KONYA DA İYİ BİR ÜROLOG LAZIM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Hakan42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

KONYA DA İYİ BİR ÜROLOG LAZIM

Mesaj gönderen Hakan42 »

Arkadaşlarım hepinize kucak dolusu merhabalar.. İnşallah hepiniz tez zamanda şifa bulursunuz. Ben de 2019 yılından beri bu hastalığı çekiyorum. Cinsel geçmiş var başlamasında. Forum'u yeni keşfettim ve hemen üye oldum. Konya'da prostat sıvısından lökosit takibi ile çalışan ürolog var mı bildiğiniz.
Furkanal

Re: KONYA DA İYİ BİR ÜROLOG LAZIM

Mesaj gönderen Furkanal »

Konyada cok fazla sayida, kaliteli bilinen, aralarinda dekanin dahi bulundugu urologlara hastaligimin en basinda gittim hepsi uretra darligi demisti. Ameliyat noktasina getirmislerdi beni direk. Konya’da prostat sivisindan lokosit takibi yapan doktorun olduguna ihmal vermemekle beraber ben de yanit bekliyorum umarim vardir.. Akademi Konya’da Ali Cenker felan yapiyor mu mesela? Bir surpriz surda yapan biri soylense keske
Hakan42

Mesaj gönderen Hakan42 »

Allah beterinden korusun ama bu hastalıkla yaşamak istemiyorum.Yoksa eğer İstanbul'a gitmekten başka çare yok. Klasik doktorların klasik tedavileri mahvedecek çünkü.
Furkanal

Benimde alevli donem baya uzun surdu su an. Boyle devam ederse haftaya ben de gitmeyi dusunuyorum.
Hakan42

Mesaj gönderen Hakan42 »

Konya da Mehmet Ardıç ismi geçiyor forumda o yapar mı ki lökosit takibi.. Bir isim çıksa define varmış gibi koşucam valla:) İstanbul bir yandan yol bir yandan konaklama hastane masrafları derken ve 4-5 sefer en az gidiş dönüş yaptığımızı düşünürsek pahalıya patlayacak ama son çare gidicem ben de haftaya Zafer OYMAN'a Konya da yoksa bu işi yapan ..
Furkanal

Hakan42 yazdı:Konya da Mehmet Ardıç ismi geçiyor forumda o yapar mı ki lökosit takibi.. Bir isim çıksa define varmış gibi koşucam valla:) İstanbul bir yandan yol bir yandan konaklama hastane masrafları derken ve 4-5 sefer en az gidiş dönüş yaptığımızı düşünürsek pahalıya patlayacak ama son çare gidicem ben de haftaya Zafer OYMAN'a Konya da yoksa bu işi yapan ..
Ben de tek seferde bitmedigi icin masrafindan dolayi erteliyorum birazda. Zafer Hoca’nin ilk kuru ise yaramisti bende, inaniyorum tedavisine. Mehmet Ardic’in tedavisi cok farkli, lokosit takibi yapmiyor bildigim kadariyla ve tercih edilmiyor. Ben de dusunmuyorum zaten, daha kotu sonuclari dogurabilme ihtimali olan bir tedavi uyguluyor.