tamamıyla bittimi kusura bakma sorma amacım bende enjeksiyon düsünüyorum o yuzden
kenan

Mesaj gönderen kenan »

yok cinsel arzu ve uyarılma sıfır yüzde 90 iyim gecenlerde 8 aydan sonra 1 gün sadece cinsel arzu yerine geldi o gün 2 kere boşaldım bidada gelmedi varmı böle cinsel yönden sorunu olan piskolojikmi prostatdanmı anlayamadım
kenan

Mesaj gönderen kenan »

enjeksiyondan olmadı bu cinsel sorunlar hastalık olmadan 2 ay önce felan bşladı zaten
kenan

Mesaj gönderen kenan »

ARKADAŞLAR BAKIN BEN ENJEKSİYONA KİMSEYİ YÖNLENDİRMİYORUM REKLAMDA OLSUN İSTEMEM HERKESİN KENDİ KARARI ŞÜKÜRLER OLSUN BAKTERİ ÇIKMADI DURUMUMDA İYİ BUNU YAZIM DEDİM HERKES DURUMUNU TEDAVİSİNİ YAZIYOR NORMAL KALCADAN İĞNE OLUP İĞLEŞEN ABİLERİMİZDE BU ŞEKİLDE İYİ OLDUNU YAZMIŞ YAZMASAM ŞİMDİ OLMAZDI BURDA ABİLER YAZMIŞ SORU SORDUM TEDAVİ ŞEKİLLERİNİ DİNLEDİM BENDE BU enjeksiyon TEDAVİ ŞEKLİNE KARAR VERDİM İYİ OLCAMI OLMICAMI HİÇ BİR BİLGİM YOKDU ALLAH BÜYÜK DEDİM GİTTİM ENJEKSİYON OLDUM ALLAHA ŞÜKÜR TERS BİR DURUM OLMADI DAHA İĞİ OLURUM İŞL BU HASTALIKDAN VE BAKTERİDEN TAMAMEN KURTULMUŞUMDUR İŞL ALLAH BİDA YAŞATMAZ İŞL AMA HER ENJEKSİYON OLAN İĞLEŞİR YARARI OLUR DİYEMEM kadir abi mesala enjeksiyon olup daha kötü olduğunu yazmış ve teldede söledi abi ÖNEREMEM YANİ İNSAN OĞLU İYİ OLUR KENDİNDEN BİLİR KÖTÜ OLUR KARŞISINDA İNSANDAN BİLİR BEN SADECE DURUMUMU YAZIM DEDİM HANİ BURDA BİLGİLERDEN ABİLERDEN BİLGİ AL YARARLAN İĞİ OLUNCADA HİÇ DURUMUNU BİLDİRMEDEN SİKDİR OLUP GİDİM ŞURDAN DİYEMEM O YAPIDA İNSAN DEĞİLİM İĞİ ARAŞDIRIN İYİ SORUN KENDİNİZ KARAR VERİN BEN YANILTMAM KARIŞMAM HERKES KENDİSİ BİLİR KADİR ABİ MESALA TEDAVİ ŞEKLİ İĞNE VE ANTİBİYOTİKMİŞ VİTAMİNLER YAZMIŞ ADAMA SORDUM BİLGİ VERDİ SAOLSUN AMA İSTANBULA UZAK OLUNCA gidemedim iş yerinden izin almam zordu gitcekdim yoksa ben ve bütün hastalara acil şifalar bu şerepsiz hastalıkdan hepimiz kurtuluruz işl ii geceler..
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Kardes enjeksiyon yaptirmadan once agri ve idrar sorunun var miydi senin? Cinsel sorun var onu anladim da, sanki enjeksiyondan once de pek agri ve idrar sorunun yoktu diye hatirliyorum ben. Yanlis mi hatirliyorum?

Enjeksiyondan once ve sonra degisen ne oldu isin bu kismini tam anlamadin ben.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
kenan

Mesaj gönderen kenan »

idrar sorunum yokdu ağrı vardı penisde ağrı ve ağrılı boşalma enjeksiyondan önce penisde ağrı yanma penisin altında içinde yara acısı gibi acı yanma ağrılı boşalma menin yoğurtsu bozuk sarımsı akması penisde batmalar penisin ucuna doğru içerden çubuk var gibi işerken idarar sapsarı ve kanla karışıkdı ağrılar acılar yanmalar penise birden bire çökdü böbreklerime mideme vurdu sırtımın sağına soluna vurdu dokdora koşdum 1 2 sonra daha ne sayım büssürü sorun ama idrar yaparken yada yapdıkdan sonra yanma idrarı kesik yapma yada yapamama durumu yokdu işerken idarar bakım derdim sapsarı kan karışıkdı hatırladım bu piskoloji kalmadı için bu kadar hatırlıyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

kenan yazdı:ARKADAŞLAR BAKIN BEN ENJEKSİYONA KİMSEYİ YÖNLENDİRMİYORUM REKLAMDA OLSUN İSTEMEM HERKESİN KENDİ KARARI ŞÜKÜRLER OLSUN BAKTERİ ÇIKMADI DURUMUMDA İYİ BUNU YAZIM DEDİM HERKES DURUMUNU TEDAVİSİNİ YAZIYOR NORMAL KALCADAN İĞNE OLUP İĞLEŞEN ABİLERİMİZDE BU ŞEKİLDE İYİ OLDUNU YAZMIŞ YAZMASAM ŞİMDİ OLMAZDI BURDA ABİLER YAZMIŞ SORU SORDUM TEDAVİ ŞEKİLLERİNİ DİNLEDİM BENDE BU enjeksiyon TEDAVİ ŞEKLİNE KARAR VERDİM İYİ OLCAMI OLMICAMI HİÇ BİR BİLGİM YOKDU ALLAH BÜYÜK DEDİM GİTTİM ENJEKSİYON OLDUM ALLAHA ŞÜKÜR TERS BİR DURUM OLMADI DAHA İĞİ OLURUM İŞL BU HASTALIKDAN VE BAKTERİDEN TAMAMEN KURTULMUŞUMDUR İŞL ALLAH BİDA YAŞATMAZ İŞL AMA HER ENJEKSİYON OLAN İĞLEŞİR YARARI OLUR DİYEMEM kadir abi mesala enjeksiyon olup daha kötü olduğunu yazmış ve teldede söledi abi ÖNEREMEM YANİ İNSAN OĞLU İYİ OLUR KENDİNDEN BİLİR KÖTÜ OLUR KARŞISINDA İNSANDAN BİLİR BEN SADECE DURUMUMU YAZIM DEDİM HANİ BURDA BİLGİLERDEN ABİLERDEN BİLGİ AL YARARLAN İĞİ OLUNCADA HİÇ DURUMUNU BİLDİRMEDEN SİKDİR OLUP GİDİM ŞURDAN DİYEMEM O YAPIDA İNSAN DEĞİLİM İĞİ ARAŞDIRIN İYİ SORUN KENDİNİZ KARAR VERİN BEN YANILTMAM KARIŞMAM HERKES KENDİSİ BİLİR KADİR ABİ MESALA TEDAVİ ŞEKLİ İĞNE VE ANTİBİYOTİKMİŞ VİTAMİNLER YAZMIŞ ADAMA SORDUM BİLGİ VERDİ SAOLSUN AMA İSTANBULA UZAK OLUNCA gidemedim iş yerinden izin almam zordu gitcekdim yoksa ben ve bütün hastalara acil şifalar bu şerepsiz hastalıkdan hepimiz kurtuluruz işl ii geceler..
İsmim gectigi icin yorum yapma zorunlulugunu hissettim.Evet Kenan kardesimizle enjeksiyon konusunda istisarelerimiz oldu..bazi merak ettigi konular hakkinda kendisiyle bilgi alisverisinde bulunduk..kendisi bahsettigi gibi semptomlarda tam sifirlanma olmamasi ile beraber iyi oldugundan bahsediyor...yanliz cinsellik konusunda bazi sikayetleri var...onunda psikolojik oldugu kanisindayim.Yanliz prostatit hastalari ilk akut donemlerde alevli bir sekilde klasik butun semptomlari siddetli bir sekilde yasarlar..daha sonralari semptomlar siddetini azaltir..fakat bakteri iyice prostatin icine yerlesir.Sikayetlerin siddeti azalir fakat sureklilik arz eder..İnsallah Kenan kardesimiz bu enjeksiyonla tamamen kurtulurda bu forumda sevincli yazilarini okuruz.
Kendisine buradan sifalar dilerim.
kenan

Mesaj gönderen kenan »

allah razı olsun abi senden tşk