BAKTERİYİ ÖLDÜRDÜKTEN YADA BASKILADIKTAN SONRAKİ SÜREÇ

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Targocid

Re: BAKTERİYİ ÖLDÜRDÜKTEN YADA BASKILADIKTAN SONRAKİ SÜREÇ

Mesaj gönderen Targocid »

kadir yazdı:
Targocid yazdı:
kadir yazdı: Antibiyotik kullanirken alkol almayin. Bittikten sonra haftada bir abartmadan alabilirsiniz.
Peki, hangisini önerirsin abi? O bölgeyi en az ittire eden içecek hangisidir? Ömür boyu bira ve şarap içmeyi düşünmemekle birlikte, çok dikkatli ve en az riski olanını tüketmeyi düşünüyorum.
Alkolun hepsi irrite ediyor. Raki ve bira prostati şişirir. Sarap biraz daha iyi. Tabiki tavsiye anlaminda söylemiyorum.
Votka nasıl abi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Targocid yazdı:
kadir yazdı:
Targocid yazdı:
Peki, hangisini önerirsin abi? O bölgeyi en az ittire eden içecek hangisidir? Ömür boyu bira ve şarap içmeyi düşünmemekle birlikte, çok dikkatli ve en az riski olanını tüketmeyi düşünüyorum.
Alkolun hepsi irrite ediyor. Raki ve bira prostati şişirir. Sarap biraz daha iyi. Tabiki tavsiye anlaminda söylemiyorum.
Votka nasıl abi?
Hepsi kötü kardesim tavsiye etmem. Bagisikligi dusuruyor prostati sisiriyor.
Hk12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Hk12 »

Hk12 yazdı:Merhaba ben antibiyotik tedavisini tamamladım.
Ağrılarım %80 azaldı ama hafif idrar hissi ve şişkinlik devam ediyor birde libido düşük
Şu an sadece ligone kullanıyorum sigarayıda bıraktım bu ağrılarda tamamen geçer mi sizce zamanla?
Kadir abi cevap verirmisin soruma doğru mu gidiyorum 2 haftadır boşalmadım ağrılarım geçti tekrar mastürbasyon yaparsam çıkabilir mi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hk12 yazdı:
Hk12 yazdı:Merhaba ben antibiyotik tedavisini tamamladım.
Ağrılarım %80 azaldı ama hafif idrar hissi ve şişkinlik devam ediyor birde libido düşük
Şu an sadece ligone kullanıyorum sigarayıda bıraktım bu ağrılarda tamamen geçer mi sizce zamanla?
Kadir abi cevap verirmisin soruma doğru mu gidiyorum 2 haftadır boşalmadım ağrılarım geçti tekrar mastürbasyon yaparsam çıkabilir mi
Evet agrilar artar ejekulasyon sonrası.
Tevfik1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Tevfik1983 »

Ben antibiyotik kullanıuorum iki günde 1 boşalın falan deniyordu, öyle yapıyorum ama ağrımoluyo dediğiniz givbi perhizmi yapmak lazım ve ne kadar süreyle acaba? Teaekkurler
meh
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen meh »

esselamunaleyküm kadir abi BAKTERİYİ ÖLDÜRDÜKTEN YADA BASKILADIKTAN SONRAKİ SÜREÇ bu söyleyidiğiniz kürü sırasıyla ne kadar zaman aralıklarla kullanmamızı tavsiye edersiniz teşekkür ederim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

meh yazdı:esselamunaleyküm kadir abi BAKTERİYİ ÖLDÜRDÜKTEN YADA BASKILADIKTAN SONRAKİ SÜREÇ bu söyleyidiğiniz kürü sırasıyla ne kadar zaman aralıklarla kullanmamızı tavsiye edersiniz teşekkür ederim
Tüm üretral akintilardan, (Prostat sekeri, meni ve idrar) kültür, pcr ve lokosit saymini iceren tahliller temiz olursa antibiyotik kürü yapmaniza gerek yok. Sadece semptomunuz varsa alfabloker, antienflamatuar nsaii ilaclar ve doku hasari icin bazi takviyeler kullanabilirsiniz. Enfeksiyon bulgusu varsa zaten ya amprik tedavi uygulayacaksiniz yada kultur ve antibiogrami iyi yapan bir iki laba yaptirip duyarli antibiyotigi kullanacaksiniz.