Bugün Doktora gittim lökosit 15-20

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Bugün Doktora gittim lökosit 15-20

Mesaj gönderen kadir123 »

Arkadaşlar bende ilk olarak 10 gün önce boşalırken yanma oldu geçerdiye bekledim 10 gün hiç masturbayon yapmadım tuvalete gitmem normaldi idrar yanmam olmuyodu bu ara 4-5 sefer rüyalandım ve ağrı hissetmedim en son 3 gün önce masturbasyon yaptım ve yine yandı daha sonra sık idrar ve idarar yaparken yanmalar oldu bugün Vakit kaybetmemek için doktor zafere gittim lökositim 15-20 arası idrar ve prostatında bakteri var çok ileri seviye değilsin iyileşirsin korkma dedi. Lökosit seviyem sizcede iyi
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Bugün Doktora gittim lökosit 15-20

Mesaj gönderen efsane2036 »

15-20 ıkı kürde düşer merak etme
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

kadir123 yazdı:Arkadaşlar bende ilk olarak 10 gün önce boşalırken yanma oldu geçerdiye bekledim 10 gün hiç masturbayon yapmadım tuvalete gitmem normaldi idrar yanmam olmuyodu bu ara 4-5 sefer rüyalandım ve ağrı hissetmedim en son 3 gün önce masturbasyon yaptım ve yine yandı daha sonra sık idrar ve idarar yaparken yanmalar oldu bugün Vakit kaybetmemek için doktor zafere gittim lökositim 15-20 arası idrar ve prostatında bakteri var çok ileri seviye değilsin iyileşirsin korkma dedi. Lökosit seviyem sizcede iyi
Sürekli rüyalanma bende de olmuşdu hastalık başladığında prostat şiştiği zamanda oluyor sanal oyun oynamak da bana yaramıyor prostatımı şişiriyor bunu tecrübe ettim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Imzekken yazdı:
kadir123 yazdı:Arkadaşlar bende ilk olarak 10 gün önce boşalırken yanma oldu geçerdiye bekledim 10 gün hiç masturbayon yapmadım tuvalete gitmem normaldi idrar yanmam olmuyodu bu ara 4-5 sefer rüyalandım ve ağrı hissetmedim en son 3 gün önce masturbasyon yaptım ve yine yandı daha sonra sık idrar ve idarar yaparken yanmalar oldu bugün Vakit kaybetmemek için doktor zafere gittim lökositim 15-20 arası idrar ve prostatında bakteri var çok ileri seviye değilsin iyileşirsin korkma dedi. Lökosit seviyem sizcede iyi
Sürekli rüyalanma bende de olmuşdu hastalık başladığında prostat şiştiği zamanda oluyor sanal oyun oynamak da bana yaramıyor prostatımı şişiriyor bunu tecrübe ettim
Sanal oyun benzeri heyecan stres verici aksiyonlar prostati şişirebilir dogrudur.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

kadir yazdı:
Imzekken yazdı:
Sanal oyun benzeri heyecan stres verici aksiyonlar prostati şişirebilir dogrudur.
Evet abi şaka gibi geliyor ama gerçekten bunu bir kaç kez yaşadım oyun esnasında ereksiyon olmuyorum ama sürekli mezi dediğimiz sıvı geliyor sönük halde sonrada şikayetler artıyor uzak durmak en mantıklısı