Ağrı, Sızı, Yanma, Batma,Alevlenmeye Son Şifa Bulmak

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
prostatitend
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Ağrı, Sızı, Yanma, Batma,Alevlenmeye Son Şifa Bulmak

Mesaj gönderen prostatitend »

Sadece üyelerin göreceği Benim hikayem bölümünden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ,
Kısa olarak , Arkadaşlar herkese Allah şifasını versin 7 ay çektim , alevlendi , sonra azaldı , alevlendi azaldı, çok şükür iyiyim , iyileştim.
2 defa ayda 1 kere istanbula gelmiş , zafer oyman hocadan tedavi aldım.

Prostatit belirtilerine ait sorunların nasıl çözülebileceği hakkında bilgilerimi paylaşıyorum , Allahın izniyle tamamen kurtuluyorsunuz.

İDRARDA YANMA : ilk başlangıç burdan , penisin dibinden başlıyor mesane yanıyor, bol su içeceksiniz günde 3 lt yılmadan bıkmadan usanmadan ,
takviye edici olarak bunu kullanmanızı öneririm.
Eiger 60 Tablet ( Turna Yemişi Meyve Ekstresi ve Isısrgan Yaprağı Ekstresi İçeren )

AyAKTA İŞEMEYİ ÖMRÜNÜZ BOYUNCA UNUTUN , Oturarak işeme %70 iyileşme yapıyor.

Bitkisel destek :
Termisil Borosilikat Cam Tencere ,OCAK ÜSTÜ,ISIYA DAYANIKLI CAM TENCERE kullandım.
bu tencere içine 1 bardaktan biraz fazla su koyun ( erikli su tavsiyem) içine 5 -6 adet aktardan alacağınız yaban mersini likapa , 2 3 küçük parçaya bıçakla kesip atın, su kaynasın , kaynamaya başlayınca, ateşi kapatın,
aktardan aldığınız , bir tutam avakado yaprağı, bir tutam limon melisa , bir tutam karabaş otunu ve ,
yakı otlu kereviz tohumlu bitki çayı var ( akzer tavsiyem ) 1 paketi açın ve tozunu kaynamış suya atın.
5 dakika demlenmesini bekleyin, süzgeç ile süzüp bardağa koyup içiyorsunuz.

AĞRI : Kasıklarda , apış arasında , testislerde oluşan ağrılarda Ağrı kesici olarak , harward ünv bir makale de var , ADVİL çok iyi gelmekte veya daha güçlü olarak ibu 600 ( yarsını kırıp kullanın )

SIZI ve BATMA : Sürekli nüks eder , penis içi sızı biter batma başlar, batma biter göbek altı başlar, testis altında doygunluk hissi, penisin başında glansda ve ya dorsal a dediğimiz penisin üzerinden içinden gecen atar damarda batmalar olur,
Bu kısmı tamamen çözmek için , önceliğiniz prostat sıvısındaki , lökositinizin sıfır yada 1-2 olması , anitibiyotik tedavisi sonrası takviye edici gıdalardır. Bu gıdaları bir gün içinde düzenli planlı şekilde alın.

1- TruNature Prostate Plus Health Complex Saw Palmetto with Zinc Lyc
2- Doctor's Best Quercetin Bromelain, Non-GMO, Vegan, Gluten Free, Soy Free, Immune Support, 180 Veggie Caps
3- Solgar Reishi Shiitake Maitake Mushroom Extract 50 Kapsül
4- Solgar VM 2000 180 Tablet ( eşki sözlükten vitamin hakkında bilgi alabilirsiniz)
5- iMMUNAT curcumin ZERDEÇAL EKSTRAKTI 250 ML
6- beeo-up-suda-cozunur-propolis-damla

Ayrıca :
Gündelik işte iken:
ısıtıcılı pad alın, sandalyede oturuyorsanız ,( beurer-hk-se-emniyetli-isi-yastigi-heat-pad )

Akşam yatarken yatak içinde kullanmak için ( hometech-elektrikli-sicak-su-torbasi-polarli-hizli-isinmali )
pijamamın içine arkadan koyup makat kısmına koyuyor öyle yatıyordum,

ALEVLENMELER:
Tam iyileştiğinizi düşündüğünüz anda , penis ölü gibi , testisler kıpkırmızı , penis çekilmiş , ereksiyon olmuyor, dakka başı wc ye gitmeye başlayabilirsiniz , korkmayın, lokosit sıfır veya 1-2 ise takviyelere devam.
Prostat yangı içinde , dokuda zayıf noktalar var düzeltmeye çalışıyor, acısın yansın Allah öyle bir sistem yaratmışki , vucut kontrolü bırakmıyor, iyileşme sürecine giriyor, ama bizler ne yapıyoruz, farklı antbiyotiklere giriyor deneme yanılma yapıyoruz, geçmiyorda geçmiyor diyoruz, hayır bırakın vucudu kendine,

PCR, andoflor, cybh testeri ile kafanızı yormayın , ordaki bakteriler , virüsler, mantarlar parazitler, vucudumuzun her yerinde zaten var, beyninizi kafanızı bu testlere yormayın , enterokok ölürücem staph öldürücem bu çıktı bu öldü bu kaldı demeyin. kendi haline bırakın,

İşerken üretra içinde cam tozları kırıkları üretra içinde yara kesik varmış gibi hissediyorsanız , masturbasyon , penisin başı aşağıya bakacak, yani yüzü koyun yatın masturbasyonu o şekil yapın veya cinsel ilişkide o şekil erkek üstte olucak,

Haftada en az 2 defa domates çorbasını için , Allah şifanızı versin. Herkes iyileşecek , strese gerek yok , sıkıntıya gerek yok.
blackrow67

Re: Ağrı, Sızı, Yanma, Batma,Alevlenmeye Son Şifa Bulmak

Mesaj gönderen blackrow67 »

İşerken üretra içinde cam tozları kırıkları üretra içinde yara kesik varmış gibi hissediyorsanız , masturbasyon , penisin başı aşağıya bakacak, yani yüzü koyun yatın masturbasyonu o şekil yapın veya cinsel ilişkide o şekil erkek üstte olucak,

Demissiniz bu gerçekten iyi gelecekmi?
prostatitend

Re: Ağrı, Sızı, Yanma, Batma,Alevlenmeye Son Şifa Bulmak

Mesaj gönderen prostatitend »

Komplike hersey sadece masturbasyon ile degil