Menide kahverengi parçacıklar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mehmet123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Menide kahverengi parçacıklar

Mesaj gönderen mehmet123 »

Arkadaşlar 4 aydır menimde küçük küçük(susam gibi) kahverengi parçalar görüyorum. Bazen afedersiniz büyük tuvaletini yaptıktan sonra penisten akıntı olur biraz.Bu kahverengi parçaları büyük tuvaletimi yaptıktan sonra penisten gelen akıntıda da görüyorum. Yaşım 43. idrarda yanma, boşalırken yanma, yada ağrı yok. Sık idrara gitme yok. Sadece bu aralar popomda bir dolgunluk hissi var. Ama hemoroid de olduğu için ondan mı yoksa prostattan mı bilmiyorum.
2 defa ürüloga gittim. idrar srtip testi ve idrar mikroskobi testleri yapıldı. Her şey normal. Kan tahlilinde PSA ve CRP normal çok şükür. İlk gittiğim doktor 1 kutu 500 lük cipro verdi gönderdi. Aslında düzelmiş gibiydi en azından gözle görülür kahverengi pıhtılar yok olmuştu. 2-3 hafta sonra yine başladı. Sonra başka bir üroloğa gittim. Orada yapılan kan ve idrar tahlilleri de çok şükür normal çıktı.O doktorda 2 kutu cipro(750mg) ve 2 kutu tetradox(100mg) verdi sabah akşam günde 2 defa 15 gün boyunca iç dedi. Geçmezse gel dedi. Şuan ilaçları kullanıyorum.
Bu durumda olan arkadaş var mı nasıl bir yol izlediler. Nette gezinirken bu siteyi gördüm.
ALLAH tüm tüm hasta olan din kardeşlerimize ve bu forumda bulunan din kardeşlerimize yanı sıra bize de ŞAFİ ismiyle en kısa sürede şifa verir İNŞALLAH.Amin.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Menide kahverengi parçacıklar

Mesaj gönderen efsane2036 »

Bendede sarı parçalar var spermde kahve rengı olması genelde spermde kan oldugunun goztergesıdır kan degıl ise eger seminel vezikül iltıhabıdır prostatitle tedavısı aynıdır ama zor gecer 1 senedır uğrasıyoruk ben geciremedım
mehmet123

Mesaj gönderen mehmet123 »

Prostat sıvısında lökosit olduğunu söyleyen arkadaşlar sizin sperm de böyle kahverngi pıhtı var mı? Lökosit spermde gözle görülüyor mu?
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Onun için spermıyoğram yapman gerek lökösite bakıyorlar
Haluk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Haluk »

candıda mantarıdır kandıda mantarı gozle cok rahat gozukebılır
mehmet123