yarın zafer hocaya gidiyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

yarın zafer hocaya gidiyorum

Mesaj gönderen crazy96 »

http://www.kronikprostatit.org/viewtopic.php?f=2&t=4376 arkadaşlar bu konuda problemmimden bahsetmiştim

arkadaşlar bu sorun kafamı fare gibi kemiriyor akşam uyku uyumadım işyerimden yarın öğlene kadar izin aldım sabah 7de yola çıkıp 9da zafer hocaya çıkacağım prostattan sıvı nasıl alacak 2 saatte sonuç çıkar dedi işim öğlene kadar bitermi cok canım yanar mı hiçbir bilgim yok hoca nasıl birisi anlayışlı birisi midir bütün hikayemi anlatabilirmiyim rahatla ve bu test çok yüksek fiyat tutarmı sağlık sigortam var
Bahtsizbedevii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: yarın zafer hocaya gidiyorum

Mesaj gönderen Bahtsizbedevii »

crazy96 yazdı:http://www.kronikprostatit.org/viewtopic.php?f=2&t=4376 arkadaşlar bu konuda problemmimden bahsetmiştim

arkadaşlar bu sorun kafamı fare gibi kemiriyor akşam uyku uyumadım işyerimden yarın öğlene kadar izin aldım sabah 7de yola çıkıp 9da zafer hocaya çıkacağım prostattan sıvı nasıl alacak 2 saatte sonuç çıkar dedi işim öğlene kadar bitermi cok canım yanar mı hiçbir bilgim yok hoca nasıl birisi anlayışlı birisi midir bütün hikayemi anlatabilirmiyim rahatla ve bu test çok yüksek fiyat tutarmı sağlık sigortam var

Muayene olduktan bir saat sonra idrar sonucu cıkıyor. Sgk ile gidiyorsan 410 TL civarı fark alınıyor. Muayene +lökosit sayımı+ idrar tahlili için. Canın yanmaz çok. Ama parmak yiyoruz illa ki ufakta olsa bir acısı oluyor.

Zafer hoca anlayıslı bir adam ama kültür, Pcr gibi şeyleri konusmuyor bana göre hükmü yok diyor. Bu konularda ısrarcı olmazsan terslemez. Ama öyle karsısına alıp uzun uzun anlatan bir adam da değil. Genelde bakar, bir iki cümle eder, sonuca göre antibiyotik verir.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

ben şimdi yanıma giderken pcr testimi alayım mı almayım mı acaba
Bahtsizbedevii yazdı:
crazy96 yazdı:http://www.kronikprostatit.org/viewtopic.php?f=2&t=4376 arkadaşlar bu konuda problemmimden bahsetmiştim

Muayene olduktan bir saat sonra idrar sonucu cıkıyor. Sgk ile gidiyorsan 410 TL civarı fark alınıyor. Muayene +lökosit sayımı+ idrar tahlili için. Canın yanmaz çok. Ama parmak yiyoruz illa ki ufakta olsa bir acısı oluyor.

Zafer hoca anlayıslı bir adam ama kültür, Pcr gibi şeyleri konusmuyor bana göre hükmü yok diyor. Bu konularda ısrarcı olmazsan terslemez. Ama öyle karsısına alıp uzun uzun anlatan bir adam da değil. Genelde bakar, bir iki cümle eder, sonuca göre antibiyotik verir.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

tam olarak sıvıyı nasıl alacak onu çok merak edıyoum iğneyle falan mı araştırdım bulamadım
red

Mesaj gönderen red »

crazy96 yazdı:tam olarak sıvıyı nasıl alacak onu çok merak edıyoum iğneyle falan mı araştırdım bulamadım
arkadan parmağı atıp kurcalayacak sonra penisten sıvı çıkacak. utanma zamanla alışırsın.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

red yazdı:
crazy96 yazdı:tam olarak sıvıyı nasıl alacak onu çok merak edıyoum iğneyle falan mı araştırdım bulamadım
arkadan parmağı atıp kurcalayacak sonra penisten sıvı çıkacak. utanma zamanla alışırsın.
bu çok canımı yakar mı
red

Mesaj gönderen red »

crazy96 yazdı:
red yazdı:
bu çok canımı yakar mı
kendini sıkma, wc ihtiyacını falan iyice gider öncesinde. hoca zaten kayganlaştırıcı ve eldiven kullanıyor acımaz fazla.
sabretdostum

Mesaj gönderen sabretdostum »

red yazdı:
crazy96 yazdı:
red yazdı: arkadan parmağı atıp kurcalayacak sonra penisten sıvı çıkacak. utanma zamanla alışırsın.
bu çok canımı yakar mı
kendini sıkma, wc ihtiyacını falan iyice gider öncesinde. hoca zaten kayganlaştırıcı ve eldiven kullanıyor acımaz fazla.
Kardesim ben huseyin hocaya birkackere gittim hastaliğa sebep olan bakteriyi bulamadi sanirim bodrumdaki labaratuar bu konuda yetersiz sadece lokosit olcumu yapip antibiyotik yazip gonderiyo rahatsizliklarim gecio ama testisimdeki agri gecmio zafer hocaya gitmelimiyim? Gidersemde hasaliga sebep olan bakteri tespiti yaptirmak istiyorum nasil yaptirabilirim. Zafer hocanin yanina gitmeden once gelisim veya duzen labaraturlardan birine uğrayip ordan tup aldiktan sonra mi zafer hocanin yanina gidicem? Ve bu islemin adina antibiyogrammi yoksa pcr mi deniliyor?
red

Mesaj gönderen red »

Bakteriyi bulup iyileşen kaç kişi gördünüz forumda..
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

red yazdı:Bakteriyi bulup iyileşen kaç kişi gördünüz forumda..
4 senelik üyeyim ben görmedim
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Ben hiç görmedim
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

huseyin252 yazdı:
Ben hiç görmedim
Bende görnedim lakin bakteriye duyarlı antibiyotikler daha etkili oluyor şikayetleri bastırma konusunda
Bahtsizbedevii

Mesaj gönderen Bahtsizbedevii »

Ne yalan söylim bende görmedim. Hatta daha agır vankomisin, linezolid gibi antibiyotik kullanıp sonrasında yapılan kültürlere farklı bakteriler üreyen ve şikayetleri süren insanlar gördüm.