Antibiyotik kombinasyonu ve onemi.

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Antibiyotik kombinasyonu ve onemi.

Mesaj gönderen kadir »

Durumlarini takib ettigim bazi hastalarda gozlemledigim onemli bir gelismeyi paylasmak isterim.Sadece iesef igne ve flexilevoyla iyilesen hastalar var,birde iesef ve flexilevodan yeterli faydayi gormeyen hasta arkadaslar var..ben bu hastalara ilaveten 3haftalik tetradox tedavisi kombinasyonunu onerdim bir arkadasimiz tetradoxu ilave ettiginde agrilarinin azaldigini belirtti ve tedaviye devam ediyor.
Caresiz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Antibiyotik kombinasyonu ve onemi.

Mesaj gönderen Caresiz »

Kadir bey hayirli gunler iesef igne enjeksiyon icin kac tane vurulmamiz lazim Ayrica Flexilova kaclik 500 veya 750 mg almamiz lazim Bu Antibiyotigi Sgk karsilamiyor ayrica Uzman doktorlar yazmak istemiyor teshis Zature teshisi icin yazariz deniliyor.Halbuki prospektusunde Kronik prostatis tedavi yaziyor Isin ozeti Iesef ve Flexilova yi doktor kontrolunde olmadan alamiyoruz.Dolasiyla recete olmayinca enjeksiyon olamiyoruz. Kadir bey siz nasil yaptiniz bu isi Birde Saglik Bakanligi antibiyotik kullanimi azaltimi icin kampanya baslatti eczaneler rcetesiz vermiyorlar Boyle sorunlar yasiyoruz.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

kadir yazdı:Durumlarini takib ettigim bazi hastalarda gozlemledigim onemli bir gelismeyi paylasmak isterim.Sadece iesef igne ve flexilevoyla iyilesen hastalar var,birde iesef ve flexilevodan yeterli faydayi gormeyen hasta arkadaslar var..ben bu hastalara ilaveten 3haftalik tetradox tedavisi kombinasyonunu onerdim bir arkadasimiz tetradoxu ilave ettiginde agrilarinin azaldigini belirtti ve tedaviye devam ediyor.
Abi tetradoxs kombinasyonu dediğin floxilevo bitince mi başlanmali hemen. Ya da tekrar iesef sonrasinda tetradoxs olarak bir tedavi mi.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Caresiz yazdı:Kadir bey hayirli gunler iesef igne enjeksiyon icin kac tane vurulmamiz lazim Ayrica Flexilova kaclik 500 veya 750 mg almamiz lazim Bu Antibiyotigi Sgk karsilamiyor ayrica Uzman doktorlar yazmak istemiyor teshis Zature teshisi icin yazariz deniliyor.Halbuki prospektusunde Kronik prostatis tedavi yaziyor Isin ozeti Iesef ve Flexilova yi doktor kontrolunde olmadan alamiyoruz.Dolasiyla recete olmayinca enjeksiyon olamiyoruz. Kadir bey siz nasil yaptiniz bu isi Birde Saglik Bakanligi antibiyotik kullanimi azaltimi icin kampanya baslatti eczaneler rcetesiz vermiyorlar Boyle sorunlar yasiyoruz.

aile hekimine rica et bazıları yazabiliyor,daha önce yazdıran olmuştu,ben özel klinikde yazdırmistim
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Freeman Kardesim yazamiyorlar denedim Bu genis tedavi yontemi olan antibiyotigi yazmiyorlar para basip eczanane ok verirse aliriz 500 lik 26 tl 750 lik 45 tl fiyat duydum. Eczanelerde vermiyor Uruloglarda yazmiyor Enfeksiyon uzmanlarida bir hastalik turu teshis koyup belki yazar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Caresiz yazdı:Kadir bey hayirli gunler iesef igne enjeksiyon icin kac tane vurulmamiz lazim Ayrica Flexilova kaclik 500 veya 750 mg almamiz lazim Bu Antibiyotigi Sgk karsilamiyor ayrica Uzman doktorlar yazmak istemiyor teshis Zature teshisi icin yazariz deniliyor.Halbuki prospektusunde Kronik prostatis tedavi yaziyor Isin ozeti Iesef ve Flexilova yi doktor kontrolunde olmadan alamiyoruz.Dolasiyla recete olmayinca enjeksiyon olamiyoruz. Kadir bey siz nasil yaptiniz bu isi Birde Saglik Bakanligi antibiyotik kullanimi azaltimi icin kampanya baslatti eczaneler rcetesiz vermiyorlar Boyle sorunlar yasiyoruz.
Caresiz mrb,
Iesef enjeksiyonu kac adet vuralim konusu,sizin prostat sivisi lokosit sayisi ile ilintili...onu bilemedigim icin kac adet olacagini su an bilemem..flexilevo 750 lik olacak..benim bu isi nasil yaptigimi soruyorsunuz...benim tum mesajlarimi dikkatli okuyun lutfen orada cevabi mevcut.slmlar.
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Kadi bey ben bu isi nasil yaptigimi sorunca ilaclari nasil aldiginiz ben yukarida yazdim ne iesef nede 750 lik flexilova yazdiramiyoruz iesef igne ben haric herkes kactane vuralim diyen dolu ben sizi yeni takip ettim gecmisteki sayfalarida okudum. Sizin tedavi yonteminiz bence mantikli ama sorunu siz yada ben anlatamiyorum bu ilaclari doktora yazdiramiyoruz.eczaneler vermiyor. Bir daha size bu isi nasil yaptiniz sormayacagim demek ki rahatsiz olmussunuz iki dir sizden tepki aliyoruz Biz ilaclari recete edemiyoruz lutfen geri donus yapmayalim Insallah sizin tedavi yontemi ile iyilesen cok olur.Doktorlar bu tedavi yontemini uygularlar. Kadir bey Saglikli gunler
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Caresiz yazdı:Kadi bey ben bu isi nasil yaptigimi sorunca ilaclari nasil aldiginiz ben yukarida yazdim ne iesef nede 750 lik flexilova yazdiramiyoruz iesef igne ben haric herkes kactane vuralim diyen dolu ben sizi yeni takip ettim gecmisteki sayfalarida okudum. Sizin tedavi yonteminiz bence mantikli ama sorunu siz yada ben anlatamiyorum bu ilaclari doktora yazdiramiyoruz.eczaneler vermiyor. Bir daha size bu isi nasil yaptiniz sormayacagim demek ki rahatsiz olmussunuz iki dir sizden tepki aliyoruz Biz ilaclari recete edemiyoruz lutfen geri donus yapmayalim Insallah sizin tedavi yontemi ile iyilesen cok olur.Doktorlar bu tedavi yontemini uygularlar. Kadir bey Saglikli gunler
özel hastanedelerdeki doktorlar yazabiliyorlar.mesela akşam bir özel hastanenin aciline gidip durumu oradaki pratisyen hekime anlatırsanız size yardımcı olacaktır.artık biri olmazsa diğerine gideceksiniz.yada özeldeki ürologları tek tek gezeceksiniz.bir iki doktora gittim olmadı demekle olmaz.illaki yazan oluyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Caresiz gunaydin;
Ben bu forumda elimden geldigi kadar tüm sorulara cevap vermeye calisiyorum...amacim sadece yardimci olabilmek..ben iyilestiysem baskalari niye iyilesmesin diye dusunuyorum..bana bu ilaclari dr um recete ediyor..isminide forumda bir kac yerde zikrettim..evet haklisiniz her dr bu ilaclari yazmiyor onuda biliyorum..Tekrar ediyorum kac adet kullanmaniz lokosit sayisi ile ilgili..prostat sivisi lokosit sayisini soylerseniz cevap verebilirim.Gereksiz yere tepki vermek tarzim degil..sadece forumdaki yazilarimi okursaniz bilgilenirsiniz lutfen inceleyin dedim.Cunku surekli ayni seyleri tekrarlamak zor oluyor.Slmlar.