Prostatit miyim?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
aslan1040
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Prostatit miyim?

Mesaj gönderen aslan1040 »

Merhabalar,

Benim agrilarim 2017 yilinin sonunda basladi, oncelikle cinsel iliski sebebiyle oldugunu dusundum. Sonrasinda bir iki aylik bosluktan sonra gecti ve belli araliklarla surekli tekrarladi. Hangi uroloji doktoruna gittiysem beni ciddiye almadi, cozum sunmadi, sen de bir sey yok kendi kendine kuruntu yapiyorsun dediler cunku butun testler temiz cikiyordu. En sonunda herhalde psikolojik sanirim diyerek psikiyatri destegi almaya basladim. Bu biraz olsun rahatlatti ama hep bunun tekrar gelecegi korkusuyla yasiyordum ve yine geldi.

Bendeki belirtiler şoyle,
Karin agrisi, kasikta agri, peniste ve testiste huzursuzluk, oturunca agrinin artmasi, makatta elektriklenme gibi anlam veremedigim anlik agrilar, idrar yanmasi, idrara sik cikma

neredeyse her gun masturbasyon yapiyorum.
tamamiyle hayat enerjimi mahvediyor psikolojik olarak cokertiyor, testler temiz, hep acaba farkli bir hastalik mi kaptim paranoyasi var. Problemler benzer mi? Doktorlar bu hastaligindan varligindan habersiz mi? niye yardimci olmuyorlar?
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Prostatit miyim?

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Prostatit olabilir bakteride olabilir İstanbuldaysanız Zafer oyman a muyane olun Bahçelievler medicana da geç kalmayın
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

her gün masturbasyon çok zararlı.anlattığın belirtilere göre prostatit hastasısın.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

heegun masturbasyon yaparam semptomlarini dahada arttiriyorsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Cinsel bölge ile bu kadar ugrasmak saglikli bir insana bile kalıcı zarar verir.
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

kadir yazdı:Cinsel bölge ile bu kadar ugrasmak saglikli bir insana bile kalıcı zarar verir.
Kadir abi selam nasılsın , abi en son ki görüşmemizde ben lökosit i 0 lamıştım ve sen bundan sonraki için tavsiyeler de bulunmuştun. Abi kafama takılan bir soru var . Şu an sekel değişiklik ler ve kalsifikasyonlar var benim prostat ta. Peki bunlar içinde yuvalanmış bakteri biyofilimli vs... nasıl anlayabiliriz. Zafer hocaya sormuştum , o da öyle olsa lökosit olur demişti.
Sen ne düşünüyorsun ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

akoray yazdı:
kadir yazdı:Cinsel bölge ile bu kadar ugrasmak saglikli bir insana bile kalıcı zarar verir.
Kadir abi selam nasılsın , abi en son ki görüşmemizde ben lökosit i 0 lamıştım ve sen bundan sonraki için tavsiyeler de bulunmuştun. Abi kafama takılan bir soru var . Şu an sekel değişiklik ler ve kalsifikasyonlar var benim prostat ta. Peki bunlar içinde yuvalanmış bakteri biyofilimli vs... nasıl anlayabiliriz. Zafer hocaya sormuştum , o da öyle olsa lökosit olur demişti.
Sen ne düşünüyorsun ?
Tsk akoray sen nasilsin? Sekel degisikler ve kalsifikasyonlar hastalik gecirmis bir prostatta gorulmesi normaldir. Iyilesen doku kirec baglayip kapanir. Dolayisi ile kalsifik alan olusur. Buda dogal bir olgudur. Her prostatit gecirmis insanda vardir.Bunu.kafaya takmaya gerek yok. Bir zararida yok. Bendede var kalsifikasyon. İyilesen her yumusak dokuda olur.
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Gsmahmut »

kadir yazdı:
akoray yazdı:
Sen ne düşünüyorsun ?
Tsk akoray sen nasilsin? Sekel degisikler ve kalsifikasyonlar hastalik gecirmis bir prostatta gorulmesi normaldir. Iyilesen doku kirec baglayip kapanir. Dolayisi ile kalsifik alan olusur. Buda dogal bir olgudur. Her prostatit gecirmis insanda vardir.Bunu.kafaya takmaya gerek yok. Bir zararida yok. Bendede var kalsifikasyon. İyilesen her yumusak dokuda olur.
kadir abi ara ara traşlı bolgeye ve apış arasina gelen tatlı kaşıntı neyin gostergesidir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Gsmahmut yazdı:
kadir yazdı:
akoray yazdı:
Sen ne düşünüyorsun ?
kadir abi ara ara traşlı bolgeye ve apış arasina gelen tatlı kaşıntı neyin gostergesidir
Dokunun iyilesmesiyle alakali o mahmut kardesim. İyı bir haber.
Gsmahmut

Mesaj gönderen Gsmahmut »

kadir yazdı:
Gsmahmut yazdı:
kadir yazdı: Tsk akoray sen nasilsin? Sekel degisikler ve kalsifikasyonlar hastalik gecirmis bir prostatta gorulmesi normaldir. Iyilesen doku kirec baglayip kapanir. Dolayisi ile kalsifik alan olusur. Buda dogal bir olgudur. Her prostatit gecirmis insanda vardir.Bunu.kafaya takmaya gerek yok. Bir zararida yok. Bendede var kalsifikasyon. İyilesen her yumusak dokuda olur.
Allah razi olsun kadir abi senden. Hakkın ödenmez
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

Sağol kadir abi. Her arkadaşım gibi mücadeleye devam
Net bir cevap yazmamışsiniz abi , biyofilm vs. ile ilgili, o zaman ben es geçeyim bu konuyu. Takviye ve doku onarımı na başlayayım. Yani lökosit 0 ise ( bakteri çıktığı zaman fırlıyordu ) biyofilm v.s. yok diyebilir miyiz ? .
ekrem123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen ekrem123 »

Selam kadir bey ben ekrem bu hastalığa yeni yakalandım o sebeple panik içinde herkesden bir umut yardım istedim buna mukabil bu foruma telimi yazdım o numaraları kaldırsanız sevinirim hastalıgıma gelince zafer oymana gittim prostatik sıvısı 25-30 arası çıktı idrarda lökasit 57 çıktı igne verdi 6 tane sonra da antibiyotik verdi iki kutu donra dedi menleketinde o ölçümleri yaptır bana mesaj at dedi sizden yorum bekletim teşekkür ettim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Gsmahmut yazdı:
kadir yazdı:
Gsmahmut yazdı: kadir abi ara ara traşlı bolgeye ve apış arasina gelen tatlı kaşıntı neyin gostergesidir
Allah razi olsun kadir abi senden. Hakkın ödenmez
Rica ederim kardesim.Sizdende..
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi idrar da neden sperm parçacıkları gelir ki
aslan1041

Mesaj gönderen aslan1041 »

-Bu basligi ben acmistim.
Uzun zamandir bu sikintiyi cekiyorum ve hala ara ara geliyor ve sabrediyorum ancak bu boyle nereye kadar devam edecek bilmiyorum. Normal nasil olunur unuttum.

Oncelikle yukarda belirtmeyi unuttugum bir kac detay var.
Aklima bazi seyler geldi.

1- Hastalik baslangicinda doktor azosilin ilacini vermisti, ve bu ilac birkac gunde agrilarimi gecirmisti ve uzun bir sure agrilar geri gelmedi. Bu ilac kronik prostatit tedavisinda etkili midir?

2- Bir sure sonra doktorlarin hepsi sende bir sey yok dedikten sonra psikolojik oldugunu dusunup, psikiyatriden cipram ilacini aldim. Agrilarimi azaltti ama bitirmedi. Psikolojik ilaclarin gercekten etkisi var mi?

3- Lokositin ne oldugunu bilmiyordum. Forumu okudum ve eski idrar tahlillerimdeki lokosit sayisina baktim. Lokosit 0 gozukuyor. Prostattan alina lokosit farkli midir?

Herkesin kisa zamanda agrilarindan kurtulmasi dilegiyle..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

aslan1041 yazdı:-Bu basligi ben acmistim.
Uzun zamandir bu sikintiyi cekiyorum ve hala ara ara geliyor ve sabrediyorum ancak bu boyle nereye kadar devam edecek bilmiyorum. Normal nasil olunur unuttum.

Oncelikle yukarda belirtmeyi unuttugum bir kac detay var.
Aklima bazi seyler geldi.

1- Hastalik baslangicinda doktor azosilin ilacini vermisti, ve bu ilac birkac gunde agrilarimi gecirmisti ve uzun bir sure agrilar geri gelmedi. Bu ilac kronik prostatit tedavisinda etkili midir?

2- Bir sure sonra doktorlarin hepsi sende bir sey yok dedikten sonra psikolojik oldugunu dusunup, psikiyatriden cipram ilacini aldim. Agrilarimi azaltti ama bitirmedi. Psikolojik ilaclarin gercekten etkisi var mi?

3- Lokositin ne oldugunu bilmiyordum. Forumu okudum ve eski idrar tahlillerimdeki lokosit sayisina baktim. Lokosit 0 gozukuyor. Prostattan alina lokosit farkli midir?

Herkesin kisa zamanda agrilarindan kurtulmasi dilegiyle..
Azosilin uriner sistem enfeksiyonlarinda endike olan bir ilactir. Semptom giderici özelligide vardir.
Idrardan bakilan lokosit ile prostat sekresyonundan bakilan lokosit farklidir.