Tüm Sonuçlarım ve Takdir Sizlerin Çıldırmalık

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Targocid

Re: Tüm Sonuçlarım ve Takdir Sizlerin Çıldırmalık

Mesaj gönderen Targocid »

Geçer, geçer. Sabredin ve kafaya takmayın. Semptomlar nedir ki ya? Çoğu psikolojikmiş, kafaya takmayınca geçiyormuş bu hastalık 1, 2 senede. Lökositinizi stabil tutun. Doku hasarı vardır. Aylarca antibiyotik kullanmaya da gerek yok. Kıps.
Targocid

Masaj yerine de ağrı olan yeri kendiniz ovun. Geçtiğini göreceksiniz. :D
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Targocid, burası dalga geçilecek bir platform degil. Bu sekilde devam edersen üyeligin silinir.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Daha iki gün önce dalğa geçenlerin (maymundan gelmiş insanlar falan filan) üyeligi neden silinmedi Targocid' in üyeliği siliniyor.Yemin ederim Targocidi tanımam O çirkin konuşmada benim kabahatim yokken konuyu sonlandırdıgınızda neden sade benim adımı zikrettiniz.Bende bu kırıldım Kadir bey bilginize
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

O kisi ikaz aldi kardesim. Bak adam yazmiyor artik. Sen hala devam ediyorsun. Siz hala konuyu uzatiyorsunuz.
Targocid

Benim konudan haberim yok. Geçen günkü istişare ile ilgiliyse okumadım bile yazılanları çıktıktan sonra. Hep aynı şeyler çünkü, okumamın bir anlamı yok. Ben hastalıkla ilgili fikir beyan ederken adam direkt şahsıma bir şeyler dedi de önemli de değil, okumanın bir faidesi yok. Aynı tarz yazıları en az 20-25 defa görmüşümdür forumda. Bahsetmek istediğim bu hastalığın geçmemesiydi ki öyle. Bunu tecrübeli arkadaşlar da biliyor. Şahsıma bir şey söylendiyse de umursamam. İlk defa olmuyor bu forumda bu. Zaten, ben de pek girmeyi düşünmüyorum artık. İnsanlarla da bu yüzden iletişim kurma taraftarı değilim, herkes şikayet ediyor bu hastalıktan ama gerçekleri zikredince üstüne çullanıyorlar. Denenebilecek şeylerin hepsinin de abstresini oluşturduk artık kafamızda. Benim, birkaç bir şey daha kaldı deneyeceğim, şikayetlerim geçmezse kalıcı çözümleri düşünüyorum zaten burada belirttiğim gibi. Ben, ne düşünüyorsam onu yazıyorum çünkü. Kimsenin de bana vay efendim sen şöylesin, böylesin demeye hakkı olduğunu düşünmüyorum. Rumuzum geçtiği için belirtmek istedim.