İltihabin bittiğini ultrasona bakarak söyledi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
pricefly
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

İltihabin bittiğini ultrasona bakarak söyledi

Mesaj gönderen pricefly »

Gittiğim bı doktorda antibiyotik tedavisi gördüm iğne + tetradox+ xatral ancak pek işe yaramadi ne ereksiyon anlamında ne ağrı sızı anlamında. Sonra kontrole gittimde ultrasonla bakarak prostat bölgesine iltihabin bittiğini söyledi lakin bana mantıklı gelmedi bu olay. Hem ağrı ve sizilarimin devam etmesi hem de ultrasonla iltihaba bakılıyor mu bu şekilde akıl sır erdiremedim. Ereksiyon için kanlanmayi artırıcı ilaçlar verdi. Çok kullanmak istemiyorum bunları. Antibiyotik tedavisini bitirdi. Ne yapmam lazım sizce arkadaşlar yardim edin ?
Hsyncnk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: İltihabin bittiğini ultrasona bakarak söyledi

Mesaj gönderen Hsyncnk »

Devam eden şikayetleriniz neler acaba?
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

bağzı doktorlar elde bir veri yok ise asla ve asla ilaç yazmıyor. sanada ilaç yazmamak için bu gerekçeyi söylemiş. tabikide göbekten sallamış ultrasonlar ile bu sorun tespit edilebilse bütün forum parmak attırıyor her hafta. ben çok şanslıymışım ya 20 ye yakın tahlil sonucum var. türkiyede sayılı hastanalerde yapılan testler var elimde buna rağmen dünya kadar ilaç yazıyorlar bu iyi birşey değil ama kafama göre içmiyorum sonucda en az 2 doktora danışıyorum. ilacsız gönderseler hiç düzelemicez böyle yanlışda olsa geç de olsa bi şekilde düzelme ihtimalimiz var.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ultrasonla iltihaba bakılmaz. öyle olsaydı herkes bakardı. bazı doktorlar böyle işte.
freddy310
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen freddy310 »

Ultrason prostatın boyutlarını gösterir. Enfeksiyonun bitip bitmediğini lökosit ölçümü ile anlayabilrsin. Hatta bazı durumlarda lökosit çıkmaz ama enfeksiyon devam eder. Ultrasonla olmaz.