kronik prostatit olduğumu öğrendim uyku uyuyamıyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

kronik prostatit olduğumu öğrendim uyku uyuyamıyorum

Mesaj gönderen crazy96 »

Merhabalar yaşım 24 bundan 3-4 yıl önce korumasız bir ilişkimden sonra 1-2 hafta süren akıntım oldu geçti dikkate almadım bundan sonrada birsürü korumalı korumasız birsürü ilişkim oldu fakat erken boşalmaya başladım ve meni rengim sarımsı bir hal aldı hiç keyif alamamaya başladım ve direkt doktora koştum özel bi hastanede penis ucumdan bi pamuklu çubuk ile örnek alındı. cinsel yolla bulaşan hastalık testi yapıldı. pcr multiplex sanırım ismş 1 hafta sürdü sonuç çıktı. doktora gittim cinsel yolla bulaşan herhangi bir bakteri çıkmadı hepsine baktık dedi fakat kronik prostatit olmuşşun onun bakterileri çıktı dedi hocam dedim menimdeki sarılık bundan mı evet dedi bana tarivid 400mg günde 1 tilcotil 20mg günde1 yazdı 1ay kullan dedi ekşi alkol acıyı kes 2 günde 1 15 dakika sıcak su banyosu haftada 2 kere boşalma sağla 1ay sonra görüşelim dedi. ben geçici birşey sandım fakat eve gelip internette okuduğumda hayatım yıkıldı ayrıca bende bu ağrıdır idrar yaparken yanmadır falan hiçbir şikayet yok ciddi bir ilişkim var henüz birlikte olmuyoruz da bunları okuduktan sonra nasıl evlenirim ben evliliğe engel midir geçer mi çocuğum olur mu kafayı yemek üzereyim
crazy96

Re: kronik prostatit olduğumu öğrendim uyku uyuyamıyorum

Mesaj gönderen crazy96 »

https://i.hizliresim.com/bvOZ4j.jpg pcr multiplex testim bu burdaki sonuçtan nereden anladı ki kronik prostatit olduğumu acaba
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Prostat sıvısından lökosit bakıldımı?
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

sonuç burda https://i.hizliresim.com/bvOZ4j.jpg neler bakıldı bilmiyorum bana kronik prostatitsin dedi hocam onemlı birşey değil yani ben bulaşıcı hastalık cıkacak falan diye çok korktum dedim herhangibir hastalıgın yok dedi yukarıda anlattıgım tedaviyi uygula 1 ay sonra görüşelim dedi kafam karmakarışık oldu uyku uyuyamıyorum düşünmekten
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Çok kafaya takma kronik Prostatit zamanla geçiyor prostat sıvısından bir lokosite baktır lokosit yüksekse enfeksiyon devam ediyorsa antibiyotik kullan lokosit yoksa kafanı düzelt bağışıklığını yükselt suya biraz yüklen
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

huseyin252 yazdı:Çok kafaya takma kronik Prostatit zamanla geçiyor prostat sıvısından bir lokosite baktır lokosit yüksekse enfeksiyon devam ediyorsa antibiyotik kullan lokosit yoksa kafanı düzelt bağışıklığını yükselt suya biraz yüklen
bu yukarıda yazdığı tedavi şeklini dün yazdı doktor lokasit bana yapılan testin içinde varmı acaba bilmiyorum şimdi benim bu problemle ilişkiye girmem evlenmem hepsi problem mı forumda birsürü şey okudum kafam çok karıştı
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

Evlenme ye mani değil , bulaşıcıda olduğunu söylenmiyor ereksiyon ve libido iyi ise zaten hastalık seni az etkilemekte
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Çok ciddi bir tablo yok kardeşim sende
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

akoray yazdı:Çok ciddi bir tablo yok kardeşim sende
peki şimdi bu tedavi ile geçecek mi gerçekten çöktüm doktorda birşey demedi anlatmadı kronik prostatit dedi bu tedaviyi uygula gel dedi bugun başladım ilaçlara 1ay sonra gideceğim ereksiyon sorunum yok ama erken boşalma var ve meni rengi sarımsı halde ağrıda idrarda falan hiç sıkıntım yok sürekli tuvalet ihtiyacım yok bilmiyorum forumlarda herkes birsürü şey anlatmış bende çoğu yok sonuçlar ne demek istemiş onuda anlamadım
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

doktor bu sonucun nesine dayanarak bunu dedi bi bilgim yok ve beni bilgilendirmedi de hiç sormadı ağrın varmı idrar yaparken sıkıntın varmı hiç birşey demedi yani bende meraklanıp araştırdım neler okudum internetten korkunç
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

şimdi hangi hastane ve doktora gittin bilmiyorum ama kronik teşhisini doğru tanılayan doktor isimleri bu forumda çok paylaşıldı. Bunlardan adı en çok zikredilen Zafer Oyman-Muhsin Balaban dır. Diğer doktorların isimlerini forumu biraz daha derinlemesine araştırırsan bulursun. Önce kronik prostatit nedir onu öğrenmen lazım. K.p, prostatta meydana gelen akut enfeksiyonun zamanında ve yeterince tedavi edilmemesi sonucu kronikleşmesidir. Nasıl teşhis edilir? Öyle penis ucundan süprüntü almayla falan değil en doğru teşhis makattan yapılan prostat masajı-rectal tuşe ile alınan prostat sıvısından lökosit bakılmasıyla yapılır. bi defa sende ağrı işeme problemleri yokmuş. burda millet ağrıdan acıdan işeme zorluklarından yıkılıyor. Onun için bu kadar panik yapma. Belki de kısa sürede iyileşekcin ve burdaki insanlar nolmuş napıyomuş hiç düşünmeden hayatını bencilce yaşamaya devam edeceksin hiç merak etme. Penis ucundan süprüntüyle ne örneği alındı akıntı mı, idrar mı, sperm mi? En sağlıklısı sperm ya da prostat sıvısı ile olur onun.
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Tedavi ile şu erken dönemde hastalığın etkilerini azaltırsin. Ciddi problemin yok ağır tablo değil seninki . Erken boşalma için Dr. ile görüş derim. Moral bozacak bir durum yok kardeşim
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

muzdarip yazdı:şimdi hangi hastane ve doktora gittin bilmiyorum ama kronik teşhisini doğru tanılayan doktor isimleri bu forumda çok paylaşıldı. Bunlardan adı en çok zikredilen Zafer Oyman-Muhsin Balaban dır. Diğer doktorların isimlerini forumu biraz daha derinlemesine araştırırsan bulursun. Önce kronik prostatit nedir onu öğrenmen lazım. K.p, prostatta meydana gelen akut enfeksiyonun zamanında ve yeterince tedavi edilmemesi sonucu kronikleşmesidir. Nasıl teşhis edilir? Öyle penis ucundan süprüntü almayla falan değil en doğru teşhis makattan yapılan prostat masajı-rectal tuşe ile alınan prostat sıvısından lökosit bakılmasıyla yapılır. bi defa sende ağrı işeme problemleri yokmuş. burda millet ağrıdan acıdan işeme zorluklarından yıkılıyor. Onun için bu kadar panik yapma. Belki de kısa sürede iyileşekcin ve burdaki insanlar nolmuş napıyomuş hiç düşünmeden hayatını bencilce yaşamaya devam edeceksin hiç merak etme. Penis ucundan süprüntüyle ne örneği alındı akıntı mı, idrar mı, sperm mi? En sağlıklısı sperm ya da prostat sıvısı ile olur onun.
hocam penis ucundan pamuklu çubuk soktu upuzun çok canım yandı pcr multiplex testiymiş cinsel yolla bulaşan hastalığım varmı diye hastalık bakterisine rastlamadık dedi kronik prostatit var o çıktı dedi hiç anlamadım yani özel bir hastaneye gittim bana prostat masajı rektal tuşe falan birşey yapmadı sizce bu yazdıgı tedavi yöntemi nedir ki tahlildeki sonuçtanda birşey anlamadım ne yapsam bilemedim
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Prostatit elle muyane olmadan anlaşılmaz tahmin edebilir semptomun neler tam olarak bir şeyin yoksa kafa ya takma ama erken teşhis için nolur nolmaz git gösterben yıllar uğraşamadım 18 yaşındayım 6 yıldır bu rahatsızlıklarla uğraşıyorım erkenden önlemi al mast abartma cinsel ilişki kpndomsuz kesinlikle uzak durun
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

NightAngel01 yazdı:Prostatit elle muyane olmadan anlaşılmaz tahmin edebilir semptomun neler tam olarak bir şeyin yoksa kafa ya takma ama erken teşhis için nolur nolmaz git gösterben yıllar uğraşamadım 18 yaşındayım 6 yıldır bu rahatsızlıklarla uğraşıyorım erkenden önlemi al mast abartma cinsel ilişki kpndomsuz kesinlikle uzak durun
hocam zaten doktora çıktım penis ucundan içeri girip örnek aldı bakteri var dedi antibiyotik tedavi verdi semptoma gelince menimde sarımsı bir renk olması ile gittim elle muayne falan yapmadı prostatit var dedi bilemedim yani başka doktora mı gitsem bunun verdiği ilaçları kullanıp 1ay sonra kontrole mi gitsem
NightAngel01

crazy96 yazdı:
NightAngel01 yazdı:Prostatit elle muyane olmadan anlaşılmaz tahmin edebilir semptomun neler tam olarak bir şeyin yoksa kafa ya takma ama erken teşhis için nolur nolmaz git gösterben yıllar uğraşamadım 18 yaşındayım 6 yıldır bu rahatsızlıklarla uğraşıyorım erkenden önlemi al mast abartma cinsel ilişki kpndomsuz kesinlikle uzak durun
hocam zaten doktora çıktım penis ucundan içeri girip örnek aldı bakteri var dedi antibiyotik tedavi verdi semptoma gelince menimde sarımsı bir renk olması ile gittim elle muayne falan yapmadı prostatit var dedi bilemedim yani başka doktora mı gitsem bunun verdiği ilaçları kullanıp 1ay sonra kontrole mi gitsem
Abi özel hastane felansa oyalama olayı yapıyorlar şuan bana yaptıkları halde istanbuldaysan direk Zafer hocaya git en doğru yöntem onun benim sağlık sigortam var şuan gitsem para vermem bile ama mersindeyim bana çok uzak gidemiyorum burdaki doktorlar ilgisiz
NightAngel01

Bu arada Zafer hoca da özel hastanede fakat o hiçbir şekilde oyalama yapmıyor özellikle prostatit değilsen ve tahlillerin temizse direk gönderiyor bi daha gelme diyor
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Hemen nasıl teşhis koymuş kronik prostatit diye ilginç
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

prosta50 yazdı:Hemen nasıl teşhis koymuş kronik prostatit diye ilginç
dediğim gibi örnek aldı sonuçlarda bunu söyledi ama ben düşünüyorum forumlarda okuduğum problemler yokki bende menimde sarı renk var okadar birde erken boşalma bu tahlil sonucunu internet üzerinden soracağım bi hoca yokmu acaba
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

NightAngel01 yazdı:Bu arada Zafer hoca da özel hastanede fakat o hiçbir şekilde oyalama yapmıyor özellikle prostatit değilsen ve tahlillerin temizse direk gönderiyor bi daha gelme diyor
şuan iş nedeni ile şehir dışındayım istanbulda bu doktorun yeri neresidir hangi hastanededir ancak haftasonu gidebilirim cumartesi muaynesi varmı acaba
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

arkadaşlar acaba kronik prostatit değilde kronik sistit olmuş olabilir mi ben yanlış anlamış olabilir miyim bunu
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

gecenin bu saati uyku uyuyamıyorum arkadaşlar zafer hocaya mail attım bulunduğum şehirden 2saat uzaklıkta haftaiçi çalışıyorum gidemem cumartesi gitsem 1 günde kesin tanı koyabilir mi bana kendisine mail ile sordum ama cevap verir mi bilmiyorum
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

crazy96 yazdı:gecenin bu saati uyku uyuyamıyorum arkadaşlar zafer hocaya mail attım bulunduğum şehirden 2saat uzaklıkta haftaiçi çalışıyorum gidemem cumartesi gitsem 1 günde kesin tanı koyabilir mi bana kendisine mail ile sordum ama cevap verir mi bilmiyorum
Kardeşim zafer hoca prostat sıvısını alır mikroskopta bakar sana söyler lokosit 2-3 üzerinde ise prostatitsindir. Bazı vakalarda lokosit normal cıkıp bakteri üremeside olabiliyor kafana takma herşey olucagına varır güzel uyu dinlen kafana takarak bağışıklıgını düşürürsün cıkmaza sokma kendini
Allah büyük :roll:
NightAngel01

crazy96 yazdı:
NightAngel01 yazdı:Bu arada Zafer hoca da özel hastanede fakat o hiçbir şekilde oyalama yapmıyor özellikle prostatit değilsen ve tahlillerin temizse direk gönderiyor bi daha gelme diyor
şuan iş nedeni ile şehir dışındayım istanbulda bu doktorun yeri neresidir hangi hastanededir ancak haftasonu gidebilirim cumartesi muaynesi varmı acaba
Abi haftasonu bilmiyorum ama Bahçelievler medicana hastanesi medical değil orda Bahçelievler indin mi medical hastanesinin orda dolmuşlar geçiyor onlara sor ben medicana ya gidicem diye onlar sama gösterip anlatır yerini
NightAngel01

crazy96 yazdı:gecenin bu saati uyku uyuyamıyorum arkadaşlar zafer hocaya mail attım bulunduğum şehirden 2saat uzaklıkta haftaiçi çalışıyorum gidemem cumartesi gitsem 1 günde kesin tanı koyabilir mi bana kendisine mail ile sordum ama cevap verir mi bilmiyorum
Koyar abi