Konu dışı korona hakkında

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Konu dışı korona hakkında

Mesaj gönderen efervesan »

Sevgili arkadaşlar malum burda hepimizin Türkiye’nin farklı farklı şehirlerdeniz bulunduğumuz şehir de halkın genel psikoloji durumu nasıl
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Konu dışı korona hakkında

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Aynı her yerde herkes panik içinde şahsi düşüncem bu idrar rahatsızlıkları beni daha çok etkiliyor
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

NightAngel01 yazdı:Aynı her yerde herkes panik içinde şahsi düşüncem bu idrar rahatsızlıkları beni daha çok etkiliyor
Tavsiyedir ben zafer hocaya gidip lökosit yok demesine rağmen aile hekimine gidip antibiyotik iğne yazdırıp beş gün kullanmıştım baya rahatlamıştım benim gitme sebebim de penis kenarı yanma ağrı gibi karışık bşr şeydi öncesinde prostat sıvısından lökosit çıkıyordu ona göre antibiyotik yazmıştı zafer hoca ama artık sıvıdan pek bşr şey çıkmıyor
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

efervesan yazdı:
NightAngel01 yazdı:Aynı her yerde herkes panik içinde şahsi düşüncem bu idrar rahatsızlıkları beni daha çok etkiliyor
Tavsiyedir ben zafer hocaya gidip lökosit yok demesine rağmen aile hekimine gidip antibiyotik iğne yazdırıp beş gün kullanmıştım baya rahatlamıştım benim gitme sebebim de penis kenarı yanma ağrı gibi karışık bşr şeydi öncesinde prostat sıvısından lökosit çıkıyordu ona göre antibiyotik yazmıştı zafer hoca ama artık sıvıdan pek bşr şey çıkmıyor
Ben de yaptım bunu baya rahatladım ama insanlat durduk yere kullandığımı düşündüğünü için uzun zamandır yapmıyorum