Mezi Gelmiyor

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Yedek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mezi Gelmiyor

Mesaj gönderen Yedek »

Arkadaşlar mezi(zevk suyu) eskisi kadar kolay gelmiyor. Sadece boşalmaya çok yakınken geliyor. Sizde var mı böyle bir durum ?
Yedek

Re: Mezi Gelmiyor

Mesaj gönderen Yedek »

??
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Yedek yazdı:??
Aksine prostatitlide mezi fazla gelir kardesim.
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

kadir yazdı:
Kolay gelir mi peki her uyarılmada gelir mi abi ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Aliveli yazdı:
kadir yazdı:
Abi hakkın ödenmez ALLAH razı olsun senden
Amin kardesim cumlemizden..
Eyupsab
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Eyupsab »

Aliveli yazdı:
Yedek yazdı:Arkadaşlar mezi(zevk suyu) eskisi kadar kolay gelmiyor. Sadece boşalmaya çok yakınken geliyor. Sizde var mı böyle bir durum ?
Hastalığın başlangıcında 6 ay (zevk suyu ) bendede hiç gelmiyordu şimdi fazla fazla geliyor ve rahatlatıyor. Tedavi oldukça düzelir kardeşim bide cinsel perhiz yap rahat bırak organı
Benden normaldede gelmiyordu şimdide mutlaka herkesden gelecek diye bir şey varmı
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

Bende de ereksiyon öncesi mezi(zevk suyu)gelmez oldu.Boşalmadım Sonradan geldi.Önceden böyle bir durum yoktu daha rahat gelirdi.
Meziyle ilgili bir sorum daha olacak.Madem bu mezi denilen sıvı direkt prostat salgısı hergün boşalmadan ereksiyonla mezi getirerek prostattaki iltihabı sağabilirmiyiz?Bu da prostatın sıvısı değilmi sonuçta?Masajla gelen sıvıyla aynımıdır?
darkblues

Penisten mezi getirilmesiyle prostattaki asini kanalları açılırmı?Masaj gibi çileli yöntem yerine zevkte alarak prostatı bu yöntemle tedavi edebilir miyiz?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

darkblues yazdı:Penisten mezi getirilmesiyle prostattaki asini kanalları açılırmı?Masaj gibi çileli yöntem yerine zevkte alarak prostatı bu yöntemle tedavi edebilir miyiz?
Oyle bir sey yok.. prostattin icindeki sivi önemli.
darkblues

Kadir abi bilmediğimden soruyorum yanlış anlama.Mezi denilen sıvıda prostat içinden gelmiyormu?Yani en azından meni gibi testislerden gelmiyor?
darkblues

Şimdi Wikipedia dan araştırdım prostatın altında cowper gland varmış.Bu cowper sıvısıda maalesef prostattan değil cowper bezinden geliyormuş.

https://en.wikipedia.org/wiki/Bulbourethral_gland
eko123

Mesaj gönderen eko123 »

merhaba arkadaşlar zevk sıvısı bende de hiç yok gelmiyor önerisi olan var mi
darkblues

Öncedende mi öyleydi?Ben deneme amaçlı yaptım.Ereksiyon sırasında hiç gelmedi(önceden gelirdi)
Ereksiyondan sonra boşalmadım bilerek alet inişe geçiş aşamasındayken geldi.Bu seferde öncekine nazaran fazla geldi( çay kaşığı ölçeğinde üç damla kadar)
eko123

Mesaj gönderen eko123 »

önceden gelirdi hastalık öncesi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

darkblues yazdı:Şimdi Wikipedia dan araştırdım prostatın altında cowper gland varmış.Bu cowper sıvısıda maalesef prostattan değil cowper bezinden geliyormuş.

https://en.wikipedia.org/wiki/Bulbourethral_gland
Aynen kardesim.
darkblues

Peki abi biraz saçma bir soru olabilir ama mantıken iltihaplı bir sivilceyi bir kaç kez sıktığımızda iltihap akar gider kurur ve tekrarda oluşmaz.Bu nasıl bir organki masajla çıkan onca sıvıya rağmen iltihap gitmiyor?Masajla çıkan sıvının içeriğinde herhalde iltihap ve ödemde vardır?
stres

Mesaj gönderen stres »

Bı ara bende de vardı bu gelmeme olayı bazen hiç bazen boşalmaya yakın azıcık geliyordu sonradan düzeldi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

darkblues yazdı:Peki abi biraz saçma bir soru olabilir ama mantıken iltihaplı bir sivilceyi bir kaç kez sıktığımızda iltihap akar gider kurur ve tekrarda oluşmaz.Bu nasıl bir organki masajla çıkan onca sıvıya rağmen iltihap gitmiyor?Masajla çıkan sıvının içeriğinde herhalde iltihap ve ödemde vardır?
Iltihaba sebep olan etkenler, bakteriler, virüsler,mantarlar, parazitler, protozoalar, hava kirliligi, kimyasallar ve rafine beyazlardir. Masajla cikan sivilar iltihabi drene eder...bu saydigim olumsuz faktörler devam ettikce iltihapta devam eder.
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen akrepp »

darkblues yazdı:Penisten mezi getirilmesiyle prostattaki asini kanalları açılırmı?Masaj gibi çileli yöntem yerine zevkte alarak prostatı bu yöntemle tedavi edebilir miyiz?
Çoğu doktor sana sık sık boşal der sık sık boşalman prostatı yorar daha çok şişer ödem artar, prostat masajının artısı hem kan akışını sağlaması hemde salgının prostat zorlanmadan dışarı atılması şimdi meseleyi anlamışsındır güzel kardeşim.

Ha cinsel bir birliktelik varsa zevk suyunun çok salgılanmasıda faydalı hem meni çıkışı kolaylaşır hem içerdeki sıvı atılmış olur. Ama bu durum sık değil haftada 1 2 kez bana göre ideali şuan haftada 1 normal. Prostatını dinlendirmekte gerekli
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

eko123 yazdı:önceden gelirdi hastalık öncesi
Bu libido düşüklüğünden ileri geliyor.Ara sıra malum siteleri izle.Faydasini görürsün ve çabuk atlatırsın.
darkblues

kadir yazdı:
darkblues yazdı:Peki abi biraz saçma bir soru olabilir ama mantıken iltihaplı bir sivilceyi bir kaç kez sıktığımızda iltihap akar gider kurur ve tekrarda oluşmaz.Bu nasıl bir organki masajla çıkan onca sıvıya rağmen iltihap gitmiyor?Masajla çıkan sıvının içeriğinde herhalde iltihap ve ödemde vardır?
Iltihaba sebep olan etkenler, bakteriler, virüsler,mantarlar, parazitler, protozoalar, hava kirliligi, kimyasallar ve rafine beyazlardir. Masajla cikan sivilar iltihabi drene eder...bu saydigim olumsuz faktörler devam ettikce iltihapta devam eder.
Bizim hastalıkta hep iltihap için bakterilere yöneliyor ve antibiyotik kullanıyoruz.Peki ya prostatit bakterilerden değilde virüslerden kaynaklanıyorsa bunun teşhisi ve tedavisi nasıl olmalı?Belkide antibiyotikle sonuç alınamamasının bir sebebide budur? Özellikle cinsel ilişki sonrasında yakalananlar için
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

Aynı olay bendede var karanfil suyu tavsiye ederim gelmemesi sıkıntı yaratıyor baya bende hastalığın ilk başlarında çok geliyordu sonra hiç gelmemeye başladı ve ben kronik ağrılı prostatit geçiriyorum biliyorsunuz 3 çeşidi var bana karanfil suyu çook iyi geldi meni gelmeye başladı eskisi gibi ve xtral verdi doktor şuan çok iyiyim ereksiyon problemimde vardı prostatit yüzünden xtral çok iyi geldi danışmak istersen bana yazabilirsin yardımcı olmaya çalışırım