TAHLİL SONUCUM

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
tolga58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

TAHLİL SONUCUM

Mesaj gönderen tolga58 »

1 ay once idrar yollarımı üşütme ile başlayan sistit ardından penisimde yanma batma sol bacagımda uyusma penis ucunda agrı makatta ara ara yanma karın alt bölgemde agrı ve idrardan sonda damlatma sorunlarm başladı. bunun birlikte gitmediğim doktor kalmadı bu semptomlar yuzunden sisteskopi bile oldum ve bi sonuc cıkmadı kandaki psa değerim 1.82 çıktı ve tetradoxs cipro verdi doktor ve prostat masajı sonrası idrar tahlilim .
dansite 125
nitrit negatif
ürobinojen : normal
bilirubin : negatif
keton: 10
glukoz: nomal
protein: negatif
eritrosit:10
lokosit:25
HER MİKROSKOP SAHASINDA (40XLIK)
LÖKOSİT:3-5
ERİTROSİT :1-3

SON OLARAK İDRAR KÜLTÜRÜ SONUCUMUN ÇIKMASINI BEKLİYORUM

bu hastalığı anlamayan doktorların yuzunden 1 aydı bu dertle ugrasmaktan pskolojim uykularım bozuldu iştahsızlık başladı işime hakim olamıyorum . derdime tanı konmaması bana huzursuzluk veriyor ne yapmam gerek arkadaşlar bana yardımcı olun.
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: TAHLİL SONUCUM

Mesaj gönderen Espace42 »

Kardeş önce sakın ol çünkü stres tavan yaptırir sikayetleri idrarda damlama varsa ki benimde öyle başladı prostatitsin sikayetlerin onu gösteriyor zafer hocaya git gerekli şeyleri yap düzelir ucunda ölüm yok korma sakınol
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

tolga58 yazdı:1 ay once idrar yollarımı üşütme ile başlayan sistit ardından penisimde yanma batma sol bacagımda uyusma penis ucunda agrı makatta ara ara yanma karın alt bölgemde agrı ve idrardan sonda damlatma sorunlarm başladı. bunun birlikte gitmediğim doktor kalmadı bu semptomlar yuzunden sisteskopi bile oldum ve bi sonuc cıkmadı kandaki psa değerim 1.82 çıktı ve tetradoxs cipro verdi doktor ve prostat masajı sonrası idrar tahlilim .
dansite 125
nitrit negatif
ürobinojen : normal
bilirubin : negatif
keton: 10
glukoz: nomal
protein: negatif
eritrosit:10
lokosit:25
HER MİKROSKOP SAHASINDA (40XLIK)
LÖKOSİT:3-5
ERİTROSİT :1-3

SON OLARAK İDRAR KÜLTÜRÜ SONUCUMUN ÇIKMASINI BEKLİYORUM

bu hastalığı anlamayan doktorların yuzunden 1 aydı bu dertle ugrasmaktan pskolojim uykularım bozuldu iştahsızlık başladı işime hakim olamıyorum . derdime tanı konmaması bana huzursuzluk veriyor ne yapmam gerek arkadaşlar bana yardımcı olun.
dostum aynı dertten müzdaribiz son durmunu merak ettim açıkcası
Ahmet745
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ahmet745 »

Abi kültür sonucun ne cikti