Sanırım prostatitim.

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Sanırım prostatitim.

Mesaj gönderen red »

prostatit cinselliğe zarar verebilir.
aynı şekilde benim cinsel performansım da harikaydı sonra bir gün bir anda elektrikler kesilmiş gibi oldu.
öykünüze bakınca kronik prostatite çok benzyor.
ortaalık yatışınca lökosit ölçümü yaptırın, bu süreçte sık boşalmayın cinselliğe zarar verir.
her seferinde şişen prostat sinirlere ve kanallara baskı uygular.
bu arada ben de evliyken ve başka bir ilişkim yokken yaşadım bu durumu, flora bakterileri enfeksiyona neden olmuş.
geçmiş olsun, sağlıklı günler..
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Abi evli adam çocugu kondomlu nasıl yapıcak mantıksız kondomsuz eş ile olmak
red

Mesaj gönderen red »

smclk89 yazdı:
red yazdı:prostatit cinselliğe zarar verebilir.
aynı şekilde benim cinsel performansım da harikaydı sonra bir gün bir anda elektrikler kesilmiş gibi oldu.
öykünüze bakınca kronik prostatite çok benzyor.
ortaalık yatışınca lökosit ölçümü yaptırın, bu süreçte sık boşalmayın cinselliğe zarar verir.
her seferinde şişen prostat sinirlere ve kanallara baskı uygular.
bu arada ben de evliyken ve başka bir ilişkim yokken yaşadım bu durumu, flora bakterileri enfeksiyona neden olmuş.
geçmiş olsun, sağlıklı günler..

hocam ben de prof bisiklet sürüyorum 5 aydır bu rahatsızlıktan dolayı sürmüyorum. sizinde bisikletle alakalı yazılarınızı okudum şuan sürüyormusunuz bende karbon ultegra giant var 12 yıldır sürüyorum. yılda yaklaşık 8 10 bin km yapıyorum. ve tekrar bisiklet sürememek benim için sakat kalmakla eş değer gidip gelip bisikletimi seviyorum çok özledim. 3 tane tedavi gördüm şuan şeffaf akıntım var yankılarım çok şiddetli değil gibime geliyor ben çok rahatsız olmuyorum. çok dikkatli yaşıyorum 3 gündür. ne asit ne baharat alkol sigara kahve hiç biri yok zaten. yasaklar kalktığında sonucu ne olursa olsun bisiklete döneceğim. bu durum ne sonuç getirir.
malum corona virüsü nedeniyle şu sıralar süremiyorum ama evet sürebiliyor.
yalnız arada şöyle bir fark var siz profesyonelsiniz.. bir sporu hobi olarak yapmak ve profesyonellik çok farklı..
eğer enfeksiyon tedavi edilirse, ödem de atılırsa hobi olarak sürebilirsiniz haftada 1-2 saat.
ama bisiklet sürmenin kendisi prostat için çok zararlı, bu nedenle eski günleri unutmanızı tavsiye ederim..
red

Mesaj gönderen red »

smclk89 yazdı:
red yazdı:
smclk89 yazdı:
cevabın için çok sağol. evet uzun sürüşler zaten şöyle diyim çok uzun 150km lik bir sürüş yaptıktan sonra cinsel faliyetlerim bile saçmalıyor sağlıklı olmadıgını farkediyordum ama ne biliyim. yıllardır da sorun yaşayan da hiç duymadım ben bisiklet sürdüm böyle oldu hiç denk gelmedim ama çok dikkat edip uzun değilde 1.5 saatlik güçlü antrenmanlarıma çok sık ayağa kalkarak dönsem yeterli. uzun sürüşleri bıraktım zaten 1.5 saat de 50km gebze maltepe yapıp geliyorum. yetiyor.
prostatit bir birikimin sonucudur.
stresli yaşam, idrarı tutma-geri çekme, cinsel ilişkide çeşitlilik-korunmama, soğukta kalma vs...
bazıları birleşince bağışıklığın zayıf olduğu anda enfeksiyon kaçınılmaz oluyor..
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Bendeki akıntı degil akıntı akışkan gelen degil midir bende idrarın içinde kar beyazı yumuşak paröaçık geliyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ejekulasyon sonrasi idrarda meni.parcaciklari olabilir.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi ben 10 günde bir boşalıyorum ve gelen şey biraz da olsa ağrı ve geldiği an azıcıkta olsa yanma ve ağrı yapıyor sonra geçiypr sizce bu arada olan şey nedir bunun içim seminel deme şansım var mu zafer hoca loköosite 1-2 dedi sorma meni kültürü yaptım 3 kere temiz idrar da bir ilişkim olmadı asla acaba şu olablir mi biraz fazla cinselşik duygum fazla bilerek kendimi koruyorum uzatıyorum boşalma süresini bide sizce sperm analizi yapsam seminel olup olmadığı belli olur mu Eger benim ki akıntı değilde idrar yaparken geliyorsa bu sizce nedir bakteri mi iltihab mi virüs mü
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:Kadir abi ben 10 günde bir boşalıyorum ve gelen şey biraz da olsa ağrı ve geldiği an azıcıkta olsa yanma ve ağrı yapıyor sonra geçiypr sizce bu arada olan şey nedir bunun içim seminel deme şansım var mu zafer hoca loköosite 1-2 dedi sorma meni kültürü yaptım 3 kere temiz idrar da bir ilişkim olmadı asla acaba şu olablir mi biraz fazla cinselşik duygum fazla bilerek kendimi koruyorum uzatıyorum boşalma süresini bide sizce sperm analizi yapsam seminel olup olmadığı belli olur mu Eger benim ki akıntı değilde idrar yaparken geliyorsa bu sizce nedir bakteri mi iltihab mi virüs mü
Normal olarak seminel vezikul iltihabida olsa tedavisi prostatit gibidir. Meniden kültür+antibiogram yaptiriliyor. Uygun antibiyotik veriliyor. Bakteridir buyuk bir ihtimal. Ureme olmazsa pcr de yapilabilir.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Yani abi zafer hoca yaptığı iğne ve antibiyotik aynı zamanda seminel içinde aynısa öeni ve kültür de temizse o zaman seminel değilim mi zafer hocada öyle dedi olsa dedi ben anlardım dedi testlerde direk öıkar dedi