Şuan herkes yaşadığı semptomları bu başlık altına yazablirmi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Şuan herkes yaşadığı semptomları bu başlık altına yazablirmi

Mesaj gönderen Followme »

Öncelikle selamın aleyküm dostlar şuan yaşadığınız semptomlar nelerdir. Ne yapıyorsunuz, neler iyi geliyor kısaca bahsedermisiniz
Bende hastalığın en başında aşırı sık idrar, Penisin ucundan köküne kadar ağrı, ve peniste sürekli yanma ve sızı vardı. Makatta dolgunluk, apış arasında yanma ağrı

Şuan yaklaşık 1 sene oldu ve şuan peniste yanma ve sızı kaldı. Ve bu süre içerisinde çok şey kullandıysamda bu yanma ve sızı bir türlü geçmedi. Sevgi ve saygılarla.
tolga58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Şuan herkes yaşadığı semptomları bu başlık altına yazablirmi

Mesaj gönderen tolga58 »

Ben yeni hastaligin başındayım boşalma sonrası peniste yanma makatta anı bı ağrı oliyor penis ucunda şeffaf bı akıntı var bunlar makatta doluluk yok yanma boşalma sonrası daha çok oluyor duzgun bı tedavide alamadım üşütme sonrası bu başladı bende
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

tolga58 yazdı:Ben yeni hastaligin başındayım boşalma sonrası peniste yanma makatta anı bı ağrı oliyor penis ucunda şeffaf bı akıntı var bunlar makatta doluluk yok yanma boşalma sonrası daha çok oluyor duzgun bı tedavide alamadım üşütme sonrası bu başladı bende
Teşhisi nasıl koydular kardeşim
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

ben ciddi anlamda ağrı sızı yaşamıyorum prostatit miyim onuda bilmiyorum doktor doktor gezdim pek bi sonuç alamadım meninin sarımsı ve jöle gibi gelmesi büyük sorunum arada idrarda çatallanma oluyor bazende mast yapınca testislerde ağrı oluyor hayatımı ciddi anlamda hiçbirşekilde etkilemiyor menideki sarılıkta uzun zamandır vardı umursamadım pek idrar karışıyordur gibi düşündüm kendi kendime sonra doktora gidince işler karıştı tabi şuanlık semende üreme oldu 20gün antibiyotik kullandım bitince tekrar çağırdı doktor bu corona meselesi falan gitmedim daha belki 1ay sonra falan giderim tedaviye başlamışken aksatmış olurmuyum bilmiyorum açıkçası istanbula da gitmek istemiyorum şuan
anka34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen anka34 »

crazy96 yazdı:ben ciddi anlamda ağrı sızı yaşamıyorum prostatit miyim onuda bilmiyorum doktor doktor gezdim pek bi sonuç alamadım meninin sarımsı ve jöle gibi gelmesi büyük sorunum arada idrarda çatallanma oluyor bazende mast yapınca testislerde ağrı oluyor hayatımı ciddi anlamda hiçbirşekilde etkilemiyor menideki sarılıkta uzun zamandır vardı umursamadım pek idrar karışıyordur gibi düşündüm kendi kendime sonra doktora gidince işler karıştı tabi şuanlık semende üreme oldu 20gün antibiyotik kullandım bitince tekrar çağırdı doktor bu corona meselesi falan gitmedim daha belki 1ay sonra falan giderim tedaviye başlamışken aksatmış olurmuyum bilmiyorum açıkçası istanbula da gitmek istemiyorum şuan
Bence git dostum. Bu coronayla ilgili durum artarsa önümüzdeki aylarda artacaktır. Dağılım istatistikleri öyle söylüyor. Ben dün gittim. Kimseye çok yaklaşmadım. Zaten her dezenfektan. Eline yüzüne ağzına sürme hastaneden çıkarken de iyice sabunla elini.

Eve gelince de doğru duşa. Bağışıklığımın çok iyi olmadığını düşündüğümden ne yapmak gerekir okuyup gitmiştim :)
anka34

Mesaj gönderen anka34 »

Ben de enfeksiyon bitmiş Zafer hoca onayladı. Sık idrar hissi var. Bir de bu ara idrar çıkışında azalma ve meni çıkışında zorluk yaşıyorum. Ereksiyonda sıkıntı yok ama bunlarda var.

İdrar çıkışındaki azalmayı Vesicare'e bağlıyorum da meni çıkışına da ekti eder mi ondan emin olamadım. Bu arada dip not. Rektal tuşe sonrası 3-4 saat idrar hissim hiç olmadı. Bunun nedenini okuyorum şimdi. Vesicare'i de 1 aydır kullanıyordum ama akşamları alıyordum sabah almaya başladıktan 3-4 gün sonra böyle oldu.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

anka34 yazdı:
crazy96 yazdı:ben ciddi anlamda ağrı sızı yaşamıyorum prostatit miyim onuda bilmiyorum doktor doktor gezdim pek bi sonuç alamadım meninin sarımsı ve jöle gibi gelmesi büyük sorunum arada idrarda çatallanma oluyor bazende mast yapınca testislerde ağrı oluyor hayatımı ciddi anlamda hiçbirşekilde etkilemiyor menideki sarılıkta uzun zamandır vardı umursamadım pek idrar karışıyordur gibi düşündüm kendi kendime sonra doktora gidince işler karıştı tabi şuanlık semende üreme oldu 20gün antibiyotik kullandım bitince tekrar çağırdı doktor bu corona meselesi falan gitmedim daha belki 1ay sonra falan giderim tedaviye başlamışken aksatmış olurmuyum bilmiyorum açıkçası istanbula da gitmek istemiyorum şuan
Bence git dostum. Bu coronayla ilgili durum artarsa önümüzdeki aylarda artacaktır. Dağılım istatistikleri öyle söylüyor. Ben dün gittim. Kimseye çok yaklaşmadım. Zaten her dezenfektan. Eline yüzüne ağzına sürme hastaneden çıkarken de iyice sabunla elini.

Eve gelince de doğru duşa. Bağışıklığımın çok iyi olmadığını düşündüğümden ne yapmak gerekir okuyup gitmiştim :)
bu menideki sarılık 3-4 yıldır var doktorlarda farklı farklı şeyler söylüyor bilemiyorum valla ne yapcam
UNKAPANI
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen UNKAPANI »

Benim kamis ölü gibi his yok nerdesyse hiç çalışmıyor
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

UNKAPANI yazdı:Benim kamis ölü gibi his yok nerdesyse hiç çalışmıyor
Sebep ne peki? Ağrı felan var mı
blackrow67

Mesaj gönderen blackrow67 »

Bende ara ara sık idrar hissi oluyor neyden kaynaklanıyor çözemedim.
Mastürbasyon sonrası da kamışta yanma oluyor. Yapmasakta rüyalanma oluyor onda da aynısı oluyor. Hem muhsin hoca hemde zafer hocada lokositlerim 1-2 çıktı. Herhalde kronik prostatit değil bu ama ne olduğuda belli değill.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

blackrow67 yazdı:Bende ara ara sık idrar hissi oluyor neyden kaynaklanıyor çözemedim.
Mastürbasyon sonrası da kamışta yanma oluyor. Yapmasakta rüyalanma oluyor onda da aynısı oluyor. Hem muhsin hoca hemde zafer hocada lokositlerim 1-2 çıktı. Herhalde kronik prostatit değil bu ama ne olduğuda belli değill.
Daha once hic lokosit yukselmedimi kardesim.?
blackrow67

kadir yazdı:
blackrow67 yazdı:Bende ara ara sık idrar hissi oluyor neyden kaynaklanıyor çözemedim.
Hocam bende yanma ve batmalar varken gidemedim ancak ocak ayında zafer hocaya, mart ayında yani bu ay da muhsin hocaya geldim lökosit stabil 1-2 hatta muhsin hoca sen birşey atlatmışsın herhalde dedi sadece takviyeler verdi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

blackrow67 yazdı:
kadir yazdı:
Hocam bende yanma ve batmalar varken gidemedim ancak ocak ayında zafer hocaya, mart ayında yani bu ay da muhsin hocaya geldim lökosit stabil 1-2 hatta muhsin hoca sen birşey atlatmışsın herhalde dedi sadece takviyeler verdi.
An itibariyle lokositiniz normal ise enfeksiyonu atlatmissiniz. Takibi birakmayin. Doku tamiri icin gerekli antioksidan takviye kullanin.
blackrow67

kadir yazdı:
blackrow67 yazdı:
kadir yazdı: Daha once hic lokosit yukselmedimi kardesim.?
An itibariyle lokositiniz normal ise enfeksiyonu atlatmissiniz. Takibi birakmayin. Doku tamiri icin gerekli antioksidan takviye kullanin.
Abi şuan sadece solgar quarcetin ile ligone alıyorum, başka birşeye gerek varmı tavsiye edebileceğiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

blackrow67 yazdı:
kadir yazdı:
blackrow67 yazdı:
Abi şuan sadece solgar quarcetin ile ligone alıyorum, başka birşeye gerek varmı tavsiye edebileceğiniz.
En son yazdigim takviyeleride kullanabilirsiniz.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

Pro2020 yazdı:
Followme yazdı:Öncelikle selamın aleyküm dostlar şuan yaşadığınız semptomlar nelerdir. Ne yapıyorsunuz, neler iyi geliyor kısaca bahsedermisiniz
Bende hastalığın en başında aşırı sık idrar, Penisin ucundan köküne kadar ağrı, ve peniste sürekli yanma ve sızı vardı. Makatta dolgunluk, apış arasında yanma ağrı

Şuan yaklaşık 1 sene oldu ve şuan peniste yanma ve sızı kaldı. Ve bu süre içerisinde çok şey kullandıysamda bu yanma ve sızı bir türlü geçmedi. Sevgi ve saygılarla.
Curcumin ve cranberry kullanmismiydin ben faydasini gormustum onların

Yok kullanmadım kardeşim deneyebilirim. Kapsül şeklindemi birde cranberyy bir ara kullandım meyvesini dediğim gibi yanma sürekli oluyor bende Penisin inde yara varmış gibi sızlama olyo
freddy310

Mesaj gönderen freddy310 »

Bendeki semptomlar da şu şekilde. İdrar kaçırma, penis ucunda yanma, sık idrara çıkma, idrar hissi ve idrar akımında yavaşlama. Erken boşalma, peniste hissizlik ve sertleşme sorunu vardı, hafifledi onlar.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Bendede hafif sık ve debisi hafif düşük ve hafif yanmalı idrar septomum var birde idrar sonrası akıntı oluyor bazen bu akıntımı idrar kaçırmadımı bilemedim durumum bu şükür agrı sızı yanma batma yok idrara bağlı septomlar var yüzde 80 iyiyim çay ve Türk kahvesini çok tüketiyorum
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Penis kökünde agrı apışarasında bazen dolgunluk ereksıyon problemı var
hizir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen hizir »

Bende sık idrara çikma hissi oluyor. Idrar yaptiktan kisa bir sure sonra yanma hissi ve tekrar idrar baskisi oluyor. Idrar akisim zayiflik oluyor. Bosalmadan sonra bu sikayetlerim artiyor. Doktor bu sikayetler icin betmiga verdi deniyorum simdilik bir ise yaramadi. Curcumini yillardir ilk defa gordum cok iyi geldigini yazmissiniz acaba denemeli miyim. Saw palmetto kullandim hic bir ise yaramadi
blackrow67

Sizlerde boşaldıktan sonra ilk idrarda hiç tıkanıklık hissi oluyor mu? yani bende genelde küçük sperm parçacıkları oluyor kurumuş bunları atarken bayağı zorlanıyorum o da orayı bayağı tahriş ediyor. Bu herkeste olan birşey mi diye merak ediyorum.
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

hizir yazdı:Bende sık idrara çikma hissi oluyor. Idrar yaptiktan kisa bir sure sonra yanma hissi ve tekrar idrar baskisi oluyor. Idrar akisim zayiflik oluyor. Bosalmadan sonra bu sikayetlerim artiyor. Doktor bu sikayetler icin betmiga verdi deniyorum simdilik bir ise yaramadi. Curcumini yillardir ilk defa gordum cok iyi geldigini yazmissiniz acaba denemeli miyim. Saw palmetto kullandim hic bir ise yaramadi
Vesicare 5 mg rahatlatir ama dikkatli kullan reçeteyi oku kabızlık en büyük yan etkisi
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Ben bir çoğunu çözdüm. Şu an rahatsız edenler; ayak üşümesi, penis kökünde yanma ve penis kökünün sol kısmındaki dolgunluk. Onun haricinde, ereksiyon eskisi gibi değil, idrar akımı düzelmedi ve bazen kasıklarda kaşıntı ve prostatta dolgunluk, penis başında soğukluk oluyor.
hizir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen hizir »

Prostatit ayak üşümesi yapar mı? Yoksa ayak üşümesi mi prostatiti tetikler ?
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

Targocid yazdı:Ben bir çoğunu çözdüm. Şu an rahatsız edenler; ayak üşümesi, penis kökünde yanma ve penis kökünün sol kısmındaki dolgunluk. Onun haricinde, ereksiyon eskisi gibi değil, idrar akımı düzelmedi ve bazen kasıklarda kaşıntı ve prostatta dolgunluk, penis başında soğukluk oluyor.
Tamamen aynı sorunları yaşıyoruz hocam antibiyotik tedavisi bitti ama bunlar niye geçmedi anlamıyorum doktorada gidemiyoruz kafayı yicem galiba hergün propolis ve ligone alıyorum ne zaman kurtulcam bundan ya