Self masaj vs Bosalma

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Self masaj vs Bosalma

Mesaj gönderen bb544 »

bakbak yazdı:allah rızası için birisi şu masajı anlatsın ya daha yeni çıktım duşta 1 saattir arıyorum yok bulamadım çömeliyorum orta parmagı sokuyorum da nerde bu organ nasıl bısey dokununca bısey mı hıssetmem gerek. doktorda löpur löpur gelen sıvıdan eser yok cunku prostatı bulamıyorum boru gibi bişeyler var onlara mı bastırcam
Mesane doluyken dene bide öyle daha belirgin oluyor prostat zaten prostat sert degilse ondan anlayamıyorsundur
Allah büyük :roll:
Orhanbasak
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Mesaj gönderen Orhanbasak »

6 ile 8 cm içerde hafif hafif önce bastır orada hafif şişlik hissedersin önce sol tarafa sonra ortaya daha sonra sağ tarafa sirasiyla üstten alta doğru bastırın zamanla bunu yaparsın ben parmağınla yapmiyorum üst kısmı yuvarlak bel kısmı ince parmak kalinliginda oklava türevi parca ile yapıyorum kesin getiriyor
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen bakbak »

Orhanbasak yazdı:6 ile 8 cm içerde hafif hafif önce bastır orada hafif şişlik hissedersin önce sol tarafa sonra ortaya daha sonra sağ tarafa sirasiyla üstten alta doğru bastırın zamanla bunu yaparsın ben parmağınla yapmiyorum üst kısmı yuvarlak bel kısmı ince parmak kalinliginda oklava türevi parca ile yapıyorum kesin getiriyor
çömelerek mi yapıyorsunuz ?
6-8 demek orta parmagın hepsı gıbı bısey yapıyo yanı dımı o zaman rektuma gırer gırmez degıl daha ılerde mı bu organ? dokununca bısey hıssedıyo muyuz hanı anlayabılır mıyım ah bu prostat dıye ?
Orhanbasak
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Mesaj gönderen Orhanbasak »

Hafif bastırınca hissediyorsun ben yerini öğrendiğim için zor olmuyor bende zamanında birkaç defa parmakla denedim yapamadım telini yazarsan nasıl parca kullandığımı wapsaptan atarim
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen bakbak »

Orhanbasak yazdı:Hafif bastırınca hissediyorsun ben yerini öğrendiğim için zor olmuyor bende zamanında birkaç defa parmakla denedim yapamadım telini yazarsan nasıl parca kullandığımı wapsaptan atarim
mesaj attım hocam
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Normalde benden cok zor sivi geliyor en iyi doktorlar yapsa bile ,3-4 seferdir yapmaya calisiyordum ilk defa bugun 1 damla sivi getirdim ama Doktor yaparken prostatimda cok agrili bir yer var hafif sola dogrumu goturuyor ne yapiyosa orayi buluyor ve cok canim yaniyor ,kendim kesinlikle orayi bulamiyorum yani sol parmagi tamamen sokuyorum sonuma kadar ve evet sert bisey var o prostat bastirincada belli ediyor his olarak, sagina soluna duz yapiyorum hatta sivida geldi ama dedigim gibi o sert nodullu iltihapli yeri kesinlikle elimle bulamiyorum boyle hoca oraya bastirdikca resmen bagiriyorum ama diger yerlere bastirinca oyle degil , gectigimiz gunlerde o sekilde hoca oraya bastira bastira masaj yapti ve 5 gun inanamadim penis ici hissim idrar hislerim akisi normale donmustu mucizemi dedim ama 5. Gunun aksami yine ayni oldum kendim aletle veya parmakla onu yapabilsem biraz uzun yapicam ama doktorlar yoruluyor pek uzun yapamiyor bide benim prostat geregi normal birine 30 saniye ise bana resmen 2 dakika lazim prostatim sert kalsifikasyon var diyenler oldu Mr da kist cikti vs vs bazi arkadaslar fasir fasir su akiyor diyorlar hayret ediyorum en baba masaji ile unlu Doktorun 30 saniyede sivi cikaramadigi oldu icine sokarak almisti bi kere ,uzun uzun orayi bosaltmadan duzenli sekilde bu isi cozemeyecegim bunu anladim amazondan masaj aleti soyledim daha gelmedi ups getirirse gelecek insallah turkiyeye gelmis gumrukte imis ,kafam karisik acaba bu sekilde Elle yapinca dahami kotu yapiyorum vs diye su isin uzmani olan benim duruma benzer arkadaslar varsa yesillendirirse cok memnun kalacagim
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

canadianguy1 yazdı:Normalde benden cok zor sivi geliyor en iyi doktorlar yapsa bile ,3-4 seferdir yapmaya calisiyordum ilk defa bugun 1 damla sivi getirdim ama Doktor yaparken prostatimda cok agrili bir yer var hafif sola dogrumu goturuyor ne yapiyosa orayi buluyor ve cok canim yaniyor ,kendim kesinlikle orayi bulamiyorum yani sol parmagi tamamen sokuyorum sonuma kadar ve evet sert bisey var o prostat bastirincada belli ediyor his olarak, sagina soluna duz yapiyorum hatta sivida geldi ama dedigim gibi o sert nodullu iltihapli yeri kesinlikle elimle bulamiyorum boyle hoca oraya bastirdikca resmen bagiriyorum ama diger yerlere bastirinca oyle degil , gectigimiz gunlerde o sekilde hoca oraya bastira bastira masaj yapti ve 5 gun inanamadim penis ici hissim idrar hislerim akisi normale donmustu mucizemi dedim ama 5. Gunun aksami yine ayni oldum kendim aletle veya parmakla onu yapabilsem biraz uzun yapicam ama doktorlar yoruluyor pek uzun yapamiyor bide benim prostat geregi normal birine 30 saniye ise bana resmen 2 dakika lazim prostatim sert kalsifikasyon var diyenler oldu Mr da kist cikti vs vs bazi arkadaslar fasir fasir su akiyor diyorlar hayret ediyorum en baba masaji ile unlu Doktorun 30 saniyede sivi cikaramadigi oldu icine sokarak almisti bi kere ,uzun uzun orayi bosaltmadan duzenli sekilde bu isi cozemeyecegim bunu anladim amazondan masaj aleti soyledim daha gelmedi ups getirirse gelecek insallah turkiyeye gelmis gumrukte imis ,kafam karisik acaba bu sekilde Elle yapinca dahami kotu yapiyorum vs diye su isin uzmani olan benim duruma benzer arkadaslar varsa yesillendirirse cok memnun kalacagim
Hocam kist hangi mr da görüldü abdomen mi ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
canadianguy1

Hergele yazdı:
canadianguy1 yazdı:Normalde benden cok zor sivi geliyor en iyi doktorlar yapsa bile ,3-4 seferdir yapmaya calisiyordum ilk defa bugun 1 damla sivi getirdim ama Doktor yaparken prostatimda cok agrili bir yer var hafif sola dogrumu goturuyor ne yapiyosa orayi buluyor ve cok canim yaniyor ,kendim kesinlikle orayi bulamiyorum yani sol parmagi tamamen sokuyorum sonuma kadar ve evet sert bisey var o prostat bastirincada belli ediyor his olarak, sagina soluna duz yapiyorum hatta sivida geldi ama dedigim gibi o sert nodullu iltihapli yeri kesinlikle elimle bulamiyorum boyle hoca oraya bastirdikca resmen bagiriyorum ama diger yerlere bastirinca oyle degil , gectigimiz gunlerde o sekilde hoca oraya bastira bastira masaj yapti ve 5 gun inanamadim penis ici hissim idrar hislerim akisi normale donmustu mucizemi dedim ama 5. Gunun aksami yine ayni oldum kendim aletle veya parmakla onu yapabilsem biraz uzun yapicam ama doktorlar yoruluyor pek uzun yapamiyor bide benim prostat geregi normal birine 30 saniye ise bana resmen 2 dakika lazim prostatim sert kalsifikasyon var diyenler oldu Mr da kist cikti vs vs bazi arkadaslar fasir fasir su akiyor diyorlar hayret ediyorum en baba masaji ile unlu Doktorun 30 saniyede sivi cikaramadigi oldu icine sokarak almisti bi kere ,uzun uzun orayi bosaltmadan duzenli sekilde bu isi cozemeyecegim bunu anladim amazondan masaj aleti soyledim daha gelmedi ups getirirse gelecek insallah turkiyeye gelmis gumrukte imis ,kafam karisik acaba bu sekilde Elle yapinca dahami kotu yapiyorum vs diye su isin uzmani olan benim duruma benzer arkadaslar varsa yesillendirirse cok memnun kalacagim
Pelvik-alt abdomen
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

canadianguy1 yazdı:
Hergele yazdı:
canadianguy1 yazdı:Normalde benden cok zor sivi geliyor en iyi doktorlar yapsa bile ,3-4 seferdir yapmaya calisiyordum ilk defa bugun 1 damla sivi getirdim ama Doktor yaparken prostatimda cok agrili bir yer var hafif sola dogrumu goturuyor ne yapiyosa orayi buluyor ve cok canim yaniyor ,kendim kesinlikle orayi bulamiyoru...
Pelvik-alt abdomen
ağabey bu forumda bir arkadaş da kist görüldüğünü söyledi de bu kistler ile ilgili detaylı bilgi var mı ? Asemptomatik mi ? Herhangi bi probleme sebebiyet verir mi ? Tedavi edilmeli mi tedavisi nasıldır ? Yerli kaynaklar çok eksik çoğu da kopyala yapıştır yapmış.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
canadianguy1

Hergele yazdı:
canadianguy1 yazdı:
Hergele yazdı:
Pelvik-alt abdomen
ağabey bu forumda bir arkadaş da kist görüldüğünü söyledi de bu kistler ile ilgili detaylı bilgi var mı ? Asemptomatik mi ? Herhangi bi probleme sebebiyet verir mi ? Tedavi edilmeli mi tedavisi nasıldır ? Yerli kaynaklar çok eksik çoğu da kopyala yapıştır yapmış.
Tam bir muamma, doktorlara sorarsan pek bi anlami yok bu kistlerin
ender71
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ender71 »

Orhanbasak yazdı:Hafif bastırınca hissediyorsun ben yerini öğrendiğim için zor olmuyor bende zamanında birkaç defa parmakla denedim yapamadım telini yazarsan nasıl parca kullandığımı wapsaptan atarim

Bende mesaj attım özeline bakabilirmisin
Tşk..