Kafayı Sıyırmak Üzereyim! Lütfen Görüşlerinizi Paylaşır mısınız?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Lucifer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Kafayı Sıyırmak Üzereyim! Lütfen Görüşlerinizi Paylaşır mısınız?

Mesaj gönderen Lucifer »

Ya da şöyle sorayım, daha öncede prostat masajından alınan sıvıya kültür çalışılmıştı ancak üreme olmamıştı. Acaba son kültürde labda kontaminasyon olma olasılığı nedir?
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Kardeş millet neler yapıyor domuz gibi şerbetli sende bizde olacağı varmış geçmiş olsun
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Düzelirsin erken tedavi de yapmışsın akıntıda geçer zamanla
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Katmaz mı? Ben öyle deyince şok oldu. Sonra prostatı aldırmak istiyorum deyince olaylar gelişti. Bana da Klindan verdi. Klindan ile olacak iş değil bu. Millet fajlar, Vancomycin’ler alıyor, yine de bitmiyor. Ben, bu mikroorganizmadan nasıl olsa çıkmaz diye korkmamama rağmen öğrenince şok oldum. Teyit ettireceğim Salı günü. Umutsuzluğa sürüklemek istemem ama çok zor. Ali1453 var, aylardır uğraşan. Yine de tam anlamıyla yenememiş. O kadar antibiyotiğe vücut dayanır mı bilemiyorum. Neyse, yarın gece paylaşacağım hikayemi, bulaş çıkması için her şeyimi veririm şu anda. Son çare bir enfeksiyoncu bulmak lazım. Babam 3 doktorla görüştü sonunda inanıp. Abi kafasına takmasın deyip konuyu kapatmışlar. Yoksa, mecbur zor bela aldıracağım.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
Lucifer

Mesaj gönderen Lucifer »

Arkadaşlar, bugün 3 kere korunmalı seks yaptım. Zafer Hoca boşal diyordu. Biraz abartmış olmam sorun olur mu? Tedavi sırasında...
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Hayat kadını ile değilse sorun olmaz bence
Lucifer

Mesaj gönderen Lucifer »

Yok, partnerim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Lucifer yazdı:Arkadaşlar, bugün 3 kere korunmalı seks yaptım. Zafer Hoca boşal diyordu. Biraz abartmış olmam sorun olur mu? Tedavi sırasında...
Sık ejekulasyon, iyilesme sürecini olumsuz yönde etkiliyor. Doku hasari olan mekanizmayi surekli calistirirsaniz, inflamatuarli bolge iyilesmez. Dinlenmesine , kendini toparlamasina firsat vermek gerekir. Tabi patojenlerden temizlemek kaydiyle.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Patojen dedigin ne Kadir abi bu arada Kadir abi uzun süre boşalmayınca idrardan sperm gelmesi ne denek
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:Patojen dedigin ne Kadir abi bu arada Kadir abi uzun süre boşalmayınca idrardan sperm gelmesi ne denek
Cevabiniz ozeldedir.
Lucifer

Mesaj gönderen Lucifer »

Gün içerisinde 3 kere boşaldım bugün. Bunun sıklığı ne olmalı, libidom biraz yüksek. Tedavi sürecinde en azından... Bugün hatta şimdi 4. Forsef’i oldum.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

kadir yazdı:
Dragon yazdı:Patojen dedigin ne Kadir abi bu arada Kadir abi uzun süre boşalmayınca idrardan sperm gelmesi ne denek
Cevabiniz ozeldedir.
Allah razı olsun abi
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Destinyisunfortunate yazdı:Katmaz mı? Ben öyle deyince şok oldu. Sonra prostatı aldırmak istiyorum deyince olaylar gelişti. Bana da Klindan verdi. Klindan ile olacak iş değil bu. Millet fajlar, Vancomycin’ler alıyor, yine de bitmiyor. Ben, bu mikroorganizmadan nasıl olsa çıkmaz diye korkmamama rağmen öğrenince şok oldum. Teyit ettireceğim Salı günü. Umutsuzluğa sürüklemek istemem ama çok zor. Ali1453 var, aylardır uğraşan. Yine de tam anlamıyla yenememiş. O kadar antibiyotiğe vücut dayanır mı bilemiyorum. Neyse, yarın gece paylaşacağım hikayemi, bulaş çıkması için her şeyimi veririm şu anda. Son çare bir enfeksiyoncu bulmak lazım. Babam 3 doktorla görüştü sonunda inanıp. Abi kafasına takmasın deyip konuyu kapatmışlar. Yoksa, mecbur zor bela aldıracağım.
Tam 3 yıl ağrılı üç yıl 26 Sentom 2,5 yılı 20 ye yakın sentomla geçirdim ESLOW, 1453 ALİ , ALİ 1453 yazıları bana ait
... 4 bakteri bitirdim ilerde çıkarsa bilmiyorum 8 aydır lokosit 1.2 arası gidip geliyor bende bütün üreyen bakteriler az sayıda üredi
...2017 ila 2018 arası alfa hemolit spp. koagülaj negatif sataflar bitti 2 yıla yakındır çıkmadı 2019 Eskişehir hüseyin seçkin düzende stap epidermidis ve enterokok faecalis çıktı bunun için almış oldugum tedaviden 4 ay sonra hiç anti almadan test verdim hiç birşey çıkmadı 3 ay sonra tekrar gittim sadece stap epidermidis çıktı lokosit çıkmadı tekrar 2 ay sonra gittim hiç bir bakteri çıkmadı yutmadıgım hap yemedigim serum kalmadı
... Aslında arkadaşlar birbirimizden tecrübe almalıyız bu bitmiyorsa boşuna anti almamalıyız.Lakin ben burada bazı arkadaşların antibiyogramlarına bakıyorum faecalis çıkmış adamda ama bütün serumlara duyarlı bunuda göz ardı etmemek lazım buna bitmez diyemeyiz. kişiden kişiye bünyede bünyeye degişiyor. bende o kadar bakteri olmasına rahmen lokosit hiç bir zaman dokuzu (9) geçmedi... hakan arkadaşımızda stap epidermidis çok sayıda üremiş şikayeti yok bende az sayıda üredi şikayet var (tabi şuan bakteri yok bende ) enterasan bir hastalık ...zafer hocadan sonra 10 genta 4 kutu stafine 2 kutu çipro 7 paket fosfomisin tabi bunlar duyarlı bakteriye ve zafer hocanın vermiş oldugu tedavinin hariç klında ,advıl testoran yükseltiçiler falan
2016 yaz aylarında başladı bu hastalık bende ama farkına varamadım 2017 tedaviye başladım tabi 2016/ 14 Iesef serum
kravit azitro falan almıştım Yani arkadaşlar 185 serum... 1 yıl boyuncada oral tablet yutmuşum yuttugum hapları sayamadım 2,5 ay monodox aldım sadece bazen o kadar iyi oluyorum ki hç bir şeyim kalmıyor bazende can sıkıntısı
... ama iyeye gidiyom sona az kaldı bu yaz bitecek gibi bitmese bu organda kurtulacagım. benim şikayet makat tarafında gerekirse prostatın arka tarafına kazıtacagım şehir hastanesinde iyi prof buldum çankırıda benle ilgilenen üroloji dr ilkay bekir incebay'ın hocasıymış çok iyi msj yapıyor hüseyin hoca ve zafer hocadan çok çok iyi parmagı atmasıyla 7.8 damla bir anda çıkıyor formdan bahsettim msj yaparmısınız dedim arkadaşlar ankarada bulamıyorlar dedim hayır dedi seni arkadaş gönderdigi için yardımcı oldum dedi.Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah NOT ... BAKTERİNİZ VARSA ENFEKSİYONCUYA GİDİN ürolojide oyalanmayın...
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Ali1453 yazdı:
Destinyisunfortunate yazdı:Katmaz mı? Ben öyle deyince şok oldu. Sonra prostatı aldırmak istiyorum deyince olaylar gelişti. Bana da Klindan verdi. Klindan ile olacak iş değil bu. Millet fajlar, Vancomycin’ler alıyor, yine de bitmiyor. Ben, bu mikroorganizmadan nasıl olsa çıkmaz diye korkmamama rağmen öğrenince şok oldum. Teyit ettireceğim Salı günü. Umutsuzluğa sürüklemek istemem ama çok zor. Ali1453 var, aylardır uğraşan. Yine de tam anlamıyla yenememiş. O kadar antibiyotiğe vücut dayanır mı bilemiyorum. Neyse, yarın gece paylaşacağım hikayemi, bulaş çıkması için her şeyimi veririm şu anda. Son çare bir enfeksiyoncu bulmak lazım. Babam 3 doktorla görüştü sonunda inanıp. Abi kafasına takmasın deyip konuyu kapatmışlar. Yoksa, mecbur zor bela aldıracağım.
Tam 3 yıl ağrılı üç yıl 26 Sentom 2,5 yılı 20 ye yakın sentomla geçirdim ESLOW, 1453 ALİ , ALİ 1453 yazıları bana ait
... 4 bakteri bitirdim ilerde çıkarsa bilmiyorum 8 aydır lokosit 1.2 arası gidip geliyor bende bütün üreyen bakteriler az sayıda üredi
...2017 ila 2018 arası alfa hemolit spp. koagülaj negatif sataflar bitti 2 yıla yakındır çıkmadı 2019 Eskişehir hüseyin seçkin düzende stap epidermidis ve enterokok faecalis çıktı bunun için almış oldugum tedaviden 4 ay sonra hiç anti almadan test verdim hiç birşey çıkmadı 3 ay sonra tekrar gittim sadece stap epidermidis çıktı lokosit çıkmadı tekrar 2 ay sonra gittim hiç bir bakteri çıkmadı yutmadıgım hap yemedigim serum kalmadı
... Aslında arkadaşlar birbirimizden tecrübe almalıyız bu bitmiyorsa boşuna anti almamalıyız.Lakin ben burada bazı arkadaşların antibiyogramlarına bakıyorum faecalis çıkmış adamda ama bütün serumlara duyarlı bunuda göz ardı etmemek lazım buna bitmez diyemeyiz. kişiden kişiye bünyede bünyeye degişiyor. bende o kadar bakteri olmasına rahmen lokosit hiç bir zaman dokuzu (9) geçmedi... hakan arkadaşımızda stap epidermidis çok sayıda üremiş şikayeti yok bende az sayıda üredi şikayet var (tabi şuan bakteri yok bende ) enterasan bir hastalık ...zafer hocadan sonra 10 genta 4 kutu stafine 2 kutu çipro 7 paket fosfomisin tabi bunlar duyarlı bakteriye ve zafer hocanın vermiş oldugu tedavinin hariç klında ,advıl testoran yükseltiçiler falan
2016 yaz aylarında başladı bu hastalık bende ama farkına varamadım 2017 tedaviye başladım tabi 2016/ 14 Iesef serum
kravit azitro falan almıştım Yani arkadaşlar 185 serum... 1 yıl boyuncada oral tablet yutmuşum yuttugum hapları sayamadım 2,5 ay monodox aldım sadece bazen o kadar iyi oluyorum ki hç bir şeyim kalmıyor bazende can sıkıntısı
... ama iyeye gidiyom sona az kaldı bu yaz bitecek gibi bitmese bu organda kurtulacagım. benim şikayet makat tarafında gerekirse prostatın arka tarafına kazıtacagım şehir hastanesinde iyi prof buldum çankırıda benle ilgilenen üroloji dr ilkay bekir incebay'ın hocasıymış çok iyi msj yapıyor hüseyin hoca ve zafer hocadan çok çok iyi parmagı atmasıyla 7.8 damla bir anda çıkıyor formdan bahsettim msj yaparmısınız dedim arkadaşlar ankarada bulamıyorlar dedim hayır dedi seni arkadaş gönderdigi için yardımcı oldum dedi.Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah NOT ... BAKTERİNİZ VARSA ENFEKSİYONCUYA GİDİN ürolojide oyalanmayın...
Ali1453 yazdı:
Bende bu cünüplük varken onlar da dirençli çıkar abi. Benim de söylemek istediğim o idi. Bunlar çok zor mikroorganizmalar, dediğin gibi bitmiyor, belki de bu semptomları ömür boyu yaşayacağız. Sana ve burada söylenenlere artık 100% inanıyorum. Ürologlar bunlarla baş edemeyeceklerini bildikleri için oyalıyorlar. Benim şu anki görüşüm, katılırsınız veya katılmazsınız, Zafer Hoca da dahil.

Benim de naçizane, ebeveynlerimden birisi sağlıkçı olduğu için bugüne kadar sağlıkla ilgili çok fazla sıkıntı çekmemiş, bu hastalıkta ise kendi birikimlerinin çok fazla olmamasından dolayı geç kalmış ve sağlığı şu an çok büyük tehlikede olan, bazılarınızın abisi, bazılarınızın kardeşi olarak, önerilerim olacak;

1- İlk iş, herhangi bir tedavi almadan ve antibiyotiklere başlamadan bu testleri yaptırın.
2- Burada, elinde herhangi bir veri olmadan geçecek diyenlere kulak asmayın. Testlerde bir şey yoksa olabilir, ancak bu testleri tekrar tekrar tekrarlayın. Bu konuda yönlendirme de devreye giriyor. Forum derya deniz, her şeyi bulabilseniz bile hepsini deneyecek, bırakın maddi imkanı, zaman bulamayabilirsiniz. Ben bu konuda herkesin huzurunda, başta Mugla4848, Efsane2306, Gonore, Ali1453 ve Cucu26’ya teşekkür ediyorum. Patojeni bulamasaydım, aylarca bu çileyi çekecektim. Hoş, tedavisi imkansıza yakın ama yine de bir tedaviye başlayabileceğim.
3- Zafer Hoca’nın da lökosit değerine pek takılmayın. Teşhisimi o koydu, tedavisi güzel, başarılı bir ürolog, lakin ben çıkardığı lökosit değerlerine artık inanmıyorum. Lökositi 35-40 olan arkadaş semptom yaşamazken, benim, ayak üşümesine kadar, yaşadığım semptomlar kafamı sürekli kurcalıyordu ve kesin tedavi çözümü olabileceğini düşünmüyorum.
4- Yine bazı arkadaşların bir şeyin yok demesine bakmayın. Bakteriyi tespit etmek için uğraşın. Tedavi alıp da geçmezse, umutsuzluğa öyle kapılırsınız. Bu hastalık ciddi bir hastalık ve bizim gibi vakalar kronik. Ben patojen bile çıkmayabilir derken en azılısıyla mücadele ediyormuşum da haberim yokmuş. Etrafımdaki birçok insan sende bir şey bulamıyorlar, psikolojik vs. birçok şey söyledi, kulak asmayın, siz kendinizi biliyorsunuz. Ağrılar geçmiyorsa ve sürekli nüks yaşıyorsanız bilin ki bir patojenin varlığından.

Bu, bu forumdaki son gönderim, kafamı biraz toparlayabilirsem hikayemi de paylaşacağım. İyileşirsem ki çok zor, tüm raporlarımla birlikte burada paylaşırım. Sürçü lisan ettiysem affola. Hepiniz benim nezdimde çok değerli insanlarsınız. Ben kendime 3 sene verdim ve yine de toparlanamazsam umut yok demektir. Son kez, bir defa daha tekrarlayayım, bakteri odaklı olun.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kardeşim sizin lökosit yok Mudu zafer hocada
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Lucifer yazdı:Ya da şöyle sorayım, daha öncede prostat masajından alınan sıvıya kültür çalışılmıştı ancak üreme olmamıştı. Acaba son kültürde labda kontaminasyon olma olasılığı nedir?
Lablarda kontaminasyon olayi sık görulmekte... 2- 3 laba verip kontaminasyon varmi yokmu check etmekte fayda var. Tek laba guvenip olmayan patojen icin tonlarca antibiyotik yutmayin.
alfabloker10
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen alfabloker10 »

Ben de patojeni bulamayanlardanım. Size özelden yazmak istiyorum.
ekrem123

Mesaj gönderen ekrem123 »

Selam arkadaşlar Zafer hocaya gittim sanırım herkes e aynı kürü veriyor 6 iğne verdi o bitince antibiyotik var ona devam edecegim siz de paylaşırsanız sevinirim
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

ekrem123 yazdı:Selam arkadaşlar Zafer hocaya gittim sanırım herkes e aynı kürü veriyor 6 iğne verdi o bitince antibiyotik var ona devam edecegim siz de paylaşırsanız sevinirim
Bu günlerde Zafer hocanın kürü 6 forcef 2 kutu clindan 1 kutu biteral yazıyor. Ha kür nasıl bence etkili bir çok patojeni kapsiyor ama herkesde farklı sonuç veriyor sonuçta herkesin patojeni farklı kimisi 2 kürde 3 kürde şifayı buluyor kimisinde malesef işe yaramıyor tekrar herkese geçmiş olsun
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
ekrem123

Mesaj gönderen ekrem123 »

Aynen
Lucifer

Mesaj gönderen Lucifer »

Şu an akıntım kesildi, zaten başka semptom yoktu. 6 forsef bitti. Klindan 4. gündeyim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Akintinin kesilmesi demek antibiyotigin fayda etmesi demektir. İyi haber.
Lucifer

Mesaj gönderen Lucifer »

Abi haber iptal. Dün akıntı kesildi diye korunmalı bir şekilde ilişkiye girdim.

Ama şöyle bir detay var, partnerim prostat masajı yapmıştı ilişki öncesi sabah yine akıntı vardı. Acaba prostat uyarımına mı bağlı?

Ve antibiyotiğimi 2.5 saat geciktirdim acaba sorun olur mu?

Birde bu klindan ishale sebep oluyor bende. :( Ama kesmiyorum ilacı.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Lucifer yazdı:Abi haber iptal. Dün akıntı kesildi diye korunmalı bir şekilde ilişkiye girdim.

Ama şöyle bir detay var, partnerim prostat masajı yapmıştı ilişki öncesi sabah yine akıntı vardı. Acaba prostat uyarımına mı bağlı?

Ve antibiyotiğimi 2.5 saat geciktirdim acaba sorun olur mu?

Birde bu klindan ishale sebep oluyor bende. :( Ama kesmiyorum ilacı.
Ishal icin probiyotik kapsul kullan..akintinin lokalize oldugu mukoza masaj ve iliski sonucu irrite oldugu icin akinti yine baslamis olabilir muhtemelen. Cinsel perhize baslayip masaja ara vermeni tavsiye ederim. Bu arada tedaviye devam.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

kadir yazdı:
Lucifer yazdı:Arkadaşlar, bugün 3 kere korunmalı seks yaptım. Zafer Hoca boşal diyordu. Biraz abartmış olmam sorun olur mu? Tedavi sırasında...
Sık ejekulasyon, iyilesme sürecini olumsuz yönde etkiliyor. Doku hasari olan mekanizmayi surekli calistirirsaniz, inflamatuarli bolge iyilesmez. Dinlenmesine , kendini toparlamasina firsat vermek gerekir. Tabi patojenlerden temizlemek kaydiyle.

Kadir abi bu konuda haklısın geçen yıl İnan altı ay boyunca o işleri azalttım haftada 1 10 günde bir gibi inanın arkadaşlar yüzde yirmilerden yüzde 60 lara çıktım yol katettim tedavide antibiyotik alırken haftada 2 olabilir yalnız antibiyotik almıyorsanız 10 günde 15 günde boşalmanızı tavsiye ederim organı çok yorunca septomlar artıyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder