Yok mu tedavi olan

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hizir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Yok mu tedavi olan

Mesaj gönderen hizir »

Kum düşürme döneminde yaşadığın şikayetler bu hastalık ile benzer olabilir. Kendine hemen teşhis koyma. Zaten doktor sana başka bir teşhis koymus. Başka bir hastalık aramana gerek yok. Ayrıca bu forumda algıladığın kadar kotu bir hastalık degil merak etme
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

aearan05 yazdı:Valla hocam bu forumu okuyunca sanki milletin yüzü hiç gülmüyormus gibi hissediyorum. Ben de o duruma düsürdüm kendimi. Aslında toplumda 10 erkekten 1 inde varmış bu durum ama çevremden hiç bildigim yok.
Sizin forumun geriye dönük tümünü okumaniz gerekir bilgi sahibi olabilmeniz için lütfen araştırınız.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

aearan05 yazdı:İnan 3 gündür hatim ettim bütün forumu. Donanım haberdi sanırım, ordan da buldum eski yazılarınızı. Ama çok farklı yorumlamalar var, doktorlar bile aynı görüşte değil sanırım. Yavaş yavaş ögrenmeye çalısıyorum. Anlıyorum sizi de her yeni gelene sürekli aynı seyleri anlatmak yorar insanı. Tesekkürler.
Rica ederim kardesim. Iyilesenler var ama foruma artik girmiyorlar.
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Benim sıkıntım idrar yaparken idrarın içimden gelen beyaz renkte parçaçıklar ve bu gelince idrarım iğne kalınlığında geliyor ve sonra yaptıkça idrar düzeliyor bu dediğim olay büyük tuvalet sırasında oluyor ve o gelen beyaz parçalar sırasında penis dikleşiyor
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Amasyadasin anladığım kadarıyla doktor sana nasıl teşhis koydu tahlillerde bir şey çıkmasa bile belirtilrin ve esas önemli olsan rektal tuşe yaptı mı doktor. Prostat sis ve ateşli olduğunu anlıyorlar genelde ama nedense ilaç vermek yerine yaşamayı öğren diyorlar.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

senin yaşadığın sempromlar neler ki hemen prostatit olduğun sonucuna ulaştın?