Sonunda bir teşhis koyan Dr oldu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Bulutbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Sonunda bir teşhis koyan Dr oldu

Mesaj gönderen Bulutbey »

Bugün hastanedeydim arkadaşlar bir buçuk senedir farklı bir tanı koyuldu. İdrar, kan tahlili verdim birde ultrasona girdim tahliller sonucunda interstisyel sistit,akut prostatit ve beraberinde gelen organik kaynaklı impotans teşhisi koyuldu.
İlaclarim tranko buskas , zinco 220 ve elmiron 100 mg
Benim şikayetlerim pelvik kasılmalar cinsel isteksizlik sertleşme yitikligi hiç eski libidomu bulamamak ayrıca ayak üşümesi testislerde yanma dolgunluk hissi penis kökünde iltihap hissiyat li ağrı belki aynı durumu yaşayanlar varsa bilginize
UNKAPANI
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Sonunda bir teşhis koyan Dr oldu

Mesaj gönderen UNKAPANI »

Hangi hastane dr
tounela
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen tounela »

Hangi hastaneye gittiniz, şu an nasılsınız? Hâlâ semptomlar devam ediyor mu???
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Bulutbey yazdı:hiç eski libidomu bulamamak ayrıca ayak üşümesi t
O bir daha hiç gelmeyecek Bulut Bey, üzgünüm... Çok nadir geri geldiği görülüyormuş onun. Forumda sadece birkaç arkadaşta geri gelmiş. Ağrılardan ve yanmalardan kurtulmak öncelikli amaç olmalı. Ayak üşümesi bende de var, o da hiç geçmiyor. 1 aydır iyi durumdaydı ama havalar biraz soğumaya başlayınca başladı yine. Kullanmadığım şey de kalmadı artık. Anladım ki bu hastalıktan uzun seneler boyunca çekeceğimiz var. 2 sene sonra veya daha önce geçerse eğer, şükredeceğim. Tek umudumuz yeni haberimiz olan karışım.
Uzun21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Uzun21 »

Bulutbey yazdı:Bugün hastanedeydim arkadaşlar bir buçuk senedir farklı bir tanı koyuldu. İdrar, kan tahlili verdim birde ultrasona girdim tahliller sonucunda interstisyel sistit,akut prostatit ve beraberinde gelen organik kaynaklı impotans teşhisi koyuldu.
İlaclarim tranko buskas , zinco 220 ve elmiron 100 mg
Benim şikayetlerim pelvik kasılmalar cinsel isteksizlik sertleşme yitikligi hiç eski libidomu bulamamak ayrıca ayak üşümesi testislerde yanma dolgunluk hissi penis kökünde iltihap hissiyat li ağrı belki aynı durumu yaşayanlar varsa bilginize
Penis kökündeki ağrı nasıl? Bende de var yumuşakken ağrı yok fakat hissiyat yok kökde. Sertleşmede sorun yok ama bu sefer penis kökü ereksiyondan sonra acıyor kırılmış gibi?
Bulutbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Bulutbey »

Targocid yazdı:
Bulutbey yazdı:hiç eski libidomu bulamamak ayrıca ayak üşümesi t
O bir daha hiç gelmeyecek Bulut Bey, üzgünüm... Çok nadir geri geldiği görülüyormuş onun. Forumda sadece birkaç arkadaşta geri gelmiş. Ağrılardan ve yanmalardan kurtulmak öncelikli amaç olmalı. Ayak üşümesi bende de var, o da hiç geçmiyor. 1 aydır iyi durumdaydı ama havalar biraz soğumaya başlayınca başladı yine. Kullanmadığım şey de kalmadı artık. Anladım ki bu hastalıktan uzun seneler boyunca çekeceğimiz var. 2 sene sonra veya daha önce geçerse eğer, şükredeceğim. Tek umudumuz yeni haberimiz olan karışım.

Merhaba öncelikle verdiğiniz bilgi için teşekkür ediyorum.Bana interstisyel sistit ve akut proststit tanısı koydu doktor kan ve idrarla çözemedim gitti verdiği ilaçları kullanıyorum yanmayı ağrıyı azaltıyor ama cinselliğe bir çözüm bulamıyorlar arkadaş.
hakanboran47
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hakanboran47 »

Hangi hastane doktor ismi yazarmısınız abi